Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná recenze =),ale malinko víc tam toho mohlo bejt,ale chápu že u týhle hry je to sakra těžký :)
  • Sakra lidi jako dobrý, ale tohle, že byla recenze? dvě tři hlášky a jste spokojení?
    V pohodě je to zadarmo, celkem to ušlo, ale recenze to určitě nebyla..
  • Ke stáhnutí bez flashe: videorecenze Portal 2 na uloz.to.
    • sorry. odkaz mi to odfiltrovalo, prestoze pisou, ze tag "a" je povoleny.
  • Ke stáhnutí bez flashe na uloz.to: http://www.uloz.to/8776447/portal-2-recenze-games-tiscali-cz-mp4
    • Můžu se optat, jakým programem jsi video ripnul?
      • Skript get-flash-videos http://code.google.com/p/get-flash-videos/

        Dokud tady nebude tlacitko Stahnout, tak to budu davat na uloz.to. Ale pocitej s nekolika hodinovym zpozdenim.
        • Funguje výborně! Díky moc!
      • Drom
        staci pouzivat plug-in do firefoxu - DownloadHelper a stahnes vse co se da prehrat na netu
        • Myslíš tenhle?
          https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/video-downloadhelper/

          Ten mi na videa z games.cz jaksi nefunguje. Už jsem odsud zkoušel videa stahovat různými programy, ale bez úspěchu. Teď vidím, že to nějak jde. Jen bych se na videa rád díval na velké TV, nic víc. Co takhle přidat tlačítko "Stáhnout video", redakce?
          • Spades
            zkus real player - funguje ve vsech prohlizecich
  • kvůli songu kupuješ hru? oh my tyvole
  • to ze to byla jako parodie na recenzi necham stranou, zmena se obcas hodi. Nicmene to co bylo v recenzi ukazany ze hry, presne odpovida tomu co ve hre je. A totiz jedno velky kulovy. to neni hra, ale radoby reseni jak se propasovat skrz stenu. Nuda, neskutecna nuda.
    • Předpokládám, že neumíš anglicky, nebo si měl vypnutý zvuk, protože už jen z těch hlodů, co tam Wheatley a GLaDOS mají, jsem se tlemil prakticky nepřetržitě.
    • mirekdusinojc
      A to zamrzí, co, když si za hru dal svých těžce vydřených 1400,-...
  • Preed
    Super recenzia ako vzdy
  • trolo
    nenormalna recenzia... fakt vtipna srandovne podana.. parada. na zaklade tejto recenzie (a kopu inych pozitivnych ohlasov) som sa stal stastnym majtelom portal steam bundle (portal 1 + 2) a neviem sa dockat :D
  • davidBray
    pěkná velikonoční recenze .))
  • Skvělá videorecenze! Užil jsem si jí a pobavil se. Jednu výtku ale mám. Nebylo by na škodu, kdyby autor v recenzi věnoval minutku popisu principu hry i pro ty, kteří třeba neznají první díl. Jen se zmínit, že vašim cílem je vyřešit logickou hádanku s pomocí portálové pušky. Navíc ve videorecenzi nebyla ani zmínka o novince v portalu - o zrychlujícím gelu/spreji.
    • janchor
      Kolem minuty čtyřicet zazní v podstatě to, co píšeš, ne?

      A co se gelů týče, je nutný brát v potaz, že videorecenze tu vždycky funguje jako doprovod recenze textový a vzájemně se mají doplňovat. Takže zrovna o gelech je toho víc v textu a ve videu už jsou jen předváděný "v akci".
      • Jo, máš pravdu při prvním shlédnutí recenze mi to uniklo a když vezmu v potaz, že je videorecenze brána jako doplnění té textové, tak moje předchozí kritika ztrácí na významu.

        I když bych se ani ve video recenzi nebránil krátce ukázat a popsat např. "Ve hře máme k dispozici portálovou pušku, pomocí které takto vytvoříte modrý a takto oranžový portál a takto jimi můžete procházet." Člověk neznalý Portalu tak ihned pochopí v čem je hlavní gró hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit