Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oxenfurth? Autor to nehrál?
    • ales.smutny
      Hrál, jen trpí tím, že si nepamatuje přesně na písmenko všechny názvy fiktivních měst ze všech her a knížek, které mu prošly rukama. Pak se mu stane tak hrozná věc, jako, že napíše Oxenfurth místo Oxenfurt :)
      • Sr_Lobo
        Neodpustitelne! Za usvitu budes popraven v Novigradu na namesti Hierarchu a Chumbaba bude velet popravci cete;)
        • Furt je německy brod, Ochs je německy vůůl (komolím kvůli cenzuře, je to tady zakázané slovo). Čili "Ochsenfurt" je německy "volský brod", neboli anglicky Oxford. A obě jsou slavná uviverzitní města. "Oxenfurt" je něco mezi, možná aby to čtenáři líp pochopili. Nechápu, kde se tam vzal kmen "furth". Pro někoho možná Zaklínač je "o chlápkovi, kterej všechny znásilní a zabije" (viz debata ve Fight Clubu), pro mě je o něčem jiném. Mimo jiné i o podobných slovních hříčkách a narážkách.
    • Aleš Smuthný to snad hrál :)
  • Som jediny komu sa fakt paci ze makaju na DLC AZ KED JE HRA HOTOVA ? nie ako ine ehm "firmy" ktore DLC riesia tak ze to odstrihnu od hlavnej hry... CDPR palec hore.
    • myslíš tu hru kde downgradli obtižnost a aby pak mohli vydat jakože dlc ng+?
      • Existuje nějaká hra na kterou nemáš negativní názor? *1*
  • jindra.veliky
    Tady je vidět na jaky urovni je novinarina v CR. Treti clanek o NG+, ktery ctu a vubec nevim co od toho ocekavat.
    To si rovnou muzete napsat clanek, ze se planuje GTA VI a nikdo nevi o cem hra bude. *7*
  • že nás bombardují tunou DLC v podobě zbraní a brnění? A k čemu to jako je? Na nějtěžší obtížnost jsem celou dobu používal pouze zaklínačské (zelené) vybavení a stačilo to. Ty meče co jsem našel byly ze začátku dobré akorát k tomu, abych je prodal. A nakonec už jsem je ani nesbíral, protože jsem se nimi nechtěl tahat. Další rozšíření? Nevím, ale nespíš to hrát nebudu. Ta hra zas dobrá není. Chybí v ní variabilita, Skellige vypadá stejně jako Velen, jedna vesnice vypadá jako druhá, je tam všeho všude 20 typů potvor. Zaklínačské zakázky jsou pořád stejné jako přes kopírák - přečti oznámení, pokecej s maníkem, trapně hledej červené fleky v trávě, zabij příšeru po stopadesáté. To má jako být ta oslavovaná nerepetivnost vedlejších questů?

    To si radši popáté zapařím KOTOR1 a KOTOR2 a pobavím se mnohem víc.
    • 2 Drizzt - Absolutní souhlas!!!!
    • Co to plácáš?
      Skellige je diametrálně jiné, než Velen.

      A když si chceš hru užít, tak je dobré se do ní trochu vžít a ne jen tupě odmačkat čudlíky a pak si říct "dohrál jsem to za 100+ hodin"
    • Princ.Jablon
      Že jo, já si taky řikal, že by ve hře měla být jen jedna zbroj a jeden meč, jedno znamení, který bys měl navíc hned od začátku, a aby zbytečně nezdržovali tak na mapě bys měl mít označen jeden bod, který kdybys k němu došel tak bys okamžitě úspěšně dokončil hru, všechno ostatní je totiž úplně zbytečná omáčka okolo...
    • kennyB
      Nechci bejt rejpavej, ale že Skellige vypadá jako Velen??? Jak jsi tam utopil 100+ hodin, když jsi neviděl rozdíl???
      • On je totiz bud slepy nebo tech 100 hodin stravil asi pobihanim dokola okolo jednoho stromu a do Skellige se vubec nedostal
    • přiznej se, že ty si hrál jen videa na youtube :-P seznam příšer zde: http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Creatures+and+Monsters Velen a Skelige vypadají stejně? :D :D :D hele divim se proč na tebe vůbec reaguju...
      • přiznávám, že jsem ve hře utopil 100+ hodin a koncem už jsem se fakt těšil, až to skončí.
        W1>W2>W3. Ona totiž ta zábavnost nespočívá v kvantitě, ale v kvalitě. Jednička měla mnohem lepší atmosféru i příběh, dvojka zase 2 zcela různé větve. Trojka je trochu lepší Skyrim.
        • 100+ gameplay - last hours was bad - 0/10... asi tak však?
          • last hours "were" bad.. Zůstaň prosím u čestiny.
        • Boze muj ty jsi fakt mimon. Tak si bez hrat Skyrim a neotravuj.
          • pravěže Skyrim je velmi špatná a velmi nudná hra. Spíš mám v plánu nejprve dohrát Pillars of Eternity a pak jít hrát Risen 2.
            • Jsi mimon, protoze o tom svedci Tvoje prispevky nejenom tady, ale i napr. zde: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/zaklinac-3-divoky-hon-recenze-251453/
              BG2 jsem napoprve dal za cca 65 hodin. Na konci jsem hru proklinal za nesmyslne protahovani, ale presto je to spickova hra. A samozrejme, kdyz ji prolezes celou (splnis vsechny questy) a bez level capu, tak si Irenicus ani neskrkne a konec Ti bude pripadat extremne jednoduchy.
              Kdo dokaze ve hre stravit 100+ hodin = nutnost prolezt vetsinu vsech map a tvrdi, ze je to spatna hra, protoze cca poslednich 20 hodin to uz nebylo ono = byla extremne jednoducha, je proste mimon. A pokud se Ti zda W3 lehky na nejvyssi obtiznost tak neni nic jednodussiho, nez si stahnout nejaky ten mod:
              http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/266/?
            • Krescz
              a Risen 2 je 100% dobrá hra kde se neopakují zadne questy a mas tam ne 20, ale 21 potvor... *7* , vůbec si nepochopil o čem zaklínač je *11*
  • Sr_Lobo
    Hm super, tak to vypadá, že to pojedu i na potřetí *15*
    • 3tí, ja niesom ani v polovici, kde vy ľudia beriete toľko času? - Kúpim zachovalú chronosféru.
      • Sr_Lobo
        Prave, ze od ty doby co to vyslo sem na jinou hru skoro nesahnul. Kdyz nepocitam par hodin semtam u Verdunu s kamosem po vecerech. Prvne sem jel na treti obtiznost (109hodin cca), ted jedu na nejtezsi (lvl 21 cerstve na Skellige a 60hodin cca).
        Na treti hrani pockam az budou na podzim datadisky a spustim to rovnou v NG+.
        A ano sem fanboy a sem na to hrdej, jako malyho by me nikdy nenapadlo ze si neco takovyho budu moci nekdy zahrat:)
        Hnet jak sem si precet tu chronosferu automaticky mi v mysli zaznela hlaska s nemeckym prizvukem :"Hitler...is out of the time..." a pak uz jenom uvodni tony Hell March :-D
  • Info o NG+ napsali tady:
    http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems?p=1866418&viewfull=1#post1866418
  • Asi před 20 minutama při hraní Dying Light jsem zavzpomínal na Zaklínače a říkal si, jak moc by týhle hře slušel NG+.
    Těším se až se do hry zase vrátím, ale mam dost obavy jelikož jsem hru dohrál na nejtěžší obtížnost takřka bez problémů. A po mých zkušenostech s NG+ mám strach, aby nová hra nebyla ještě snazší.
    • Erien
      Jak moc to je těžký na tu poslední obtížnost? Jel jsem to jako vždycky na střední, což byla druhá a přišlo mi to dost lehký. A chtěl bych znova rozehrát pak na tu nejtěžší obtížnost, ale nevím jak moc obtížné to pro člověka, který hry jede na normální obtížnosti bude.
      • Hraju na nejvyšší obtížnost od vydání hry a ze začátku to bylo takřka nehratelné - úvodní bitku s ghúlama jsem loadoval třeba dvacetkrát. Teď mám nahráno asi 90 hodin a souboje jsou pořád obtížné a na každý je třeba se soustředit. Bossáky loaduju tak pětkrát, některé problémové questy (Forefathers' Eve) dělám třeba až o čtyři levely nad úrovní questu. Čili je to až moc těžké, ale předchozí úroveň Blood and Bones byla pro mě zase moc lehká.
        • Quen a uskakovat ...
          Osobně jsem měl větší problém s dark obtížností ve dvojce (a to jsem tam měl mod, který mi posunul max level na 70). Tady je výhoda, že se hráč může naexpit a hrát jen to, na co levelově stačí.
      • Začátek v Bělosadu možná problém. Nebudeš tam mít moc možností naexpit se bokem.
        Pak to bude hračka, samozřejmě pokud budeš mít rozumný build a budeš dělat questy na tvé úrovni a nižší.
        Já jel alchymistu a jakmile jsem dostal schopnost občerstvení, 90% zbylé hry pro mě přestal být problém.
      • Kinet1c
        Niekolko lvlov na zaciatku bude kus problem, neskor hm, zabudnes na to ze je to na najtazsej obtiaznosti a pride ti vsetko ako samozrejmost.
      • Kozy
        Ze začátku budeš mít možná problém, ale jinak zbytek hry s prstem v nose.
      • Lukyz
        Těžko posoudit, já to hraju na nejtěžší a i tak mi to občas přijde lehké, zatím se mi nestalo, že bych se někde vyloženě zasekl pokud samozřejmě nedělám quest, který je doporučený pro postavu o 10lvl výš. Nejpatrnější rozdíl je, že meditace neléčí.
      • Ja som rozohral a poviem ti ze je to fest tazke... Ako vazne :D
        Ale o tom to je, aby to bol nejaky challenge ked to uz hram 2x :D
  • Rozhodne nejlepsi DLC co doted vydali!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit