Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naposledy jsem provařil večery u X3 Reunion. Elite ze ZXspektra radši nevzpomínám :-)) Recenze mě naprosto šokovala, klobouk dolů!! Opravdová ukázka BestKnowHow.. i každá češtinářka ze základky u toho musí plakat :o) Teď ještě aby i Precursors se po několika večerech nepřevlíkl do kabátu stereotypu.. FoFrEm pAřIt TaK jAkO dŘíV...
  • mimochodem, diky tomuto sem se dozvedel i o white gold (xenus 2), na to by taky klidne mohla byt naka "nerecenze", je strasne ze presto ze uz vseci vi jake KVALITNI hryy umi na vychode vyprodukovat (stalker ale treba i AIMm star wolves jako zarny priklady) a stezi se nekdo snazi je protlacit na zapad
  • Neda se nak vypnout ten "grain" effect? docela to rusi a neni to moc hezky
  • Inak i ked je to NErecenze bez hodnotenia, nemal by sa clanok objavit medzi recenziami? Posledne vidim CoD a na tohle som prisiel uplnou nahodou z banera hore.
  • Autorovi tisíckrát ďakujem , pretože bez tohoto článku by som o existencii Precursors nemal ani poňatia :-)
  • Než jsem stihl dočíst článek, klepal jsem se nedočkavostí co bude na konci. Skvělá práce! Chci více článků takto napsaných. Klobouk dolů :)
  • Mopped
    To je super článek, úplně na mě dýchla doba dávno minulá, kdy z recenze člověk poznal to nadšení autora, který hru hrál.
    Začíná se to tu pěkně rozjíždět, jen tak dál chlapci.
  • Autor sa o hre vyjadruje ako o jednom zo svojich najsilnejších herných začiatkov, ale nijako nešpecifikuje, čím je Precursors tak jedinečný.
    Skvelým príbehom, uveriteľnými postavami, alebo aspoň atmosférou ? Ozaj by som sa o kvalitách tejto hry dozvedel niečo viac, pretože
    drvivá vačina hier s otvoreným svetom sa sa zvrháva po čase na nudný stereotyp, a toto bol pre mňa prípad i Boiling Pointu.
    Autori si pred rokmi proste vzali príliš velké sústo a bol som presvedčený, že tento stihne aj Precursors a Xenus 2.
    • Boiling point byl vynikající hra, která mi však nechtěla chodit, ať jsem měl jakýkoliv HW. A to jsem měl originál... vím, že se to na některých PC chovalo lépe, skoro bez ohledu na výkon, ale já to kvůli tomu nikdy nedohrál. :-(
  • Co jsem slyšel ze zákulisí, tak se uvažuje o vydání White Gold (alias Boiling Point 2) u nás. Není to sci-fi, ale mnoho herních mechanismů je podobných jako u Precursors. Zatím ale zřejmě nic potvrzeno není.
  • Ne knihy!!! Ale fantastický knihy!!!!!!!!!

    Super příběh, velice napínavý. Prostě jedno z nejlepších sci-fi (neli nejlepší :)) na této planetě.


    Sesijama
    • Jééééééééé já to nepostnul tam kam jsem chtěl ... shit.


      Každopádně to patří Nadaci.

      Vřele doporučuju přečíst.


      Sesijama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit