Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Prijde mi vtipny, jak nekdo neco rekne a hned to vsichni berou za nejvetsi pravdu :D.. Jednou to je pan pravnik, podruhy nejakej jinej dlouhej pan v kravate a hned je to sicher..
    • Staci prumerny intelekt.*3*
      V oficialni recke zprave se mluvilo o spouste natocenyho i nafocenyho materialu tajnyho obsahu a o vniknuti do vojenskych objektu. Pravnik musel dostat k dispozici veskery zadrzeny material kery ma slouzit jako dukaz pro obvineni. Nakonec je z toho kraticke video natocene za jizdy.
      Chytrejsi hlava si to spoji s ostatnimi okolnostmi a sice nelibosti reckych uradu s pouzitim ostrova pro hru, situaci prebujele statni zamestnanosti v Recku kde se ted kazdej ourada snazi dokazovat svoji potrebnost....
      A vychazi z toho co? Vychazi z toho prachsprosta buzerace Kefaline ! Proste rekove se chytli chabe prilezitosti jak to Bohemce osladit. Tot vse. A diky balkansky byrokracii se jim to bohuzel asi povede. *16*
      • Takze Recko ma cernou listinu se jmeny vsech zamestnancu BI a po prijezdu do jejich zeme si pocka az neco porusi a ihned je zatknou? A k tomu jeste vyvolaji stavku soudcu, aby je tam mohli drzet dele?
        • Ivan je medialne znama osobnost. Byl u kazde predvadecky hry, existuje s nim hromada videi...
          Staci ze jej poznal nakej mistni armafan, hodil s nim rec, nekdo to slysel a horlive podal zpravu. Na Limnose o Arme3 vedi moc dobre a lezi jim v zaludku.
          Stavka soudcu je nepodstatna. I kdyby nebyla, muzou je tam drzet az rok a pul.
          • Přesně toto si taky myslím. Žádný "seznam jmen vývojářů ARMA" a podobné ptákoviny, ale prostě nešťastná náhoda, kdy jednoho z nich nebo oba někdo poznal (a tipuji právě když něco natáčeli/fotili) a zatepla to hned běžel nabonzovat.
      • JohnyTheZik
        ja netvrdim, ze to tak neni ;) - jen rikam, ze je vtipny tohle objevovani novych dukazu a zmena vseobecnych pravd :)..
  • Odkaz na online petici co rozjela BIS:

    http://www.helpivanmartin.org
  • já bych ty retardovaný řeky vymazal z povrchu země...
    • takovejch kreténů na jednom místě se jen tak nevidí :D
    • řeky jako Národ... ne řeky jako vodu :P ldioti
      • To je někde země plná řek? A v které části světa je? Měl by jsi si zopakovat psaní velkých a malých písmen a né tu trolit tvoje nesmysli. *7*
        • Lawliet
          Ty by sis měl zopakovat psaní i/y, když už jsme u gramatiky.
      • Páni, admini, pane prezidente, já žádám od tohohle individua omluvu! Já nejsem idiot, trpím jen lehkým kretenismem!
    • ucho
      a co s rybama, co by si počaly, chuděry...
      • Na rymaby s*re Bílej Tesák, ale co s rybama?
    • Co máš proti řekám?
  • ja to poviem jednoducho - grekom j**e
  • V Řecku může i smrtka stávkovat. Minulé léto jsem tam byl s partou přátel, projížděli jsme Balkán. Když jsme chtěli vyjet z Řecka do Albánie, řečtí celníci nám oznámili, že mají stávku a nepracují. Tvrdli jsme tam další dva dny, než se uráčili zase začít makat. V Makedonii, kterou tak proklínají, jsme žádný problém neměli, stejně jako v Albánii nebo Bosně. Jsou to "nefachčenka". Ať se neopovažují ještě někdy upozorňovat na své antické předky. Ti museli občas dělat, aby to dotáhli tak daleko... *16*
    • jo presne, jsou to nefachacenka, vyzirky a byrokraticti sr@ci, jeste maji tu drzost po zbytku evropy chtit penize
      • Výpadok príjmov štátneho rozpočtu ČR zo spotrebnej dane na alkohol je odhadovaný na 4-5 milionov Kč denne, 25 milionov Kč za týždeň a 100 milionov Kč za každý mesiac tejto podivnej prohibície.
        ****
        Uvidíme ako Vám parlamentná sebranka zdôvodní, že si musíte požičať.
        • To ti dali na všech slovenských fórech ban, že otravuješ tady Maďare.
        • Shaker
          precejen je lepsi penezni ztrata nez, aby pribyvalo osleplych a mrtvych lidi... zrovna tohle je jeden z tech logictejsich kroku nasi vlady, takze spatnej priklad. Vim, jak si to myslel, ze za dluhy muze vlada a ne lid, ale na druhou stranu Reckej lid si zil jak v bavlnce a driv nebo pozdeji to muselo prijit...
          • V bavlnke si žil kvôli odborom, pretože robili čo mali, v CZ a SK sa bude trieť núdza a potom to aj tak príde. Iste si hral Mafiu, kto na prohibícii najviac zarobil? Vláda a Mafia, taká je pravda ...
            • Shania
              Mafie snad ten padelanej alkohol prodavala legalne, tak jak jim tohle pomaha, to fakt nevim:)
        • Nějak mi ušla pointa tvého příspěvku. Možná to bude ale tou slovní bariérou.......
          • U vás niekto spustil prohibíciu, u nich niekto kupoval zbrane:
            http://ekonomika.etrend.sk/svet/grecko-na-pokraji-bankrotu-vo-velkom-zbroji.html
            • Wow, pořád mi uniká spojitost tvého a mého komentáře. Ale proč si Řekové kupují ponorky mi uniká ještě víc. Každopádně nejvíc mi uniká spojitost jejich zbrojení a české prohibice. Takže?
  • Tá amerikanizácia je strašná, už sa aj Česi začali správať ako amíci z B-éčkových hororov, už nech idú do oslobodenej Sýrie/Lýbie fotiť svoje priateľky v plavkách, to bude teprf maso a nie do osemnásť mesiacov.
  • Jelikož je k nejnovější novince o hrách na games.shop.cz zakázaná diskuze, zeptám se zde: to tričko k Far Cry 3 je opravdu jen k normální edici? K Insane ne?
  • Když sem turista, tak se musim prizpusobit tamní kultuře a je uplne jedno jak se to zda banalni u nas a co si vsechno o tom myslime. Každej průvodce vždycky prosí, hlavně nefotit vládní budovy, zvlášt Řecko, Egypt, atd. To je jak u blbejch. Když sakra vim, že za 10g trávy si pudu u vietcongu sednout na doživotí, tak preci udelam vsechno pro to, abych nemel problém. Když provokuju, neposloucham a nedbám rad, tak budu proste muset 18. mesicu sedet ve vazbe...jsou dospělý.
    • presne, jak u blbejch, kvuli 12ti framum ze zaberu na kamere (asi tak pul mrknuti oka), kterou vypli a schovali jakmile si vsimli cedule je ti recti blbove obvini ze spionaze, to cele natacene z auta na verejne komunikaci, takova nehorazna drzost opravdu vola po diplomaticke intervenci
      • Hele tak to nebylo, nikoho nepošlou bezdůvodně do basy, v konfliktnich zemich jsem byl nekolikrat, amatersky video tocil a aby me nekdo sebral, tak bych musel hodne, hodne provokovat, popripade provokovat. Tihle kluci nejsou nevinný... tohle neni prdel, žadnej stat si nedovoli jen tak pro nic za nic prudit, zvlast Recko v recesi...
        • Četl jsi o tom případu s plane spotterama? Co je odsoudili za špionáž a nechali je rok sedět ve vězení a po roce stáhli obvinění a pustili je? Plus si k tomu můžeš přidat, že na Lemnosu nemají kluky z BI rádi...
          • Taky to je v poradku, kdyz stpottuju tam kde nemam, tak je to jednoduchy. Oni se nemusej prizpusobit nam, ty jedes tam...
            • Ja si myslim, ze v tomhle pripade to nikdo nestahne, tezko se z toho dostanou...
            • No, ale když někdo po roce to obvinění stáhne, tak podle mě tím říká něco jako "okej, udělali sme chybu"...
      • Chlapi, já bych se v těch závěrech tak neunáhloval. Bůhví jaká je skutečná pravda. Ať jsou řeci jací jsou, tak nemyslím, že by byli až takoví idioti. Hodně jsme si o tom problému zjišťoval a normálně bych se nedivil, kdyby tam byli fakt na zjištěnou. Protože jeden článek někde (jednalo se o seriózní server) upozorňoval na jejich napojení na nějaké kšefty pro naši armádu.......
        • Jezisi co je tohle zase za blbost.... *11*
        • hodně scifi:D vždyť máme gripeny, co chceme víc:D:D
          • Shaker
            pronajmuty, ministr obrany vzdycky musi zavolat do Svedska, jestli se muzou jeho piloti proletet... docela smutny :(
  • Bohuzel mi to taky pripada jako dobre PR, kde zname vlastne jen vyjadreni postizenych a spoooustu radoby pravdivych informaci z novin. Chtelo by to vic informaci od Reku. Kazdopadne cele je to jinak pro smich, obzvlaste ty ruzna vyjadreni, ktere po netu/tisku koluji. Mely by ty dva prohlasit za mucedniky :D :D :D
  • Věřit právníkovi? To bychom rovnou mohli začít věřit třeba komunistům.
    Pochybuji, že ministr zahraničí může kvůli dvěma volům všeho nechat a jet je vysvobozovat.
    Oh, a nehrál pan Pezlar náhodou ve Flashpointu? Je mi hrozně povědomý :D
    • Nechat čeho, šlofíka? *1*
      • Ano, velmi vtipné, popadám se smíchy za břicho. Ha. Ha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit