Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Představa, že na jakémkoli ministerstvu někdo pilně pracuje (viz. poznámka autora), ve mně vyvolává záchvat smíchu. A z ministerstva zahraničí je slyšet leda tak hlasité chrápání s německým přízvukem.
  • Cahir
    Těch 18 měsíců je teda síla. Dokonalá ukázka zkurv*né byrokracie...
    • Umíš číst? Je tam předložka do. Tak asi tak. ;)
      • Splatnost faktur je taky "do", ale drtivá většina subjektů je platí až nastane ono "do". :)
        • Shaker
          a nekteri i pozdeji...
        • dira
          Mě už můj dědeček učil, že složenky se výhradně platí až při třetí upomínce :D
    • Trol.diskuzni
      Třeba se trochu chlapci zamyslí a přestanou strkat frňáky tam, kde nemají... *6*
      • Cahir
        Prosím tě, nechovej se jako totální hov*do. Něco jiného je, když prudíš o hrách, prudíš ostatní diskutéry, nadáváš na redakci apod. To jsou vesměs prkotiny.

        Ale tady mluvíš o docela vážné věci, těm klukům hrozí rok a půl vězení, a přitom se neprovinili ničím kromě toho, že narazili na bandu bl*ců. To se může stát každému z nás. Projev aspoň v tomhle případě trochu slušnosti, fakt to není prd*l.
      • Magister_Peditum
        Četl jsi ten článek? #1
  • V Řecku může i smrtka stávkovat. Minulé léto jsem tam byl s partou přátel, projížděli jsme Balkán. Když jsme chtěli vyjet z Řecka do Albánie, řečtí celníci nám oznámili, že mají stávku a nepracují. Tvrdli jsme tam další dva dny, než se uráčili zase začít makat. V Makedonii, kterou tak proklínají, jsme žádný problém neměli, stejně jako v Albánii nebo Bosně. Jsou to "nefachčenka". Ať se neopovažují ještě někdy upozorňovat na své antické předky. Ti museli občas dělat, aby to dotáhli tak daleko... *16*
    • jo presne, jsou to nefachacenka, vyzirky a byrokraticti sr@ci, jeste maji tu drzost po zbytku evropy chtit penize
      • Výpadok príjmov štátneho rozpočtu ČR zo spotrebnej dane na alkohol je odhadovaný na 4-5 milionov Kč denne, 25 milionov Kč za týždeň a 100 milionov Kč za každý mesiac tejto podivnej prohibície.
        ****
        Uvidíme ako Vám parlamentná sebranka zdôvodní, že si musíte požičať.
        • To ti dali na všech slovenských fórech ban, že otravuješ tady Maďare.
        • Shaker
          precejen je lepsi penezni ztrata nez, aby pribyvalo osleplych a mrtvych lidi... zrovna tohle je jeden z tech logictejsich kroku nasi vlady, takze spatnej priklad. Vim, jak si to myslel, ze za dluhy muze vlada a ne lid, ale na druhou stranu Reckej lid si zil jak v bavlnce a driv nebo pozdeji to muselo prijit...
          • V bavlnke si žil kvôli odborom, pretože robili čo mali, v CZ a SK sa bude trieť núdza a potom to aj tak príde. Iste si hral Mafiu, kto na prohibícii najviac zarobil? Vláda a Mafia, taká je pravda ...
            • Shania
              Mafie snad ten padelanej alkohol prodavala legalne, tak jak jim tohle pomaha, to fakt nevim:)
        • Nějak mi ušla pointa tvého příspěvku. Možná to bude ale tou slovní bariérou.......
          • U vás niekto spustil prohibíciu, u nich niekto kupoval zbrane:
            http://ekonomika.etrend.sk/svet/grecko-na-pokraji-bankrotu-vo-velkom-zbroji.html
            • Wow, pořád mi uniká spojitost tvého a mého komentáře. Ale proč si Řekové kupují ponorky mi uniká ještě víc. Každopádně nejvíc mi uniká spojitost jejich zbrojení a české prohibice. Takže?
  • Myslim, ze by vsetci Cesi a Slovaci mali zacat bojkotovat Grecko ako turisticku destinaciu. Aka je cela pravda netusim, ale obvinenie zo spionaze a este pre Turecko je naozaj absurdne.
  • Bohuzel mi to taky pripada jako dobre PR, kde zname vlastne jen vyjadreni postizenych a spoooustu radoby pravdivych informaci z novin. Chtelo by to vic informaci od Reku. Kazdopadne cele je to jinak pro smich, obzvlaste ty ruzna vyjadreni, ktere po netu/tisku koluji. Mely by ty dva prohlasit za mucedniky :D :D :D
  • Odkaz na online petici co rozjela BIS:

    http://www.helpivanmartin.org
  • Vsiml si vubec nekdo, ze Ivan vypada jako Radim Jancura?
  • JohnyTheZik
    Prijde mi vtipny, jak nekdo neco rekne a hned to vsichni berou za nejvetsi pravdu :D.. Jednou to je pan pravnik, podruhy nejakej jinej dlouhej pan v kravate a hned je to sicher..
    • Staci prumerny intelekt.*3*
      V oficialni recke zprave se mluvilo o spouste natocenyho i nafocenyho materialu tajnyho obsahu a o vniknuti do vojenskych objektu. Pravnik musel dostat k dispozici veskery zadrzeny material kery ma slouzit jako dukaz pro obvineni. Nakonec je z toho kraticke video natocene za jizdy.
      Chytrejsi hlava si to spoji s ostatnimi okolnostmi a sice nelibosti reckych uradu s pouzitim ostrova pro hru, situaci prebujele statni zamestnanosti v Recku kde se ted kazdej ourada snazi dokazovat svoji potrebnost....
      A vychazi z toho co? Vychazi z toho prachsprosta buzerace Kefaline ! Proste rekove se chytli chabe prilezitosti jak to Bohemce osladit. Tot vse. A diky balkansky byrokracii se jim to bohuzel asi povede. *16*
      • Takze Recko ma cernou listinu se jmeny vsech zamestnancu BI a po prijezdu do jejich zeme si pocka az neco porusi a ihned je zatknou? A k tomu jeste vyvolaji stavku soudcu, aby je tam mohli drzet dele?
        • Ivan je medialne znama osobnost. Byl u kazde predvadecky hry, existuje s nim hromada videi...
          Staci ze jej poznal nakej mistni armafan, hodil s nim rec, nekdo to slysel a horlive podal zpravu. Na Limnose o Arme3 vedi moc dobre a lezi jim v zaludku.
          Stavka soudcu je nepodstatna. I kdyby nebyla, muzou je tam drzet az rok a pul.
          • Přesně toto si taky myslím. Žádný "seznam jmen vývojářů ARMA" a podobné ptákoviny, ale prostě nešťastná náhoda, kdy jednoho z nich nebo oba někdo poznal (a tipuji právě když něco natáčeli/fotili) a zatepla to hned běžel nabonzovat.
      • JohnyTheZik
        ja netvrdim, ze to tak neni ;) - jen rikam, ze je vtipny tohle objevovani novych dukazu a zmena vseobecnych pravd :)..
  • Chudaci vývojáři :-(
  • ja to poviem jednoducho - grekom j**e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit