Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne jen napadlo, kdo si dneska může dovolit stávkovat měsíc? To lze snad jen v řecku! A moc to podvědomí o jejich birokratickém režimu nepřidáva. :-/
  • V kterymkoliv jinym banánistánu by to už kluci měli asi za sebou a asi by byli už doma. Ale v Řecku? Je mi jich líto. Stávka soudců. Stávka soudní zapisovačky. Stávka justiční stráže. Stávka ochranky soudní budovy. Stávka hajzlbáby soudní budovy ... stávka rozumu. Asi to kluci máte fakt na dlouho a ať už je míra hlouposti ve vašem aktu natáčení a focení jakákoliv, držim palce k brzkýmu návratu!
  • C****i Zk****i , lenive ho*na to sou .. misto aby pracovali aby konecne prestali sockovat a postavili se na vlastni nohy jeste budou delat problemy ?
  • Představa, že na jakémkoli ministerstvu někdo pilně pracuje (viz. poznámka autora), ve mně vyvolává záchvat smíchu. A z ministerstva zahraničí je slyšet leda tak hlasité chrápání s německým přízvukem.
  • Myslim, ze by vsetci Cesi a Slovaci mali zacat bojkotovat Grecko ako turisticku destinaciu. Aka je cela pravda netusim, ale obvinenie zo spionaze a este pre Turecko je naozaj absurdne.
  • Pevně doufám,že ty podělaný český špionský nuly zavřou až zčernaj a ono už to ty český prolhaný špekatý držky odnaučí
    • Zayl
      6/10 za anonyma. Udělej si účet, bude to mít větší pádnost.
    • WTF? Co Vám ti vývojáři z Bohemia Interactive udělali ???
      • Tak tohle mě dostalo. Člověk pozoruje, že IQ tu neni zrovna moc vysoký. Že se dá ale přehlídnout i takováhle ironie a sarkasmus...
        • Nevidím sebemenší důvod blahořečit trolling, hloupá provokace si mínuska zaslouží, takže kde je problém..?
          • Za nas se trolum rikalo k r e t e n i. Trolling ma ale "safety break", ktery zni: Never go full r e t a r d... Prispevek nahore je za touto hranici. *5* (cenzuruji se uz i tyhle slova? woot!)
        • Spíš trolling.
  • Mohl bych je obhajovat jako pravnik sem dost dobrej
    • ale my nic nekradem, jen se tam nabouráme a štípnem, co se nám hodí
    • Nalejme si cisteho vina, ty neumis neobhajit ani sam sebe, natoz druhe :-))
    • Kéž by je mohl obhajovat tupec jako ty.. Doživotí by je neminulo..
    • Námitka - *Jsem
  • Chudaci vývojáři :-(
  • PRE CZech_norris:
    Dlh štátu rastie či sa kupujú zbrane, alebo sa zavádza prohibícia /prachy neprúdia do kasy/, v konečnom dôsledku to niekto musí zaplatiť, hádaj kto, Kníže? Nečas? Kalousek? ...
    • Grebeníček ČR zachrání.
      • ČR nezachrání ani svěcená voda;) a myslím že kdybych to řekl i o Slovensku tak nebudu daleko od pravdy
        • Netahejte sem zbytecne tyto veci. Nicmene mas pravdu, secita se ted hodne negativnich prvku a systemovych chyb najednou. Vsechno to speje zakonite ke kolapsu. Pokud to nepolozi stupidni multikulti prerozdelovaci politika, pak to polozi ekonomika a pokud ani ta ne, pak urcite financni system. Neexistuje totiz realna sila kera by to dokazala narovnat. Recko je taka mala karikatura cele Evropy kera jiz neni schopna vydelat ani na udrzbu stavajicich dluhu.
      • http://aem.cz/ostatni-soubory/aem/akce/41/pozvanka-program-podzimni-konference-aem-2012.pdf
      • http://www.verejnydluh.cz/
        • i kdybych se jakkoliv snažil takovy bludy jako pises ty nevymyslim
  • Vsiml si vubec nekdo, ze Ivan vypada jako Radim Jancura?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit