Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je videt, ze mas obe ruce zdravy, tak bud rad tomu Garethovi to doprej...
  • Samozřjmě souhlasím s těmi, co zastávají názor, že autor produktu (v tomto případě hry) si do něj může hodit (či nehodit co chce) - rád bych ale podotknul, že tohle už pomalu neplatí, viz. Rozhodnutí EU, že microsoft si nemůže jen tak implementovat do svého OS svůj prohlížeč (->ballot screen) - to ale trochu odbočuji. Dokážu si tedy představit, že zanedlouho bude EU rozhodovat, co má do her vývojář implementovat a co ne... Demokracie a kapitalismus pomalu končí, enjoy while you can
    • Spades
      No a ? Co nam to kdy privedlo dobreho ? CoD a Internet Explorer ?
  • Uvedomte si, ze se vse ridi vetsinou kupujicich, to znamena ze par procent postizenych hrajicich hry pro vydavatele nema zadnej vyznam. Je to smutne ale je to tak. A pak se tu sesype hromada moralistu a na neco si tu hraji. Zmena nastaveni v ovladani pro programatory asi takovej problem nebude, spis de o to, ze u konzoli se na tohle nehraje a priznejme si, ze u PC to vydavatele uz nejak netrapi.
    • Spades
      Za nemoznost prenastavit si ovladani na KONZOLI bych zabijel.
      Jsem zvykly napriklad ze serie Halo, ale co hra to jine ovladani... U Aliens vs Predator mas dokonce jine ovladani pro kazdou RASU!!!

      A zmena ? Ok je tam moznost pro levaky, taky moznost tzv staromodniho ovladani, ale to je tak vse. Zadne prebindovavani....

      Zlate ovladace s pridavnyma tlacitkama... (Nastavuji se primo na ovladaci tzn, mam vzadu tlacitko pro skok, ktere prepinam mezi A a Y podle hry)
  • Koukám pěkně to tu jede. Spíš mě ale zaráží, ani ne tak o co tu jde, že je hra, kde se nedá nastavit ovládání dle libosti. O to víc, že je na PC.
    @Zayl - Souhlas, Caldari sux!! Gallente win!! (joke) *4*
  • Bacha kámo, odsouváš se na temnou stranu síly. *3*
  • To mě poser xDDDDDD
    • klidne, dneska jsem jeste nesral
      • Hele to je Cartmanova mama ....
  • tim chcete rict ze na PC vysla hra kde nejde vubec nastavit ovladani? to je snad predcasnej april...
    • Ono to je dost blbe napsany. Ale pokud jsem pochopil z clanku po netu, remapovat ovladani muzes. Ale nemuzes remapovat mys. Coz je pro toho kluka blby, protoze on hraje hlavne na mysi. Ono to je pochopitelny. To co on chce je vyjimka - na mys priradit prikaz "walk forward" - jit dopredu. A i tech 20 tis. podpisu je dost malo, abys delal neco takoveho. Clovek si rekne, ze to je pouze neci rozmar a vetsina lidi se prizpusobi. Nicmene ten kluk ukazal na prikladu, ze nekomu tim mohou znemoznit ovladani uplne.
      • Nemoznost namapovat tlacitka mysi ma hodne titulu. Vetsinou hry z konzoli.
  • Respekt! ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit