Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Připojuji se k názoru co tvrdí že je to bezvadná recenze. Dát jenom + mi přijde málo.
  • Nejlepší recenze co jsem kdy viděl!:)
  • pridavam sa a chvalim recenzenta za dobre podany scenar tejto recenzie :) tiez som dostal chut si tu hru okamzite zahrat.
  • Skvělá recenze na skvělou hru.
  • Skvělá a vtipná recenze ! Velice dobrá práce *4*
  • Lidi nepeskujte pořád! Skvěla video-recenze přímo vám pod nos :-D Když slyším na hru chválu ze všech stran tak to asi špatné nebude ne? KUPUJTE KUPUJTE STOJI TO ZA TO! Ti co koupily to zde chválí, ti co ne to koupit chtějí a ti co to koupit nechtějí jsou tu těmi největšími kritiky...
    Konečně hra u které mě ani jediné utracené euro nemrzelo!
  • Skvělá videorecenze, díky Grygare! :)
    • No myslím, že "Díky Lukáši!" by bylo mnohem příjemnější než oslovovat někoho příjmením...
  • Recenzi jsem si pustil az ted na podnet komentaru. Originalni a dobre provedene. Libilo se mi, jak se na konci recenze "vysvetlila" ta kotatka *3*

    Ty spoilery tam ale byt nemusely - hra se podle me dala prezentovat i bez nich - napr. ukazat ruzne elementy hry tak, aby nevedly k reseni mistnosti.
    Komentar na ucet "masturbujicich idiotu" do recenze take nepatri, alespon ne v teto prime forme.
    • proc by tam ten komentar nepatril je to pravda, nevim co je to dneska za dobu ze se nic nesmi komentovat ?
  • Přátelé diskutéři, když vidím váš nedostatek nadhledu a argumentační schopnosti, mám pocit, že je to tady horší než v diskusích na novinky.cz a to pro vás není dobré vysvědčení. (Ani se nebudu omlouvat těm, kterých se to netýká, ti to totiž, předpokládám, pochopili automaticky)
    • Není divu, nejvíc "oplusované" posty jsou ty, jejichž jediný smysl je nadávat nebo urážet. *3*
  • Neřešte to. Ten kdo nepochopil smysl proč je ta recenze jaká je, stejně nemá inteligenčně na to aby si Portal 2 zahrál a vychutnal.

    Skončí tak v půlce a jelikož mu jeho kamarádi, kteří jsou stejní "intelygenťy" neporadí, bude sem do fóra psát jaká je to kravina a že to dohrál "za třy hoďki".
    • tak ty budes solidni dmnt :D pise se inteligentne :DD hahaha prej inteligencne :DDDDD pojd do me ty dYlino D:DDDDD
      • Ty jsi blb..Má to správně, běž se ztrapňovat jinam
        • To sem nepsal ja ty idiote!!!
          • Já to vzdávám. *7*
            • muj nick taky hodne lidi kopiruje
            • :/ :D
            • To je jak česká politika. Demence se snaží zníčit inteligenci. Nu, daň za to, že si každý může napsat nick jaký chce.
      • Jen abychom měli jasno, já to nepsal. Tak primitvní nejsem. Po druhé.
        • To nic, mě tady taky někdo kopíruje můj nick. Asi nějakej duševní zaostalec. *10*
          • Mno jo, někdo by měl zakročit! (čti "velmi by se mi líbilo, kdyby někdo zakročil)

            /summon Bizi
            • prestan sa takto rozpravat s mojim nickom ty chuju ..
        • Ty dement co ty za chuja pouzivas muj nick??? Po druhe ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit