Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož,respekt borcííí....
  • Alex81
    Velká gratulace!!!
  • Klukům a i případnému ženskému osazenstvu gratuluju k dokončení takto rozsáhlého titulu. Jelikož mám za sebou pár přeložených titulů, vím, že to není žádná p*del.
    Dost jsem se ale divil, že Lariani si dali ve smlouvě takovéhle podmínky, čekal bych, že aspoň nějakou korunu by mohli překladatelům pustit.

    Mimochodem mě nejdřív pobavilo pobavilo a pak i rozesmutnělo, jak nějací lidi na warforu brečej, že čeština nebude oficiálně vydaná mimo legální verzi hry ze steamu a GOGu.
    • neboj to je otazka casu nez se obevi cz na warforum
    • Naivko, piráti tu češtinu budou mít pomalu dřív než legální uživatelé :-)
    • Však proč by měli nadávat? Gog verze se běžně válej po uložtu jako odpad.
    • tak se vyda "neoficialne", problem vyresen...
  • BoB.2
    Dobrá práce.(Já poslal 1000kč) *5*
    • Keby si radsej tych 1000kc investoval do kurzu anglictiny *3*
    • Sh4rPEYE
      Jako jeden z překladatelů (konkrétně ten nejmladší ;) ti tímto vyjadřuji svůj nejhlubší dík. Vážně, jde vidět, že si vážíš práce :)
  • Gratuluju.
  • Lariani si diktují poměrně tvrdé podmínky, na to že kluci dělali češtinu z dobré vůle bez fin. ohodnocení, aspoň mohli dostat nějaké kopie.
    • prosím smazat, chtěl jsem dát nový příspěvek
  • Inquisitor
    Klobouk dolů chlapi, tolik úsilí, času a práce jenom proto, aby si to tady mohli hráči zahrát v mateřském jazyce. Ještě, že se najdou takoví, kteří žádost o češtinu neodbijou notoricky známou hláškou"Tak se kujva nauč anglicky"!
    • angličtina v Divinity nepatří zrovna k nejjednodušším
      • fallanga
        To mohu potvrdit. Momentálně mám rozehráno Pillars Of Eternity a dávám to v pohodě, ale po hodince hraní Divinity jsem si řekl, že radši počkám na češtinu. Nic jednoduchého to není.
        • Pillars of Eternity jsem sice nehral, ale s obtiznosti anglictiny v Divinity bych nesouhlasil.
      • kolikrát dá zabrat i čeština *1*
    • Chlapy podle vzoru žena nebo jak ? ...takový ???
      • Inquisitor
        Chlapy i chlapi je správně, odlišuje se to jenom podle pádu. Tohle je ale špatně, protože je to první pád, takže měkké "i". Jinak opraveno, díky za korekci pane :)
  • gratulujem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit