Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982
    je to podplacenej hipiik:)...
    • http://i53.tinypic.com/11awy7o.gif
    • přesně
  • Lukáš Grygar prostě umí dělat recenze a i když už jsem Portal 2 dohrál, tak jsem se i u recenze bavil, protože jak recenze tak i hra jsou plné vtipu a i výborné atmosféry, o hratelnosti ani nemluvě.
  • Ok. Ani raz som sa nezasmial. Narozdiel od Portalu. Čo bol asi ciel videorecenzie . Písaná recenzia od Lukáša bola výživná, toto ale akosi neviem stráviť..
  • xixixao
    Videorecenze od Lukáše Grygara jsou prostě top :D !!!
  • POZOR! Ak ste krestan, mali by ste dobre zvazit ci budete tuto hru hrat! http://christwire.org/2011/04/is-portal-2-safe-for-the-christain-family/
    • xixixao
      Geniální a ještě lepší jsou ty 'seriozní' komentáře... Ale obávám se, že se internet dostává do bodu, kdy obě strany dialogu jenom trollej a každá se směje tý druhý, protože nevědí, že ten druhej je taky jenom troll :)
    • mirekdusinojc
      hmm, zajímavá interpretace díla
    • smejki
      tak to je epičné *1*
    • výborná satira :-D jen by mě zajímalo kolik % lidí to nepoznalo :-D
    • RavenHolm
      Tak stupidní text jsem dlouho nečetl.
      • asi si nepochopil(:
  • Jako hra je to povedená, ale 10/10 nechápu! Je to taková příjemná ( tedy až na dvě místa, který vyžadovali docela solidní postřeh a trochu štěstí) oddechovka, ale celkově nic z čeho bych byl u vytržení! Každopádně výraznej nadprůměr.
    Když přimhouřím oko tak je to krásných 8/10.
  • Myslím, že udělat videorecenzi na tuto hru není vůbec žádná "prča"
    Lukáš nejspíš pár hodin strávil nad tím, jak recenzi udělat. Nakonec to vzal s humorem, protože u takové hry to ani jinak nejde, jelikož jakákoliv maličkost vám může pokazit zážitek ze hry.
    Takže "Škarohlídi" nebuďte líní a přečtěte si recenzi psanou a toto video berte, jako zpestření dnešní velikonočního dne :)
  • MrSanta
    Jsem si říkal co se to děje - přes 100 komentů u video-recenze, která je venku pár hodin. Podíval jsem se na ní a pochopil *1*.
    Sice mě pořád Portal neláká *8*, ale recenzi hodnotím jako perfektní a tleskám.
  • Super recka na pobavenie, akurat som zvedavy co zase isty EGo mamrd napise na twitter.
  • Mopped
    Recenze pěkná, super projev, tohle Grygar umí, ale proč by měl být člověk, který napíše jiný názor, zrovna idiot.
    Jinak hra se mi nelíbí, kupovat ani hrát ji nebudu. Je tohle masturbace na fóru, nebo prezentace názoru? Mám v tom teď zmatek.
    • MrSanta
      Řekl bych, že jedna věc je názor a druhá věc je nesmyslný výkřik typu to co je za sra*ku, to můžou hrát tak akorát dementy a děti. Tys napsal názor.
      • Mopped
        Ale stejně budu ve stejném pytli. Mám přeci jiný názor než většina, i když nepíšu o sračkách a dementech.
        • Pro mě je to masturbace už jen proto,žes nenapsal konkrétně, co se Ti na hře nelíbí. Když už jsi nám tedy cítil potřebu sdělit, že to takhle s Portal 2 máš.
    • ucho
      to je masturbační názor plynoucí z nepochopení dané věci.
      • Mopped
        Ale tohle už je masturbace ne?
        • ucho
          takže k vysvětlení toho, co nechápeš. ve videorecenzi zazní zmínka o "potřebě masturbovat na fóru". tato zmínka padne v kontextu s délkou hrací doby, kdy se v diskuzích objevují jedinci, kteří mají ostatním lidem potřebu podsouvat, že hru dohráli ani ne za dvě hodiny a že je to velmi, velmi krátké (kdybys to nechápal ani teď, masturbaci si nahraď třeba "honěním trika").
          takže ano, máš v tom zmatek. z tvé strany je to masturbace, kdy se snažíš dělat chytrého, ale nechápeš narážku... proto masturbuješ :) snad ti to jako vysvětlení stačí a už v tom doufám nemáš zmatek :)

          názor na hru můžeš mít samozřejmě jaký chceš (stejně jako kdokoli jiný), jen je třeba rozlišovat ty drobné rozdíly, kdy někdo něco pomlouvá pouze z nudy, trolluje, bezdůvodně nadává... to už pak nejsou názory... ;)
        • Cosi
          Ano koment ucha už je masturbace, tvůj názor není masturbace, to je prostě názor. Podle mě teda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší