Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako bývalý zaměstnanec mám chuť za tehle článek dát někomu konkrétnímu do huby.
  • ne
  • Trochu mi tím entuziasmem a odhodláním připomíná Dereka Smarta a jeho Battlecruiser 3000AD :)
  • walltar
    A proto je Star Citizen nejúspěšnější crowdfundingový projekt (9,9M USD) ... protože poletovat raketou ve vesmíru už je zastaralé. *7*
  • mne je ten čechoslováček nesympatický, preto by som si jeho hru nekúpil rovnako ako nič od Molyhnoja....

    imho chyba bola už v základe.....poletovať raketkou vo vesmíre je už zastarané, to už nikoho nezaujme...skôr by som zapracoval práveže na poriadnom príbehu ala Votrelec ako na sandboxe, ktorí budú hrať maximálne tak deti....
  • smajdal
    Sebekritiky tam bylo dost a ty výroky si neodporují, přece není jeho práce ta, kterou osobně sám nedělá. Jediné co může říct je, že prostě vybral špatného zaměstnance nebo byla chyba v komunikaci apod.
  • palcov
    To je samé, jako když se politiků zeptají, co považují ma svojí největší chybu. Většinou se vytáčí a pak řeknou, že jejich největší chyba je, že důvěřovali tomu a tomu a on se pak ukázal jako zloděj a podobně. A nakonec z toho vyjdou vítězně :D
  • kapalka
    Osobne jsem tam zadnou sebekritiku, krome nabirani/vyhazovani zamestnancu, nevidel. Naopak ctu:
    Hra se nepovedla kvuli neprilis kvalitnim programatorum, zamestnancum celkove. Nezvladli ani cast vedeni, ktere jsem na ne prevedl, bohuzel jsem na to prisel az moc pozde.

    A v kontrastu techto vyroku nasledne: Přijměte odpovědnost a vlastnictví za svoji práci; neházejte vinu na ostatní, když něco nejde podle plánu.

    Tohle me proste zarazi. Nicmene diky za post mortem, clovek se vzdy rad dovi zajimave veci o lidech v hernim prostredi.
  • walltar
    Miner Wars jsem si koupil, už někdy na začátku vývoje a pořád jsem to ještě nenainstaloval .... Stojí to vlastně za zahrání?
  • celoush
    Software bez bugů neexistuje.... dalo by se říci, že hra bez bugů je hra, kterou nikdo nehraje.
  • walltar
    Taky by si stěžovali, jak jim piráti kazili prodeje.
  • Viktor_H
    Na někoho můžou některé pasáže působit arogantně a úsměvně, osobně ale ten jeho drive obdivuju. Každej úspěšnej podnikatel musí bejt namotivovanej a věřit si.

    Souhlasím také s tím, že člověk by si v tomto ohledu měl dávat ty nejvyšší mety, i když na ně posléze třeba tak docela nestačí...
  • Keyz
    + Za to sebekritiku.
    Kdyby to byl blog nějaké velké super mega firmy, tak by tam možná bylo pouze "Co se povedlo"
  • Snaha o reklamu na novou hru ? 1+1 nejsou vzdy 2 i kdyz to tak vypada, ze ? *1*
  • to je krasny jako kdybych se videl. Tudle zkušenost asi musí mit kazdej kdyz zacina protoze je kazdej naivni ale libi se mi ta sebereflexe. Kazdymu bych radil at je co nejtvrdsi na svy zamestnance a ty co se snazej radne odmenoval. Ale sabotery OKAMZITE vyhazovat klidne za neplneni pracovnich povinosti. Tydle lidi se nechaj zaplatit a pak se Vam este za rohem vysmejou jakej stedebil ze ste je platil. Nedelat charitu pro blbecky. Todle ziveni neschopných lidi sem videl uz tolikrat .Ve vysledku je to ale chyba sefa. Ale jak sem psal asi si tim musí projit kazdej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit