Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu byste se podle tehle recenze rozhodli jestli za to svoje penize date nebo ne?
    • SedRicKCZ
      Portal 2 patří ke hrám, u kterých se člověk ani rozhodovat nemusí. Prostě si jí koupí. Jiná varianta neexistuje *3*
    • Musím ti dát za pravdu, byl to sice zábavný počin, který se mi líbil. Ale na to, abych se podle ní rozhodl zda si hru koupit či nikoliv byla obsahové chudá.
    • smejki
      za tři minuty povídání? to je jako volit na základě billboardu na dálnici.
    • ucho
      videorecenze jsou snad jediným rozhodovacím faktorem ke koupi nějaké hry?
  • Zaujímalo by ma, či by Portal dostával také extrémne vysoké hodnotenia aj v prípade, že by jeho vydaniu nepredchádzal taký brutálny reklamný brainwashing...

    Ale nechcem týmto niak zhadzovať kvality hry, to je len taká otázka na zamyslenie *3*
    • Určitě ano. Jen si to VALVe geniální reklamní strategií pojistili, že o hru bude zájem. Ale zde neplatí přímá úměra obří marketing = obří známky. Tady platí obří kvalita = vysoká hodnocení.
      • ale ovlivní to počet předobjednávek a tudíž i "sponzorské" dary od herních obchodu recenzentum
        • Nehledej za vším levárnu. Hrál jsi to? Opravdu takový nářez se jen tak nevidí. jen jednou za pár (pět?) let. Novináři nemusí dostat dárečky, aby psali pochvalně, jde jim to díky kvalitě hry samo.
    • Whisp
      Reklama má obrovský dopad na predaj hry. Plno kvalitných hier stroskotalo práve na slabej reklame.
      • třeba anno 1404 to je jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál
    • Valve se posledni dobou chova jako EA games.... Vzdyt Portal 2 ma stejnej loadout jako TF2 navic tam zase ser**u kloboucky za penize.... Je to s nima k nevydrzeni! No jo ale stezovat si muzu jak chci ale nikdo s tim nic neudela *9*
      • A proč by s tím kdo co dělal? Když se najdou zoufalci topící se v penězích, kteří takové prachy chtějí dát, proč by si Valve nemělo vydělat? Hratelnost to neovlivní, pokud ty hatky atd. nebudeš mít, tak vo co ti go?
  • Opravdu hezka recenze,a hru doporucuju,snad jedna...co jedna asi nejlepsi hra podle MEHO nazoru(samozrejme kazdy muze mit jiny nazor) ma to hezkou grafiku i po tech letech,fyzika skvela a pribeh dokonaly a hlavne hra pobavi a to se tam ani nestrili,proste kluci z Valve jsou lidi kteri vi jak delat hry.
  • našel jsem videorecenzi na youtube... sice je amaterska a téhle nesahá ani po kotníky ale i tak za těch 6 minut stojí

    http://www.youtube.com/watch?v=xhvoDM7hvHY

    *6*
  • Dobrá práce.
  • NonSuch
    i'm making a note here: huge success!
    • Spades
      aaanywaaaay this cake is great... its so delicious and moist :D
  • Je v Portal 2 taky nejaka pisnicka (na konci?) jako hitovka Still Alive? *4*
    • Tak Still Alive je bezkonkurenční pecka, s tím se Portal nemůže srovnávat *4*
      • Sry, špatně sem to pochopil. Ignorujte to *3*
    • Jo, Want you gone... si jí můžeš pustit na youtube (ale POZOR může obsahovat vyzrazení děje)
    • NonSuch
      jop, a opet dokonala, jinak dokonala ale porad dokonala, + na konci coopu je jeste jedna jina nez na konci sp
      • Tak je to jasny, kupuju za plnou :)
  • Takhle originální videorecenzi jsem hoodně dlouho neviděl.
  • Kdo by chtěl se mnou zahrat cooperačně Portal2 ať si mě přidá na steamu. Nick: darkregina
    • pridam si Ta, s niekym by som si zahral, ale este multi neskusal, som pri konci singlu
  • smejki
    Grygar saves the day! ::juchů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit