Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Videorecenze od Lukáše Grygara jsou prostě top :D !!!
  • Lukáš Grygar prostě umí dělat recenze a i když už jsem Portal 2 dohrál, tak jsem se i u recenze bavil, protože jak recenze tak i hra jsou plné vtipu a i výborné atmosféry, o hratelnosti ani nemluvě.
  • Krásná recenze... jen mě to utvrdilo v tom, že si hru koupím....
  • 8/10 víc ne.Nějaká kapitole se mi tolik nelíbila např."ůtěk" furt jak vocas neco hledat. To podle mě nesouvisí s domejšlivostí.
    • Sám ses nazval :-D A proč ne? To musíš mít všude něco nalinkované. Ono to hledání souvisí i s pozorováním okolí. A zrovna Útěk je plný luxusních lokací, takže sis jich mohl díky hledání krásně užít.
      Je to výborný, jen je tu někdo pomalejší. :-) A to není urážka, ne všichni vědí hned všechno...
  • Která hra ještě dostala 10/10 ??
    • Assassins Creed 2 *3*
    • Mass effect 2, třeba
  • Dobře, Lukáši. *3* Pro ofrňovače:
    http://28.media.tumblr.com/tumblr_lbyzerTIls1qadmmzo1_500.jpg
    • ja to prošel za hodinu *5*
  • Nějak mi unikl smysl existence recenze na tuhle hru,zbytečnější jen pohledat. *7* Nulová hodnota absolutně všeho,informací,záběrů ze hry atd......Takhle ne pánové!!!!
    • Je to hra o házení portálů s pěknou grafikou. A je chytrá a fakt, fakt dobrá, s tím, že nijak šíleně těžká.

      Tohle všechno tam v nějaké formě zaznělo a nic víc se o té hře dost dobře říct nedá, páč všechno ostatní je příběh. Takže zbývají jen 2 možnosti:
      1) Nejsi dost chytrý/pozorný na to, abys to z té recenze vyčetl. No což, každý jsme nějaký, ale v tom případě ta hra asi není pro tebe.
      2) Jsi prostě jenom konzervativní a ... No, každý jsme nějaký :D
    • ????? to pochopi i male deco jake sem ja ty chuju =dDD
  • Ikdyz mam recenze od Lukáše Grygara rád, musím říct, že tohle je ta jeho nejhorší videorecenze. Kočky? To ma být jako vtipné? No možná tak když je člověku kolem 13let. Diky bohu tohle uz davno neni ma kategorie. Jinak ty komentare od lidi, ze komu se nelibi tato recenze nebo snad hre by nedal 10/10 tak je blbec s nizkym iq ci snad mentalne zaostali bych moc neresil. Co bys ste taky chteli resit s uhrovitima jedincema co maji 60 kilo i sposteli. :D Proberte se...
    • I když. Zaostalý. Byste. Uhrovitýma. S postelí.

      ...

      Plus asi 15 chybějících čárek. A takoví lidé píší o mentální zaostalosti. Miluji ironii.
    • Myslel jsem, že mýtus o uhrovitých jedincích, co mají 60 kg i s postelí, byl šlágrem tak maximálně do poloviny minulé dekády, ale jak vidím, tak jistí jedinci s mindrákem, co mají nutkání slovně útočit na ostatní, se najdou i na počátku druhého desetiletí tohoto století....
      • Potrefena husa se ozvala. Precti si to jeste jednou mozna ti to docvakne. Bylo to mireny prevazne na ty co tu psali, komu se ta hra nebo recenze nelibi jsou blbci a maji v hlave nasrano. Hold dala se ocakavat takova reakce. Priste az budes neco cist tak u toho zapni mozek. Ono kdyz se nekdo ke me chova jako hulvat urcite na neho nebudu slusny kapis?
        • Až budeš příště někoho poučovat o zapnutí mozku, nejdřív najdi vlastní tlačítko ON. Napsat hold, zaostalí (o muži v jednotném čísle) a další gramatické chyby, za to by se styděly i ty třináctileté děti. Už přes 20 let takovým puberťákem mimochodem nejsem a přesto se dokážu pobavit i u této recenze. A velmi. A necítím se retardovaný, zapšklý, zamindrákovaný. Co Ty?
          Nejsem z těch, co bezdůvodně útočí na ostatní, ale všimni si své rétoriky, pak pochopíš, že jsi ještě horší než ony Tebou vysmívané děti.
          • :DDDD ty tam mas taky chybu :DDD kde v ceskem pravopisu je tlacitko ON? :DDD
            • Nejsem neomylný, ale to má být ta chyba, to ON? Jestli ano, tak si to přečti ještě jednou. :-)
          • Sakra proc tu ubec pice takove hovno jako ty :DDD Sice ti je 20 ale porad zijes u rodicu:DDDD, si obycejna vyzirka co si sere do huby :DD Serete ze mas 60kilo jestli vubec :D tak si tu lecis komplexi pres pravopis hahaha. jdi nekdy taky na cerstvi vzduh a nabeeeeeer nejaky kila kurwa!!Koukni nasebe jaakaaaa si kost a kuzee :DD!! Si obycejna trooskaaaa keeemo :DDD Joooo at zije internet pro lidi co si muzou otvirat drzkuuu :DDDd v realu si nekde zalezli kdyz na tebe nekdo zarvee hahaha NULO :DDDD
            • *1* Kdybych se nebál banu za rasismus, zeptal bych se Tě na něco, ale nezeptám. Pobavils, díky... Jsi co se týče gramatiky horší ještě než ten původní pisatel.
      • Tomu se říká internet. Obrovský dav čekající na něco, co může každý anonymně zkritizovat.
        • Ale ale deti se nam tu rozhadali. :))
          • ucho
            shoda podmětu s přísudkem se učí kdy, ve 4. ročníku základní školy? jestli jsi ho už absolvoval, tak snad školu žaluj za to, že tě tam takhle zásadní věc nenaučili :)
    • Ty kočky to ma jiste od Raya Williama Johnsona ten si porad dela legraci z "kitty" videií *1*
    • ucho
      nauč se alespoň česky :)
    • Začínají mi docházet na tyhle perly facepalm obrázky :D
  • Podíval jsem se na IGN videorecenzi a necítím se o nic více ospoilerován než po "nezávadné" videorecenzi tady. Akorát že po té jejich mám chuť si hru zahrát. Po zdejší jsem měl chuť jen kroutit hlavou. Snaha o neotřelost a býti-vtipnost nesmí z výsledku tak křičet, jinak je převažujícím dojmem zoufalost a trapnost (předčítané vtipy jsou v tomhle nejhorší).

    2/10
    • Nesouhlasím s Tebou, podle mě si dal hodně záležet, aby z toho to čtení nečouhalo, ale uznávám, že jsi alespoň, na rozdíl od ostatních uvedl věcné argumenty. Tvůj příspěvek: 5/10 :-D
  • Javo26
    Portalcats?! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší