Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • czlukas myslel slovem standard spise nepsane pravidlo, ze by melo byt umozneno hracum si bindovat klavesy, jak oni potrebuji, treba uz jen z toho duvodu, ze existuji pravaci a levaci
  • Uvedomte si, ze se vse ridi vetsinou kupujicich, to znamena ze par procent postizenych hrajicich hry pro vydavatele nema zadnej vyznam. Je to smutne ale je to tak. A pak se tu sesype hromada moralistu a na neco si tu hraji. Zmena nastaveni v ovladani pro programatory asi takovej problem nebude, spis de o to, ze u konzoli se na tohle nehraje a priznejme si, ze u PC to vydavatele uz nejak netrapi.
  • Tak doufej že budeš vždy zdravý jinak uvidíš jak na tebe budou všichni kašlat a posmívat se ti.
  • Samozřjmě souhlasím s těmi, co zastávají názor, že autor produktu (v tomto případě hry) si do něj může hodit (či nehodit co chce) - rád bych ale podotknul, že tohle už pomalu neplatí, viz. Rozhodnutí EU, že microsoft si nemůže jen tak implementovat do svého OS svůj prohlížeč (->ballot screen) - to ale trochu odbočuji. Dokážu si tedy představit, že zanedlouho bude EU rozhodovat, co má do her vývojář implementovat a co ne... Demokracie a kapitalismus pomalu končí, enjoy while you can
  • Pár takových šulinků jako ty už jsem v životě potkal. *9*
  • ne
  • video ZALOMENE pod clankem...tohle fakt musel napsat jedine DEBIL....co to je ZALOMENE??? *12* *12*
  • sleepless
    Uz je tam, sorry.
  • To myslíš vážně? Já když vytvořím hru, tak mi může být úplně ukradený, jestli má někdo 5 ruk, nebo žádnou. Prostě si ji zahraje jen ten, kdo může. Já nemám žádnou povinnost myslet na všechny lidi na světě, jejich nemoci a postižení. Stejně tak si panáka zaskáče jen ten, kdo má nohy. Na film se podívá jen ten, kdo není slepej a hudbu poslechne jen ten, kdo není hluchej. Tak to prostě je.
  • rage
    dovol mě Tě vyvést z omylu. Žádný standard o mapování klaves neexistuje. Promiň *9*
  • Spades
    Kde je to video plz ?
  • Spades
    Jsi dobrý kokot. Tady nejde jen o to, že si diktuje nároky, protože je postižený. Tady jde o to, že EA nedodržuje standard, čímž ho znevýhodňují. Kdyby jen neměl například malíček, tak by nemohl tak snadno mačkat shift. Předstv si, že bys musel hrát tak, že nemůžes mačkat shift, a nejde přemapovat jinam ? A to máme i ctrl.
  • Myslím že ten koment od Uruga nebyl vůbec myšlenej proti postiženým! Náhodou má pravdu a je to vtipná připomínka na to jakým směrem se dneska ubírá přístutp k PC hráčům *2*
  • A až uvidíte debila co si dělá srandu z debila co si dělá srandu z postižených,tak to znamená co?
  • *1* *1* *1* *1*
  • Až uvidíte debila co si dělá srandu z postižených, znamená to, že má tak malé IQ, že mu to přijde vtipné.
  • A nemyslíš že je to jejich povinnost? stejně jako musí být u veřejných budov bezbariérový přístup.
  • edit: Tohle byla reakce na "kaja"
  • Naprosto s tebou souhlasím, je vidět, že si rage myslí, že ten jeho diskriminační příspěvek vybere redakce games.cz na hlavní staru, ale mýlí se. *3*
  • rage
    v žádném případě tady neútočím na jakkoliv postižené, jen poukazuju na, že on si "stěžuje" a absolutně nemá právo si stěžovat, maximálně prosit. EA mu za jeho handicap vážně nemůže...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit