Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třetí díl je,byl a bude vždy nejlepší.spousta lidí 3 pořád hraje,neviděl jsem hru která by byla v obchodech přez 10 let a stále by se prodávala a už vůbec hru pro kterou by měl po 10 letech vyjít neoficiální datadisk.
  • Nechápu použití výrazu "zběsilé tempo" u tahovky
  • A to je právě ono, v té trojce bylo těch možností na mě až moc. Ještě teď si pamatuju, proč jsem to s ní tak brzo zabalil: protože z každé mise šlo dál celých osm hrdinů a starat se neustále o osm hrdinů byla pro mě neskutečná otrava. Samozřejmě jsem mohl jít dál jen s jedním nebo se dvěma, ale myslím, že to bych pak byl v pozdějších kolech ve značné nevýhodě a proto jsem to přestal hrát úplně. Ne všichni chtějí hry, u kterých budou trávit stovky hodin, mně 20-30 hodin strávených u jedné hry bohatě stačí.
  • To by mě zajímalo, kde jsi vzal těch 98%, to nejsou žádná fakta, ale tvůj naprosto subjektivní nic neříkající odhad. A mimochodem, já netvrdím, že trojka byla špatná, ale ztotužňuji se s pisatelem původního příspěvku, že neustálé pění o tom, jak trojka byla ubersuperboží je trapné a nudné. Vývoj jde opravdu kupředu a stará trojka už 98% lidí, kteří budou hrát šestku nezajímá - když jsme u těch procent. :-)
  • Pro mě osobně nejlepším dílem celé série zůstáva jasně dvojka. Tam bylo všeho tak akorát. Trojka je vstkutku taky velmi dobrá ovšem už toho bylo dle mě trochu moc.....hlavně ze začátku jsem se nechytal na některý věci ale postuem času vše ok :)). Čtyřka jasně nejhorší díl celé série samozřejmě pro mě. I když občs neodolám a stejně si ji zahraju :). Nu a pětka se mi líbila nevi co proti ní ostatní máte. Je fakt ale že fandové série se rozdělili na dva tábory jednu ji milujou a jedni zatracujou....já patřim k tý první skupině :). Nu a šestky vypadaj zajímavě jen mě fakt mrzí že ty surky ochudili....jak už tu někdo psal právě honba za surkama bylo to podstatné bez čeho jste jinak zůstali zaostávat. Nevim jestli se to psala v tomto článku ale někde jsem četl že do hradu se snad už normálně nepodíváte že bude jen ňáká tabulka či co :-O ??? To je podle mě taky mínus pokud je to pravda....však na co jsme se těšili taky bo aspoň u mě to tak bylo vždy na pěknou grafiku a rozložení hradu. No vše tu rozebírat nebude ale todle je můj názor a abych pravdu řekl z šestky mám dost rozporuplný pocity no uvidíme jak to dopadne....
  • Pátý díl je vpodstatě skvělý. Já bych řek, že je lepší než trojka, ale to už by ze mě mluvila grafikou zhýčkaná mládež.
  • Miluju HoMM V, hlavně díky tomu, že mi nenutí hrát zběsilým tempem. Svého času jsem trávil dlouhá odpoledne na hotseatu u trojky. Znechuceně se odvrátil od čtyřky. A když tak nad tím přemýšlím, nevím, jestli je další díl vůbec třeba. Doufejme, že to fakt bude 3D trojka, která se oprostí od hloupých experimentů...
  • Amylee.Anderson
    Ty vole, Warcraft III
  • Presne tak, kazdej tu hati 5tky... Duvod ? totalne spackany... ty ses taky dobrej jouda
  • Nechápu jak se někomu může líbit 2ka a 3ka už ne, když je to skoro to samé, akorát ve trojce je mnohem víc možností a vůbec všeho. Hratelnost je hodně podobná
  • Ještě pořád jsem se nedozvěděl, čím že je pátý díl tak zpackaný, kromě barevné grafiky.
  • HOMAM V ? Největší srajda v dějinách heores série a úplné popření jejích kořenů...
  • ještě že platí staré známé "vyjímka potvrzuje pravidlo". Takže ty jsi důkazem toho, že HOMAMIII byla prostě nejlepší a ty jsi ta vyjímka. :p 98% hráčů HOMAM série nejvíc ocenujě díl III. Piš si co chceš, máš na to nárok, ale fakta prostě nezměníš...
  • Nevypadá to špatně, ale pokud se chtěli opravdu vrátit ke kořenům, nechápu proč omezili suroviny na krystal. právě honba za celou skladbou surovin (Krystal, Rtuť, Síra, Drahokam + Mitril - ve WOGu) bylo maximálně strategická a měla logiku. Prostě jsem nedokázal objevit, či vybojovat strategický důl a smůla - ustrnul jsem ve vývoji a zaostával za okolním světem. Prostě chyba. A dalším nedostatkem je evidentně chybějící 2 národy z HOMAMIII. Protože se rozhodují mezi Tower a Rampart, tak tam evidentně jeden z těchto národů bude chybět + Conflux alá elementálové a nikde jsem tam taktéž nenašel Dungeon. To je vtip???? Podle mě zásadní chyba. III byla právě unikátní v počtu národů a jejich rozdílnosti. Navíc na 100% počítám, že tu nebude upgrade postav. Takže? Jsem samozřejmě zvědav, protože HOMAM série je prostě srdeční záležitost a navíc po totálně zpackané a po všech stránkách špatné HOMAM V je potřeba reputaci napravit. uvidíme...
  • ...."aby se začali dělat hry kde se bude třeba po celou dobu mačkat jen enter nebo levé tlačítko myši"... ale takove hry se uz davno delaji treba Diablo 3 *1*
  • Mopped
    Pane Tuček nechte toho.
  • Já jsem HoMaM hrál a u té naprosto úžasné a dokonalé trojky jsem strávil ze všech dílů nejmíň času. Jedničku, dvojku i čtyřku jsem dohrál, v pětce jsem došel někam za polovinu a trojka mě přestala bavit už v první misi - nevím jak je to možné, ale je to tak, takže to neustálé vychvalování, jak trojka byla naprosto boží, už mi taky leze krkem... A mínusek mi můžete dát třeba sto, to je mi jedno.
  • No já nevim, ale v pětce jsou některé mapy dost velké, nehledě na to, že jich je spousta na netu. A jo, ta stylizace je hodně barevná, jenže HOMAM5 je pravděpodobně jediná hra, u které mi to tak nevadí. Jo, ještě Warcraft 3.
  • nesrovnaval bych heroes a disciples. protoze jsou az moc odlisny. osobne jsem hral disciples 2 a 3. Ale u trojky jsem hral 1 misi v kampani a odinstaloval jsme to protoze se me to vubec nelibilo. a zhodnotil bych to asi disciples 2 = HOMAM 3
  • No tím názvem si to u mě už docela předposrali, to je jak kdyby říkali že might and magic nikdy nebylo a tak si ten název můžou jen tak změnit *10* 3 ka byla je a bude da best... 5 ka byla docela dobrá až na některé seky... a zbytek nekomentuju radši... já to beru podle ras... když jsou dobře zpracovaný a vypadá to dobře pak je to + a hra většinou za něco stojí když to bude přeházený -př ork si v hradu jedné rasy podávat ruku s člověkem a budou se tvářit jakože spolu bojovali vždy a za nima bude kouzelnej dráček - tak ta hra u mě končí (stejně jako 4ka) *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit