Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    SW: Knights of the Old Republic je pecka neví někdo jestli se nechystá něco podobného?
    • korok
      Nový díl asi ne, ale pokud máš Sith Lords (KOTOR2) tak se mrkni sem:
      http://www.moddb.com/mods/the-sith-lords-restored-content-mod-tslrcm
    • Mám dojem, že Obsidian nedávno vyjádřil zájem o tvorbu Star Wars RPG. Třeba jim to Disney umožní.
      • Pravda, ale tí majú teraz plno práce s Project Eternity. Ale vyjadrenia z ich strany boli pozitívne, radi by robili ďalší KOTOR.
    • Rhulad
      Nikdo v součastnosti nemůže udělat pokračovaní kotor na stejné úrovni jako kdysi, jelikož Bioware jsou několik let už za zenitem a plodí srajdy typu ME,ME2,ME3 což připomína RPG jen velice vzáleně. Další firmy? No nejsem si jist kdo by mohl koupit určitě ne levnou licenci od Disney.
      • preco srajda ? sak to ma take iste ovladanie ako kotor a pribeh to ma tiez velky.
        priam to je to iste vzdy kotor,ME,DA len ine prostredie
        • Už jsem to psal několikrát, proč je ME dosti poprůměrná hra.
          • no preco
            • Rhulad
              Nechci být zas lynčován :P... Tak dobře. Nevím jak jsi na tom se sci- fi, ale já občas nějaký přečetl( ikdyž dávám přednost fantasy) --- takže Mass Effect vykradl spousty a spousty děl (hlavně Reynoldse dosti vybrakovává). Kdyby byl příběh aspoň zajímavý, dalo by se to omluvit, jenže oni vybrakovali co mohli a navíc je příběh na úrovni telenovel(tuny klišé apod.) a podobných podřadnosti. Pak je tu samotná hratelnost? Tohle bude jen můj subjektivní názor - osobně mě neskutečně nebaví chodit jen dopředu a střílet ultra blbý nepřátelé. Kulisy jsou nezkutečně úzké koridory a navíc dost špatně zpracované. Celý systém střílení je nudný, sterilní a primitivní. Grafika, animace= mizerné. Původní díly byly prezentovány jako RPG což mě opravdu dostalo. Tohle je spíše parodie na RPG. Automatické levelovaní? Kur*a proč tam takový casualní sr*čky vůbec dávají.
  • no, uz nam moc tech starych dobrych firem z 90 let nezbylo :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit