Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A temna sila ma dalsie vitazstvo v suchu. Ale tak to vo svete chodi. *1*
  • jindra.veliky
    ja mel nejradsi Dark Forces 2. To jsem hral na starym PC porad. Jen mi to vzdycky jeste v prvnim levelu spadlo nekde u toho vytahu nebo plosine ci co to bylo. Tak jsem to hrak porad a porad dokola. *15*
    • DF2 jsem hral snad v 7 letech na jednom ze svych prvnich PC a nikdy jsem to vlastne taky nedohral dokonce, v těch dobach jsem ani neuměl EN, takže... spíš sem přechazel k Mariovi :D
  • "a fanoušci si přestali rvát svá rodidla"

    ehm pane autore článku, méte vůbec ponětí, co to ta bájná rodidla vlastně jsou? nejsem si tak docela jist, že mužští fanoušci je mají a představa jak si je ti ženští ehm "rvou" mi přijde docela obskurní *3*
    • To jen se tak říká, žejo.
  • průměrný Force Unleashed?? Jednicka byla jedna z nejlepsich SW her co jsem hral a to pamatuju jeste starej X-wing.
  • LucasArts... :(
    http://www.abcgames.cz/?p=firmy_zobraz&id=82
  • Vypnete nekdo to 11th individuum.

    Dost me zarazilo ze se nezminil druhy dil df - Jedi Knight - dle me naprosto nejlepsi dil, hrane sekvence, skvely pribeh, poprve pouziti sily a svetelneho mece - naprosta bomba, k tomu vytecny datadisk. V te dobe jsem tu hru hral nekolikrat rocne. I nedavno jsem si ji nostalgicky zahral.

    Je to vazne smutna zprava. Tesil jsem se na dalsi updatovane ios verze klasickych adventur - myslite ze se jeste neco objevi?
    • Na Dark Forces 2 dvě byla dobrá především možnost se věnovat jak světlé, tak temné straně síly a dle toho byly i odlišné konce. To u Jedi Outcast nebylo, až později u Jedi Academy, kde jsme ale oba konce ovlivnili až v jednom konkrétním případě. A také příběh byl lepší než v případě Jedi Academy.
  • Opravdu smutná zpráva, s jejich hrama jsem vyrůstal. Nejsmutnější hned po tom, když jsem se dozvěděl, že Ježíšek neexistuje...

    Nikdy nezapomenem *9*
    • To je pravda. řekla bych si, že mě to nechá naprosto chladnou, ale přesto nemohu tvrdit, že necítím jistý mírný pocit smutku. Asi to oslavím tak, že vylovím z útrob šuplíků nějaké jejich staré klasiky *4*
      • Nemůže mě nechat chladným vzpomínka, že jsme s kámošem jeli vlakem do Práglu a za naškudlený prašule z brigád koupili za 18 stovek (tenkrát KUA prachy) na půl originál CD verzi s dabovaným Indym IV i s tištěným českým návodem...
  • U mě vede kotor a serie X-Wing/Tie fighter.
  • Já si třeba myslim,že první Force Unleashed byl taky dobrá hra,hlavně co se týče blbnutí se silou a scénaře,průšvih byl akorát PC port
  • Odulin
    Většinu jsem hrál a snad všechny jsem měl rád. I Outlaws a Armed and Dangerous.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit