Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Bohužel ta hra byla taková podivně spletená kdy úplně vypustila celkem ucházejicí příběh prvního dílu - vlastně to ani člověka nezajímalo co se zde děje a třešmničkou na už tak ne moc povedeném dortu, byl nic neříkajicí DLC v době kdy byl Jensen ve vězení... *7* a nemluvě o těch mikrosrancích na kterejch byl postavenej i preorder lol. Je dobře že to bude chvíly u ledu *3*
  • Jack1947
    Naopak v COD ( už nevím kterém díle - byla celkem povedena mise z prahy )
  • Ghost47
    jj, Adam za tři minuty rozebranej ve sběrně a za dalších 5 minut prohranej v automatech *1*
  • Soldier of Fortune 2 LOL
  • cool web.
  • GGG ale netvrdil, že to vůbec nechtěl, jenom že zatím neměl čas si to zahrát a to je dost velký rozdíl.

    A osobně taky občas podporu kategorii her "sice si ji pravděpodobně nezahraju, ale chci aspoň trochu podpořit autory k vydání dalších dobrých dílů".
  • Tenhle DeusEx jsem ještě nehrál, takže nedokážu posoudit.
    Ale Praha se nepovedla ani dříve; kdo si pamatujete Soldier of Fortune 2, dáte mi jistě za pravdu.
  • hratelnosti jedničky se jen tak něco nepřiblíží. To je totiž jedna z mála her, které bych se nebál označit slovem dokonalá, geniální. Jenom těch různých možností, jak tu hru hrát, a všechny stejně životaschopné, spousta skillů, které nejsou zbytečné, promakaný cyberpunkový příběh plný zvratů. Prostě jedna z nej her jaké kdy byly udělány.
  • Lunik uz maso je.
  • Coffin.Corner
    Lunik v Košicích to by bylo teprve maso *1*
  • Coffin.Corner
    Marge jako suplentka: "Dnes děti v zeměpise hledaly na mapě dvě hodiny Kanadu!"
    Homer: "Kanada se snadno přehlídne, je schovaná tam dole..."
  • Dovedeš si představit kyberpunkovou Petržalku? Kam se hrabe Neo Tokyo.
  • Andrej zase v labůžu říkal, že mu k cyberpunku nejdou rohlíky a párky. Mně spíš vadí, že se to zase ani zdaleka nepříbližilo hratelnosti jedničky, což je hodně velkej fail, vzhledem k tomu jak moc zestárla.
  • Hype je najvacsim nepriatelom recenzentov. Ti by mali byt voci hype imunni, no mnohokrat nie su.
  • Alespon vidis jak funguji slevy: koupis neco co nechces. My chytrejsi jsme na podobne akce imunni.
  • Presne tak, skoda jen ze se tyhle chyby neobjevily v dobove recenzi
  • 24.12. by podle všeho měla být beta češtiny dostupná pro všechny, Přeloženo bude vše kromě DLC. Psal to Marek Tvrdý na svém blogu.
  • Corvus
    Není. Je pouze alfa verze, kterou Xzone poskytnul. Čeština rozhodně není dodělaná. STačí se podívat na web http://cestinybeta.rpgcitadela.cz/portfolio/deus-ex-mankind-divided/

    96% překladu, pouhých 15% korektury a testing prakticky žádný. Ze zákulisních informací jsem slyšel, že na češtině dělá v současné době asi jeden člověk... V každém případě 100% překlad se vším všudy bude ještě na dlouho...
  • Jo, s vyberem udelali chybu. Kdyby si vybrali Bratislavu, tak tech 50 x 50 metru by jim na historicke centrum bohate stacilo. *1*
  • TheGGG
    koupeno před půl rokem, zatím jsem to nehrál... každopádně ještě teď si pomatuju FC, kde Drda důkladně vysvětloval, proč je Praha špatný místo pro Deusex

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit