Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    když to napíšeš takhle, tak ok. Jen je potřeba mít na paměti, že právě díky statečnosti těch spojeneckých ubersoldierů můžeš dřepět na netu a psát uvědomělý kydy do diskuze :)
  • Ok, znova. Rád bych si to zkusil zahrát na opačnou stranu, páč mě štve hrát jen za statečného amerického ubersoldiera. A jen tak pro informaci, Němec(ký voják) nerovná se nacista, ale klidně s tím žijte dál. *3*
  • jak jsi napsal ten komentář, když jsi měl vztyčenou pravici?
  • Cajk
    já chci aby Unreal byl žid, aby Němci vyhráli a on konečně dostal co proto v lágru.
  • Ja videl ze mirim ale pri tom cumim Bakerovi na zada, to je co jsem videl. Prepnout se to na miridla nemam problem. Takhle jsem to proste vypnul a sel se venovat necemu jinem jak pisesu. To je cele.
  • Ani si nevies predstavit kolko krat po sebe som ten trailer videl, ked ho ukazali prvy krat, a analyzoval kazdy frame. Takto mala ta hra vyzerat, aspon z polovice. Finalny produkt - Velke sklamanie z mojej strany.
  • Problém je ale v tobě a né ve hře. Celou hru jsem prošel na HC mod takže ty tvé chyby si nech od cesty když to nezvládáš tak to nehraj.
  • Doufám, že to bude v Ardenách *5*
  • Tobe to da stupidni 3rd person mod pri kryti ale nemuzes vykouknout pres miridla i kdyz pan velitel Pekar pres ne kouka ale ty mu cumis na zada takze nevidis kam miris. To same co se prikazu tyce. Kdyz jsem se za tu zidku ke kryti normalne skrcil tak me zastrelili. Ty rikas HC obtiznost ja rikam chyba v designu a absolutne odflaknutej nesmysl. Radsi bych to cely v prvni osobe jak se na poradnou FPS slusi bez tech konzolovejch berlicek pro hrace GOW.
  • No o tom snad HC mod je ne? Kdyby to nebylo těžký tak to neni žádný HC.
  • Ani nemluve o tom ze diky tomu hloupemu kryti to neslo poradne hrat na HC mod protoze nebylo cim mirit puskou ale bez toho kryti bylo zase slozite davat prikazy a bylo jednoduchy te zabit. Tim me fakt hodne nasrali.
  • a co tohle taky dobrý
    http://www.youtube.com/watch?v=lvsvt5C0chA&feature=related
  • líbí se mi jak mu ten zapik zařízne *15* prostě klasika takhle to mělo bejt maximálně realisticky, má to i hezkou grafiku v tom videu prostě těžkej omyl nechápu to proč to takhle nevydali.. kdo potřebuje trapný krytí jako v Gears of War bože nemusí to být snad všude...
  • přesně *3*
  • Já chci BiA, kde budu ovládat německý družstva! Hezky to těm prašivým spojencům nandat!
  • Dúfam že sa to bude odohrávať v Bastogne
  • konecne fantasticka zprava 2 roky cekani jsem prosil aby se pokracovalo v pribehu Matta Bakera a konecne je to tady dekuju
  • Ja mysim ze tenhle nesmysl by byl fanouskum BiA jako jsem ja srdecne u riti kdyby se neotiral o jmeno jejich oblibene pseudo-realisticke takticke FPS.
  • No kdo to čekal? Mé modlitby byly vyslyšeny!
  • IsimonI
    Tady, ale zatím převládaj fanoušci(odpůrci furios) serie BiA..xDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit