Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož,respekt borcííí....
  • Chtel bych podekovat za cestinu, sam ji nevyuziji, ale pocin je to chvalyhodny. Pristup Larianu avsak ne. Nejen ty podminky jsou docela hnusne, ale predevsim se vykaslali na dalsi opravy hry, kterych je vic nez dost.
    • fallanga
      Oni se na ty chyby nevykašlali. Připravují masivní patch.
  • Dobrý den, plánuje se vydání českého překladu i pro PS4 verzi hry? Děkuji za odpověď.
  • Bude někdy čeština i na PS4 verzi ?
  • Nu, vidim tady samou chvalu.. DOS jsem hral v EN pred prichodem ee, nyni jsem si kvuli spoluhracce pustil DOS EE v ceskem jazyce a musim rict, ze vic zpraseny preklad hry plny hrubek a nesmyslu jsem dlouho nevidel. Kdyby vam za tohle zaplatili, tak asi napisu Larianu reklamaci. Lide podilejici se na prekladu evidentne hru nehrali a dle toho to taky vypada.. nejvíc prace odvedl kolega Google tranlator a to s gracii jemu vlastni a pan koordinator by se mel dle meho stydet. Nicmene snaha se ceni, ze jo.
  • pillars už překladá někdo jinej, je zbytečný to mít přeložený 2x
    • ascalon
      Pillars překládá tým, se který úzce spolupracujeme, takže se nic nepřekládá 2x.
      Viz. info zde: http://pillars.funsite.cz/
  • ani zminka o lidech kteri zadotovali tenhle pocin ...gg frajeri
    • ascalon
      Tyto lidé mají hrdé místo přímo na webu tvůrců překladu a jsou viditelně označeni. Každý z týmu jim samozřejmě děkuje, za jejich podporu, ale zde nejsou tak jako samotní překladatelé zmiňování z jednoho prostého důvodu. Toto je článek o tom, jak překlad probíhal a ne jmenný seznam všech kdo projekt podpořili a kdo se na něm podílel.
      • Zmínit je měli, je to slušnost.
        • Dle mého měli spíše jmenovitě zmínit ostatní kolegy, kteří se na překladu podíleli.
  • no konecne, to byla doba. kdyby jste se nesrali s tou oficializaci a necekali na nejakej blbej patch mohlo se cesky hrat uz po vanocich. ted uz pulku lidi ta cestina nezajima. Ale ok..na steamu bude pro všechny..takze dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit