Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určité procento čtenářů games jsou NAPROSTÝ IDIOTI BEZ SEBEMENŠÍHO SMYSLU PRO HUMOR, takže dělat takovýhle videorecenze připomíná HÁZENÍ PEREL SVINÍM. Docela mě to irituje *10*
    • Mopped
      To co přijde SMĚŠNÉ TOBĚ, může druhému připadat TRAPNÉ. Proto přeci nebude IDIOT.
      • ale bude, ale bude
  • *1* video(recenze) v poněkud netradičním pojetí...možná byla až přespříliš tajemná ohledně herního obsahu, ale rozhodně se povedla!
  • Sice jsem se toho moc nedozvěděl ale tak to má být *4* perfektní recenze
  • Bravo, pane Grygare!!! *3*
  • Je velice zajímavé že lidi se obrací na spoilery "je tam spoiler" a druhá skupina zase "nic jsem se z té videorecenze nedozvěděl". Tak mi potom někdo vysvětlete jak chcete udělat videorecenzi na Portal 2, když ukázka rešeni malého puzzlu je v podstatě spoiler. Grigar to podle mě udělal bravůrně, davam palec nahoru ale pro Lukáše. kitten are soooooo funny
  • Myslím, že udělat videorecenzi na tuto hru není vůbec žádná "prča"
    Lukáš nejspíš pár hodin strávil nad tím, jak recenzi udělat. Nakonec to vzal s humorem, protože u takové hry to ani jinak nejde, jelikož jakákoliv maličkost vám může pokazit zážitek ze hry.
    Takže "Škarohlídi" nebuďte líní a přečtěte si recenzi psanou a toto video berte, jako zpestření dnešní velikonočního dne :)
  • Super recenze, díky. :)
  • Výborná recenze *4* O hře řekne jen základní info, ale stejně mě nabudila k tomu, abych si ji hru zahrál *4*
  • Někteří tady jsou vážně suchaři a doufám, že s nimi nebudu muset něco řešit - není nic horšího, než narazit na člověka bez smyslu pro humor.

    Netradiční recenze na netradiční hru...
  • Paradni recenze a paradni hra v dnesni dobe plnej spitomelejch strilecek je to absolutni poklad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit