Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrezence to není, ale to je jedině dobře. Ale 10 jedině v případě, že by součásti P2 byl H3 ( nebo naopak? ) :-)
  • to kotě na začatku je skvělý nenasel ho nekdo na youtube?
    • http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8

      Jdou mi z toho slzy do očí... Skvělá recenze, Lukáši! *2*
      • 45 milionů shlednutí lidi jsou tak inteligentní xD hlavne to sledovali američani
  • Tak funguje lidská rasa, když je něco rozdílné, tak je to zlé a proto je nutné na to útočit a vyhubit to :D ... Tys řekl, že je ta recenze trapná, protože jsi člověk beze smyslu pro humor, ne slovák beze smyslu pro humor :-P
    • hm, tlačítko na upravit je volaké pokažené... Nevšímejte si toho, jděte dál, jděte dál.
  • Velmi dobrá recenze.
    • kotatka jsou hrava. a dal? bohuzel vic v tom videu nejni.
  • Tak to byl fakt děs. Ani jsem nedokoukal. Five thumbs down.
    • Psychotic
      Mít nejméně pět palců na rukou je vážná genetická mutace. Jsi v podstatě nadčlověk.
      • smejki
        hajtla!
    • Lidi jako ty se vždy najdou! *3*
      • Njn, docela sem čuměl, kolik lidí je z toho výtvoru odvařených. Takoví se dycky najdou :-) alo nic ve zlym. Prostě ne můj styl.
    • ucho
      člověk má čtyři palce. jinak používá se desítková stupnice :)
      • No, jako chlap si tam můžu jeden navíc připočítat ;-)
  • Jednicku jsem nehral, dvojku se taky nejak extra nechystam, desitku bych tomu pocitam asi nedal, ale videorecenze me pobavila... jak na ne nekoukam, tak ten pocet postu me donutil... vyzivne. Diky :-)
    • Teď nechme stranou, jestli si to zaslouží 10/10 nebo ne, ale když jsi teď sám přiznal, že jsi ani jeden díl nehrál, tak proč vůbec píšeš o tom, co bys tomu býval nebo nebýval za hodnocení dál?
      • me ta hra na 10 taky neprijde je to jednohubka na kterou se hned zapomene dal bych tak 8
        • Jsi padlý na hlavu? Přečti si ještě jednou reakci Hairy Ass nad sebou. To je fakt jak u malejch...
  • hra dobra ,recenze taky. celkem jsem se zasmal jak to grygar pojal.palec nahoru.
  • Vazne dat tomu desitku kdyz to nedostal ani Shadow of the Colossus nebo Metal gear nebo Heavy rain?S games koncim od ted uz budu lizt jenom na bonusweb protože tohle už je vázně moc.
    • Než na BonusWeb budu radši chodit na hrej! *3*
      • :-)
    • Myslis bonusweb kde Heavy Rain dostal 90? *1*
      • O to nejde de o to že když už takoví hry jako Heavy rain nebo Metal gear mají nižší hodnocení než Portal 2 něco je špatně už jenom z principu nemůže prostě dostat žádná hra 10 z 10 to je přece kravina znamená to hra všech her hra která díky svému hodnocení nemůže bejt nikdy překonána jenom se jí nějaká může vyrovnat je to úplný nesmysl
        • Heavy rain ( ktorému by som desať mimochodom určite nedal ) , MGS ani Shadow of Collosus nehodnotil ten istý autor a ide o hry z úplne iných žánrov kde je úplne iná konkurencia , takéto zobecňovanie je úplná debilita, toto nieje nejaký globálny prehlad všetkých hier s jednotným hodnotením , toto je recenzia jednej velmi unikátnej hry. ( mimochodom ani jednu z tebou menovaných hier súčasná redakcia na games nehodnotila ). Doporučujem urobiť si trochu poriadok v makovici :-)
          • A já ti doporučujem abys přestal masturbovat a přitom psát do fora pak tvé přispěvky vipadají takto
            • Člověk, který používáním mateřského jazyka ukazuje své IQ vypreparovaného morčete, by tohle o nikom jiném fakt neměl psát.
        • Kde se píše, že hra s ohodnocením 10/10 nemůže být ničím překonána a je nejlepší ze všech? Kde? A že před lety dostala nějaká klasika třeba jen 9/10, tak to má být jako limit, přes který jít nemůžeme, aby se fandové necítili uražení? *7*
          • Vzpamatuj se jak asi překonáš hodnocení 10 z 10 tupče? Asi tomu dáš 11 z 10 ne? Vzpamatuj se
            • davidBray
              být tebou, tak se raději věnuji studiu mateřského jazyka
            • A ty si laskavě přečti pravidla pro hodnocení na tomto webu... a ty urážky si nech od cesty. *7*
    • USER47
      Bonuswebem si fakt pomůžeš...
    • Dal jsem ti plus, protože tě v té druhé větě plně podporuju
      • Koukám, že jsem to napsal trochu matouce. Tím myslím, že nebudu muset čít podobně duchaplné příspěvky
    • 10 Hodnocení nemusí dostat vždy jen nějaká nelogická stupidní střílečka.
      • Muzes mi říct co z těch her co jsem ti vipsal je stupidní střílečka taky střílečky nehraju a nemam je rad ale srovnavat Heavy rain s střílečkou Ježiši kam ten svět spěje
        • radši už nic nevipisuj, prosym tje...
      • jj ty hry co ten tejpek jmenoval to jsou stupidni strilecky urcite...
        kazdopadne 10 by nemela dostat zadna hra, protoze tim je vlastne z hledicka hodnoceni receno, ze uz nic nemuze bejt lepsi...
        • tak s timhle kárečkem souhlasim, jestli bude portal 2 nejlépe hodnocenou hrou, což vlastně už je, tak bude asi i nej hrou roku, nechápu co na tý cípovině je tak super, 10/10?
        • janchor
          "Nejvyšší hodnocení udílíme zřídka a pouze hrám, které v době svého vydání jasně vyčnívají nad ostatními. Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu. U takových her je velmi pravděpodobné, že se o nich bude dlouho hovořit, dostanou se do pomyslné síně slávy a budou dávány za pozitivní příklad kvality i v době, kdy už budou technologicky a ideově dávno zastaralé."

          http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html
          • tak to sorry, nevedel jsem ze se za cislem skrejva nejake slovni hodnoceni
        • Drom
          uz se nevyjadruj, je to pro tve vlastni dobro *3*
  • tak teda vubec nechapu nad cim se tu jako rozplyi?vate, nejtrapnejsi recenze co jsem kdy videl, chci zpatky svejch 6,5 minut. Ten Grygar ma obvykle docela dobry recenze, ale toto je fakt sracka, myslim si, ze se za ni tedka stydi
  • Wtf? Ten Grygar je snad /b/tard...
    • kostejnesmrtelny
      Ty jsi anonymous. To je mnohem, mnohem horší.
      • Nope, byt /b/tard je opravdu horší. Anonymous je totiž na 4chanu každý, a kategorie jako například /tg/ nevyprodukuje takove zlo ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit