Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=210-Q6dpHdk
    POTATO
  • Nejlepsi Recenze EVER! Lukasi bravo ! :D
  • Kdyz uz autor se rozhodl nespojlerovat tak by nemusel ukazovat menu kde jsou videt box s polovicnim telem robutka. :DDDD
    • janchor
      Mám za to, že kdo hru nehrál, těžko z toho rozšífruje, o co vlastně jde..
    • drz hubu !!!!!
      • To nejsem já, jen si nějakej blbec vypůjčil můj nick, asi začnu uvažovat o příme registraci na tiscali. Chjo. *7*
  • Cosi
    Čtením této diskuze jsem objevil 3 spoilery.
    • Kdo se chce vyhnout spoilerům, vyhýbá se všemu se hrou spojenému, předpokládám *3*

      A propos, mohl by mi někdo osvětlit, na které ó-hrůzo-tak-zážitek-navždy-ničící spoilery se tu pořád naráží? Nic, co se píše tady, v recenzích nebo na Wikipedii mi spoileroidní nepřijde. Hra se odehrává (světe div se) v podobném prostředí a má (to jsem fakt nečekal) podobnou náplň jako první díl. Tohle vědět předem, tak ze hry fakticky nic nemám.

      Je to tím, že jsem prošvihnul mediální kampaň, ve které se (třeba - to já nevím) varovalo před spoilery, že tu o nich pořád všichni mluvíte? No každopádně se vyhýbejte screenům a všem - opakuji VŠEM - informacím o hře Doom 4. Určitě nechcete předem vědět, o co v ní půjde a kdo bude hlavní hrdina...
      • Ano, radši ať člověk o hře nic neví a kupuje zajíce v pytli, než aby ostatní měli tu slušnost a napsali "spoiler alert", což například tady milý Michal napsat měl, kdyby jeho úmysl nebyl postovat naprosto random video a tím prohloubit demenci internetové populace.
        • Cajk
          Prohloubit demenci internetové populace nelze:)
    • No jo, to co postnul bez varování Michal je demence. Ale dneska patrně není módní brát ohledy.
    • Cosi
      Což mě hodně štve.
  • to kotatko na začatku je živé nebo nejaka animace?
  • Tak takuto stupidnu videorecenziu som este nevidel.. Autor si evidentne mysli, aka je dokonala, vtipna, a nic-neprezradzajuca.. Ale bohuzial musim nesuhlasit s jeho tvrdenim zo zaciatku - jeho zamestnavatel ho zjavne PLATI ZA NIC...
    • Bez se zahrabat suchare, jinak jeste se pozastavim, tolik minus bodu u prispevku za tak kratkou dobu sem tu snad jeste nevidel *1*
      • neschopnost akceptovat iny nazor je urcite dokazom jeho nespravnosti :)
    • Že by se recenze dotkla jednoho ze zmíněných masturbantů co stihli "dohrát" za dvě hodiny a hned nadávat? :D
      • si presne trafil *5*
    • Tikov
      No budu zde v menšině, ale souhlasím. Spoilerování se autor beztak nevyhnul (záběry kapalin, GlaDOS, Wheatlyho...), ale až na koperativní mod o herních mechanismech řekne minimum. Přičemž říci něco ve stylu "podíváme se i do doby vzniku laboratoří a hra tak získá nové prvky" by prospělo.
      Osbně jsem měl pocit, že hádanky byli jednodušší než v prvním díle a herní dobu natáhl spíše počet než kvalita (mezi obtížné bych řadil cca 5 kusů) a občasné dlouhé přechody mezi lokacemi.
      Se samotným hodnocením, lze i tak souhlasit.
      • Spoiler je tam hlavně největší v záběrech z menu. To mě mrzí, že si toho LUkáš nevšíml, protože to je jedna z mála věcí, kterou neprozrazovala ani videa před vydáním.
        Přesto jeho recenzi dávám 10/10.
      • GLaDOS je vtípek...o Wheatlym nepadne ani slovo, takže kdo nehrál...netuší *7* A ty píšeš o herních mechanismech...ty přece ukazuje: kapaliny atd. - to kdyby o nich mluvil, tak by nebyl spoiler?! Naopak je spoiler tvoje podíváme se do vzniku laboratoře *2* Souhlasím, že hádanky jsou lehčí... Ale to dohání coop *5*
        • Tikov
          No tak to zopakuji jednodušším souvětím: Autor části beztak prozrazuje obrazem a kdyby dodal slovo již by se nic nestalo.
          • všechno co ukazoval v recenzi je stejně v trailerech na hru, takže v podstatě nic navíc neprozradil..
            • Kromě onoho záběru z menu... :-)
    • Dunaj čeká opičko.
      • velmi hlboka myslienka :)
    • Za to já bych si jistě nohu utrhl, abych mohl být TVÝM zaměstnavatelem, suchare bez invence... *7*
      • nejako nevidim suvis s tym co som pisal.. "Vlhoune s invenci"..
  • Lukáši bomba. To kotě je super :-) (máš link?)
  • Koukám, tady je někdo s úrovní srandy na nule a ublížeností na maximu :-D
    • Safra, to mělo být k MIKovi :-)
  • třeba se diky portalu 2 začnou hru být složitejsí a budou mit lepší zaklady pro modovaní
    • Sni dál *1*
  • to "dúhové koťátko" na konci je odkiaľ ? mojej sestre sa to páči :D
    • myslím, že kočička má silnou konkurenci: http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k *1*
    • http://nyan.cat/
    • "ségře", jasně ;)
      • Drom
        ja si to minuly tyden poustel snad 3 hodiny v kuse, je to jak droga :D nyan cat *1* pak uz jen staci pridat Badger song a je vystarano
        • Jozef123
          Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger mushroom mushroom badger badger badger badger badger badger badger badger mushroom mushroom...... *1* *1* *1*
    • uz to mam :D http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší