Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nemám recenze od Lukáše rád :-) tak tohle mě dostalo :D ta kočička na začátku je mega moc :D
    • Pobavit "nepřítele", to potěší každýho :-)
  • po dlouhych letech jsem uz trosku out, ale tohle fakt potesi, skvela recenze, prvni portal byl temer dokonaly a verim ze dvojka je na tom podobne, valve tomu proste rozumi.
    • Můj názor - jednička zanechá hlubší dojem, protože je originálnější, ale dvojka rozhodně stojí za koupi, je to nejlepší hra hodně dlohou dobu.
      • Nesouhlas. Jednička byla rána z čistého nebe, ale rozhodně plnotučný zážitek člověk získá až z dvojky.
  • Lukas si pan. By som ta za tuto VR pojebal. pat, pardon styri. Skvele, skvele! Dajte mu priplatok
  • Ano, z videorecenze se nedá zjistit zhola nic, nicméně Portal 2 je hra, která za to na sto procent stojí. Jinak opravdu jsem se u videa zasmál a za to děkuji.
    • 8 hodin za 1200kč to za to nestojí ta hra je taková jednohubka
      • tak co je potom celá serie Call of duty, Medal of honor, můžu pokračovat, dále např. Killzone aha a co Soccom, počkat neříkal někdo Bulletstorm. Co na to říct 8 hodin je na fps až moc z pohledu dnešního vývoje her.
      • smejki
        1200? kde nakupuješ? *8*
        • Amylee.Anderson
          Co jsem tak koukala, tak se dá sehnat i za 1500...
          • Na steamu se dá koupit za 900.
          • Ono by se obecně dalo říct, že horní cenová hranice neexistuje... *3*
      • Osm hodin za SP, dalších cca pět hodin coop a díky SDK nástrojům již brzy desítky nových výzev od komunity plus již přislíbené DLCčka od Valve (a to je tradičně dává ZDARMA).
        Stále to podle Tebe za to nestojí?
        A PC verze se dá sehnat o dost levněji, byť legálně.
  • fajn vtipna recenzia. aj ked zabery so zemiakom mali vystrihnut - to je celkom spoiler... ale vlastne, kto nehral portal 2 a pozera videorecenzie si za nejake to prezradzanie moze sam.

    inak porta 2 je mega dobra hra. za tyzden som si ju presiel uz treti krat.
    wheatley na hrad!
  • 100 bodov za napaditu a vtipnu recenziu, k nemenej napaditej a vtipnej hre!
  • Vyborna recenze! Teda jeste nevim.. :) Hru bych si ale bez jejiho shlednuti nekoupil... Nejak jsem o tom nic nevedel.. Mam ale z recenze pocit, ze by me to bavit mohlo.. tak do toho pujdu.. A ani honit si ho nebudu,aby mi chvili vydrzela *1*
  • Super recenzia! Pobavil som sa :) Hru mam uz prejdenu, ale ked sa autor snazil nic nevyzradit mohol nejak zakryt potato na portal gune :)
  • TriangleOfLight
    Perfektní recenze!
  • Lukáš Grygar - recenzia na jednotku s hviezdickou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší