Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Dobrá práce chlapci. Skoro po roce si to už mohu zahrát se vším všudy.
  • Majkl
    no one has as many friends as the man with many cheeses *3*
    • It is a quiet day at the market is seems.
  • JezboX
    Za sebe děkuju lidem co překládaj hry do češtiny. Ač na tom nejsem s angličtinou úplně špatně tak se mi stává, že někdy prostě nemůžu v hlavě na tu EN prostě přepnout. Hlavně když jsi chci zahrát na chviličku nebo někdy večer kdy už jsem unavenej.
  • RedEagle
    By ma zaujimalo kedy bude konecne čeština do path of Exile :))
    • ascalon
      Momentálně rozjíždíme projekt https://prekladyher.eu/ a až se dostane trochu do povědomí jak lidí, tak i studií, určitě je zkusíme znovu kontaktovat a třeba se na nás a samozřejmě i na všechny hráče očekávající češtinu, usměje štěstí.
    • Já jim zkoušel psát - ještě před DOSem... Bez odpovědi
  • gratulujem :)
  • tohle je hra po fakt dlouhe dobe kde jsem mel s anglictinou celkem problem..takze klukum gratuluju a dekuju! urcite to byla fest robota
  • Smekám klobouk...
    Hodně štěstí v další práci...
    *14*
  • Čestina na něco co je už rok venku a kdo to chtěl hrát, tak to má dohraný? no tvl... Pc BILINGUAL master race!
  • lool delat zadarmo co to jsou za idi0ty *1* *1*
    • Idiὅt jses sam, jak by asi fungovala charita blbanku?
      • Zdá se, že máš velice naivní představy o tom, jak funguje charita, zaměstnanci si nevydělají horentní sumy, ale zadarmo to fakt nedělají no a vedoucí pracovníci se tím slušně uživí, ale sni dál... Tím nechci říct, že když někdo dělá něco pro někoho zadarmo, tak to je špatně, jenom že tvoje znalosti o fungování charity jsou poměrně chabé a naivní
        • az na to, ze jsi nazval prispevek pred tim idioty. ach jo. co je ti potom, co ti dalo pravo si toto myslet. Jako hajzl, kterej niceho takoveho neni schopen, prece takovych lidi v zivote sam vyuzivas, tak proc se jim vysmivat do ASI IDIOTI
  • Alex81
    Velká gratulace!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit