Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Čili až uvidíte na krabičce od hry vedle ratingu také namalované kolečkové křeslo, znamená to, že si ve hře můžete nastavit ovládání.
    • *1* *1* *1* *1*
    • Až uvidíte debila co si dělá srandu z postižených, znamená to, že má tak malé IQ, že mu to přijde vtipné.
      • Myslím že ten koment od Uruga nebyl vůbec myšlenej proti postiženým! Náhodou má pravdu a je to vtipná připomínka na to jakým směrem se dneska ubírá přístutp k PC hráčům *2*
      • A až uvidíte debila co si dělá srandu z debila co si dělá srandu z postižených,tak to znamená co?
  • Zayl
    Všichni kdo se tady vehementně vrhnuli na obranu postižených- Je sice možné, že vaše křehké svědomí potřebuje denní dávku boje za dobrou věc, ale možná by nebylo na škodu uvědomit si, že samotná osoba postiženého hráče je zde naprosto irelevantní.

    Jde tady o situaci, kdy je nespokojenost obyčejných lidí jako vy ignorována. Ale ve chvilce, kdy se libovolná menšina ozve a začne brečet, je okamžitě rozhodnuto s problémem něco dělat(často na úkor většiny).

    To je všeobecná reálie kterou ještě spouta z oveček vehementně brání. Je to přetvářka, pokrytectví a falešné hodnoty.
    • Bacha kámo, odsouváš se na temnou stranu síly.
      • Zayle ty si retardovaný?Ale ne tělesně,ale duševně co?Je mi tě líto *11* *11*
        • Zayl
          Mě je zase líto člověka který místo argumentů klesne k urážkám a je ještě k tomu tak neschopný, že to postne špatně. Podívej se na co odpovídáš. Epic Fail.
          • lekoklatik
            Niekto sa jednoducho ťažšie orientuje. To neznamená že je to fail. Radšej ho pouč ako pojeb.
            • Zayl
              Proč? Já sem chodím diskutovat s lidma kteří chápou psaný text a dokážou vést diskuzi. Nevím proč bych měl suplovat to, co mu škola nedala. Zvlášť když mě chtěl jasně urazit.
    • lekoklatik
      Ono keď som pozeral to video jak tam ten chalan hrá Fallout, hrozne moc sa snaží, hýbe celou jeho mimikou ale aj tak dostal od toho "bota" na držku. Premýšľam či sa chalan nezačne sťažovať na vysokú obtiažnosť, nakoľko odstreliť hlavu, ruky, nohy či iné srandy nepriateľom, tak to asi nezvládne. Po hodine namáhania to vypne a nechá sa maximálne zrelaxovať.
      Nechcem byť krutý, fakt klobúk dolu jak to chalan hráva, ale bez GOD módu to pre neho bude vačšie utrpenie, akoby mal pozerať gameplay videá.
    • Víš soucit s lidma ke kterým nebyl osud přívětivý je jedna z vlastností která nás odlišuje od zvířat tak o tom přemýšlej než zase něco napíšeš.
      • přečti si něco o zvířecím altruismu. Třeba na
        http://en.wikipedia.org/wiki/Altruism_in_animals
        Od zvířat nás podle mě odlišuje akorát schopnost vyrábět atomovky.
      • zatímco tady tak blbě plkáš, umírá v Africe jedno malé dítě za druhým z tak absurdního důvodu jako je hlad, proč s tím něco neuděláš? místo toho hraješ hry a je ti to fuk, že? ono to s tím soucitem zase není tak horky, naopak smrdí to "pravdou a láskou", která pod vedením ryšavého orka zničila charakter tohoto národa víc než komunisti
        • A jak ty pomáháš lidem v Africe?
          • On tady ale neprohlašuje, že, cituji: "...soucit s lidma ke kterým nebyl osud přívětivý je jedna z vlastností která nás odlišuje od zvířat..." *7*
            • To ale nic nemění na mé otázce.
    • přesně tak, v jedničce taky nešlo ovládat hru přes šipky a Num klávesy byly úplně zablokované, což je pro hráče jako já, kteří nepoužívají WASD hendikep obřích rozměrů, ale nikdo do světa neřval nic o diskriminaci, komunita udělala patch a kdo chtěl ho použil, pěkně v klídku *5*
      • Také jsem byl pořádně naštvaný. Naštěstí jsem někde na internetu objevil prográmek, který dokázal namapovat klávesy jak jsem chtěl (včetně numerických kláves - nechápu. proč to bylo ve hře zakázané).
  • Uz sa nehadajte ci mal pravo sa stazovat alebo prosit o to nech mu vyhoveju.. zachoval sa tak ako by sa zachoval kazdy v jeho situacii (nemyslim ze je postihnuty) Kupil si hru a chcel si ju zahrat ale nieco mu to nedovolilo tak co mu ine ostavalo? mat peknu krabicu s hrou alebo ju skusit vratit? (pochybujem ze by mu to predajca zobral hlavne po tom co ju rozbalil a nainstaloval) Na krabici sa neuvadza ze v hre sa neda prestavit ovladanie takze on o tom nemohol vediet. Je pekne ze mu vyhoveli co samozrejme nemuseli ale keby mu nevyhoveli tak tu teraz pisete o tom aky su v EA ci kto ma na starosti dead space kkt ze nepomohli postihnutemu:)
  • zvláštní že si ten invalida tak strašně touží zahrát hru, v které je důležité pro likvidaci nepřítele ustřelit mu všechny limby, tedy nohy a ruce, kdyby EA věděla dřív, mohla to pěkně využít v propagaci *1*
  • Pravej_PipMan
    Je to fajn, že kluk má na tom světě aspoň něco k čemu se může upnout a skrze net se socializovat. Kamarád je na kolečkovym křesle a musim říct, že jeho přístup k životu obdivuju. Ať to tomu klukovi nějak naprogramujou *3*
  • Ma vlastne pravdu. Co mi ale vadi vic, ze kdysi byli titulky v kazde scene - vetsinou render. Ted uz jsou malokde. Zaregistroval jsem to tak, ze ma byvala byla hlucha. A nekde si na to ti lide i stezovali. Ono je fakt, ze to je skoda. Na youtube byl maly rozhovor Gabe Nevela hluchonemymi. Tam zase zminoval neco jineho - ze nemohou pouzivat mikrofon a pokud jim oddelaji moznost psat kratke textove zpravy - toho cloveka vyradi v multaku uplne z komunikace. A pro takoveho postizeneho mit moznost hrat hru a byt pritom plnohodnotnym hracem teamu, musi byt docela zazitek.
  • Pěkný,za co se lidé semknou. Docela mě i udivila cena hry 25liber to je nějakých 750kč. U nás je to 1800kč. Pěkně nás to čeští obchodníci okrádají.
  • Spades
    Kde je to video plz ?
    • video ZALOMENE pod clankem...tohle fakt musel napsat jedine DEBIL....co to je ZALOMENE??? *12* *12*
      • žasnu, jak si ze sebe dokázal tím komentářem udělat neskutečného idiota :) jen škoda, že ti to tvá omezenost pravděpodobně nikdy nedovolí pochopit
      • Debil si ty...doplň si vzdělání
    • sleepless
      Uz je tam, sorry.
      • ne
  • Uz jen samotny vznik petice za "Remapovani klaves ve hre" dela spolecnosti, ktera ji vydala takovu reklamu jakou si zaslouzi a kdo vi mozna, ze to byl umysl ;-P. Mimochodem, co treba nastaveni tak technologicky narocne a pokrocile ficury jakou bezesporu FOV(field of fiew) je? Pockame az zacne nekoho bolet hlava, vypadnou mu oci z dulku, pozvraci se, dostane zachvat, predavkuje se prasky proti bolesti, otravi a udusi se :-)))
    • FOV - jedna z demencí vývojářů. Že ve hře nejde změnit ovládání to už není demence, to je něco horšího na což slovo přímovýznamové neexistuje. Vývojáři si dělájí z PCčkařů vyloženě pr*el.
    • S tím field of view pravdu díš, je až s obdivem, že v době kdy většina monitorů je widescreen je u řady FPS her FOV vhodné spíš pro fullscreen. Přitom nejde o nastavení nějakého zvrhlého mega-FOV alá progameři kdy hra vypadá naprosto úděsně, ale prostě o trochu (15 - 30 stupňů) širší úhel pohledu... Když je to moc blízko tak mi to připadá prostě hodně nepříjemné...
    • Racte prominout panove a damy - FIELD OF VIEW.
  • rage
    dle mého si malý Gareth nemá co stěžovat, protože tohle je jen dobrá vůle EA jestli nějaký patch uvolní nebo ne. Takhle by si pak mohl diktovat každý, jak se bude přístí Dead Space ovladat. "Ahoj jsem Alexej a narodil jsem se v Černobylu, mám 3 pazoury a chtěl bych nějak využít tu třetí. Jestli mi nevyhovíte tak to poženu výše." (každopádně je to určitě super reklama pro EA, tzv. "podej ruku bezrukému")
    • Tak ty si riadny picus. Hra je medium, a ako take ma ponuknut ludom pristup k inym svetom a umoznit im prezivat nevsedne zazitky. A nikto to nepotrebuje viac nez clovek co dokaze len hybat hlavou.
    • Pár takových šulinků jako ty už jsem v životě potkal. *9*
    • Spades
      Jsi dobrý kokot. Tady nejde jen o to, že si diktuje nároky, protože je postižený. Tady jde o to, že EA nedodržuje standard, čímž ho znevýhodňují. Kdyby jen neměl například malíček, tak by nemohl tak snadno mačkat shift. Předstv si, že bys musel hrát tak, že nemůžes mačkat shift, a nejde přemapovat jinam ? A to máme i ctrl.
      • rage
        dovol mě Tě vyvést z omylu. Žádný standard o mapování klaves neexistuje. Promiň *9*
        • Spades
          pri tvoreni her nejsou zadne stanovene pravidla, ktere vyvojari MUSI dodrzovat. Existuji ale pravidla, kteryma byste se meli ridit, pokud nechcete byt za line kurvy, co jsou zaslepene jen ziskem, a neudelaji pro hrace ani tuk
        • czlukas myslel slovem standard spise nepsane pravidlo, ze by melo byt umozneno hracum si bindovat klavesy, jak oni potrebuji, treba uz jen z toho duvodu, ze existuji pravaci a levaci
    • Jsi blbec ani si nedokážeš představit jaký je život s postižením a je jen dobře že má EA rozum a vyhoví i hráčům co jsou v menšině. Tyhle tvé kecy jsou ubohé a doufej že na to nikdy nedoplatíš.
      • Naprosto s tebou souhlasím, je vidět, že si rage myslí, že ten jeho diskriminační příspěvek vybere redakce games.cz na hlavní staru, ale mýlí se. *3*
        • edit: Tohle byla reakce na "kaja"
      • rage
        v žádném případě tady neútočím na jakkoliv postižené, jen poukazuju na, že on si "stěžuje" a absolutně nemá právo si stěžovat, maximálně prosit. EA mu za jeho handicap vážně nemůže...
        • A nemyslíš že je to jejich povinnost? stejně jako musí být u veřejných budov bezbariérový přístup.
          • prosimtě a od kdy jsou hry věřejná služba, na kterou má nárok každý? :D (i když je pravda že některý warezáci si to tak asi představujou, podle některých výmluv)
          • To myslíš vážně? Já když vytvořím hru, tak mi může být úplně ukradený, jestli má někdo 5 ruk, nebo žádnou. Prostě si ji zahraje jen ten, kdo může. Já nemám žádnou povinnost myslet na všechny lidi na světě, jejich nemoci a postižení. Stejně tak si panáka zaskáče jen ten, kdo má nohy. Na film se podívá jen ten, kdo není slepej a hudbu poslechne jen ten, kdo není hluchej. Tak to prostě je.
            • Tak doufej že budeš vždy zdravý jinak uvidíš jak na tebe budou všichni kašlat a posmívat se ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit