Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jozef123
    Skôr by som to čakal od Masterminda.... *1*
  • Drom
    Jsem necekal, ze se tady najde tolik tupounu, co nepochopi, proc byla recenze udelana, tak jak byla. *7*
  • Recenze super, takhle jsem se dlouho nenasmál, palec nahoru;-).
    Jenom dotaz: Na začátku recenze je že Portal 2 je teprve druhá hra co dostala 10 bodů. Jaká je ta první??????
    • janchor
      Co se "nový" redakce týče, tak první desítku od nás dostala LittleBigPlanet 2.
    • Mass Effect 2 - tuším
      • JJ, je to tak, Mass Effect 2 :-). Osobně bych řek že 10 zaslouží taky Planescape Torment a Oblivion, ale s tímhle souhlas.
        Díky ;-) ;-)
        • Oblivion ? *8*
          • Jj v roce 2006/7 byl revoluční, jak graficky, tak v otevřenosti světa...To že se na něj začala házet špína(animace obličeje, lvleling) po 2 letech po vydání je docela trapný...
            • Leveling byl na Oblivionu kritizovaný od samého vydání, nevím kde jsi přišel na ty dva roky...
  • Dobrá recenze. Chválím autora, potkáme se při Co-Op Portalu 2 nebo na 4chan.
  • To nebyla druhá desítka v historii, ale třetí. Dostalo ji ještě Mass Effect 2 a Assassins Creed.
    • kostejnesmrtelny
      Holy crap....Assassin's Creed dostalo 10/10? To jako jednička??? *11* *11* *11*

      EDIT: No fuj, už jsem se chtěl leknout.
    • janchor
      Ty ale udělila původní redakce (proto ta zmínka o "novodobé historii"). Od nás si desítku vysloužila už jen druhá LittleBigPlanet.
  • Fantastická videorecenze. Je to ve stylu TopGear. Kdo nechce srandičky, nechť si přečte textovou recenzi. Video je show.
  • Mopped
    Recenze pěkná, super projev, tohle Grygar umí, ale proč by měl být člověk, který napíše jiný názor, zrovna idiot.
    Jinak hra se mi nelíbí, kupovat ani hrát ji nebudu. Je tohle masturbace na fóru, nebo prezentace názoru? Mám v tom teď zmatek.
    • MrSanta
      Řekl bych, že jedna věc je názor a druhá věc je nesmyslný výkřik typu to co je za sra*ku, to můžou hrát tak akorát dementy a děti. Tys napsal názor.
      • Mopped
        Ale stejně budu ve stejném pytli. Mám přeci jiný názor než většina, i když nepíšu o sračkách a dementech.
        • Pro mě je to masturbace už jen proto,žes nenapsal konkrétně, co se Ti na hře nelíbí. Když už jsi nám tedy cítil potřebu sdělit, že to takhle s Portal 2 máš.
    • ucho
      to je masturbační názor plynoucí z nepochopení dané věci.
      • Mopped
        Ale tohle už je masturbace ne?
        • ucho
          takže k vysvětlení toho, co nechápeš. ve videorecenzi zazní zmínka o "potřebě masturbovat na fóru". tato zmínka padne v kontextu s délkou hrací doby, kdy se v diskuzích objevují jedinci, kteří mají ostatním lidem potřebu podsouvat, že hru dohráli ani ne za dvě hodiny a že je to velmi, velmi krátké (kdybys to nechápal ani teď, masturbaci si nahraď třeba "honěním trika").
          takže ano, máš v tom zmatek. z tvé strany je to masturbace, kdy se snažíš dělat chytrého, ale nechápeš narážku... proto masturbuješ :) snad ti to jako vysvětlení stačí a už v tom doufám nemáš zmatek :)

          názor na hru můžeš mít samozřejmě jaký chceš (stejně jako kdokoli jiný), jen je třeba rozlišovat ty drobné rozdíly, kdy někdo něco pomlouvá pouze z nudy, trolluje, bezdůvodně nadává... to už pak nejsou názory... ;)
        • Cosi
          Ano koment ucha už je masturbace, tvůj názor není masturbace, to je prostě názor. Podle mě teda.
  • Hru sem zakoupil dohral peknych 9,5, 10 bych nedaval pac je to celkem kratke. Ano videorecenze by mozna byla spoilerovana kdyby tam autor dal nektere z levelu. ale komu by to vadilo kdyby tech lvl bylo napriklad 3x tolik, ze? :D za me hra 9,5 hlavne diky cooperaci a novym modum. Hezky den
  • Tedy pohybuji se v herní branži nějaký ten pátek, ale tohle mě fakt připomnělo starého Andrewa a jeho šílené recenze... U mě dobrý! (Saukendar)
  • Len pre tých ktorý majú potrebu sa tu sťažovať že im videorecenzia nepomohla rozhodnúť sa o kúpe , skúste si uvedomiť že keď sa autor zdráha vôbec ukazovať gameplay aby vám nepokazil zážitok , tak to snáď hovorí zavšetko nie ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší