Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo kdy bude ta BETA? Když jsem kupoval Wolfíka tak jsem myslel jako že už ta beta je a že si jí stáhnu a vyzkoušim a pak mi přišel email něco ve smyslu že přijali mojí registraci a až beta bude tak bude a pak se ozvou. *1* Takže snad to bude ještě v tomhle desetiletí. :-)

    Jinak Wolfík se mi moc líbil. Po skoro 10 letech skvělá klasická FPS střílečka.
  • ano, hry uz nebudou jako ve starych dobrych 90 letech, ale na noveho wolfa se tesim jak male decko, konecne zase jedna oldschoolovka ve velkem stylu. kdo ma furt hrat ty smejdy, hrajici si na realitu a pritom ma hrac autoheal za zadnici
  • Já chci možnost předobjednání skrze Steam! Rychle, vemte si moje prachy, chci to! Hned!
  • stropů:-) Komentář s tropy si ale nechám pro Crysis 4:-)
  • Kéž by tam byli nelineární tunelové levely, spousta krve, která v množství jakém vylétává z nepřátel se rozmazávala po zdech a podlahách, třeba jako v Brutal Doom. Kéž by ve hře bylo na výběr ze tří episod odehrávajících se v různých prostředí a s cut scénami pouze na začátku a konci levelu. Kéž by se vynechali qte momenty a souboje z bossy byli tuhé a prostředí mimo základních zdí, podlah a tropů, kompletně zničitelné.
    Ach jo, jdu snít dál.
  • Kozy
    Co blbnete, vždyt to vypadá moc dobře.
  • XorxoxTalarius
    Nahodou je to dobry, vypada to solidne, prece jenom trochu toho pribehu jako koreni, k tomu navic zajimave prostredi a pokud to nebude dohrane za 4 hodiny, tak sem s tim :)
  • konzole ani jejich ovladani za to nemuzou... to je ciste hladovost publisheru kteri tlaci na vyvojare aby vyhazovali veci jako vyklaneni a slozitost levelu a quicksave a ostatni dobroty ktery my PCckari mame radi... a nahrazujou je kontextovejma tlacitkama, quickeventama a neskutecne debilne umistinejme autosavama.... o neprepsatelnejch tlacitkach klavesnice uz ani nemluve...

    To vse jenom pro to aby hru mohla hrat cvicena vopice tim ze bude nahodne mlatit do ovladace/klavesnice...

    existuje na to jedno jediny reseni.... nevytvaret poptavku...
  • ...aha

    R.I.P. wolf... a potazmo taky doom...
  • poděkuj konzolím, respektive jejich stupidnímu ovládání, které vedlo ke zjedodušování, potažmo autohealu, skriptům atd ..
  • C-BEAM
    mne docela chýba ten starý systém uzavretých ale väčších a dômyselných levelov plných nástrah, navrhnutých tak aby si človek siahol až na svoje dno. Bez scriptov, bez qte, bez filmíkov, bez vodenia za ručičku musí prisť na to ako level a nepriatelov v nom pokoriť. Navyše je vdaka tomu citiť progres v hre a každý level je obtiažnejší a zradnejší ako ten predošlí. Preto sú u mna zo "starej osi" najoblúbenejšie hry ako Doom.
  • tonnymontana
    na novej doom se i bez johna hodne tesim kazdopadne do bety bych nesel na 100 procent predstava ze si zkazim zazitek ze hry bugy ktere budu reportovat a hra bude mit krvave hw naroky tzn report bude z obrazku:D.. nene radsi si pockam na full nejlepe s jednim dvema opravama:)
  • Přesně, dámičky jsou moc rozmlsaný :)
  • Wolf - Doom - Quake - Unreal - Duke Nukem 3D - Half Life

    To je podle mě hlavní legendární osa. Úžasné dětství (z herního pohledu, pro blbce - venku jsem byl víc, než doma).
  • Taky se mi Q2 líbil... dokud nepřišel Unreal. *4*
  • Když si vzpomenu, jak jsem tenkrát třeba zapl poprvé Quake 2, to byl zážitek. To si člověk dokázal vychutnávat level třeba půl hodiny, chodil, střílel, hledal klíče, super atmosféra a hratelnost.
    Dnes se jen co nejrychleji běží od skriptu ke skriptu.
  • To je stejné tvrzení, jako říci, že zde máme kadibudky a proto už nikdy nebude nic lepšího.
  • V tradici tech. vrcholu pokračovat nemůže je tu CryEngine, leda že by ho udělali v něm, což neudělali to všichni víme. Takze ne nebude
  • Ano boli to bad ass ale vecsinou sa nebrali nejak extra vazne a hlavne to ani samotny vyvojari neprezentovali ako nejaku super vaznu zalezitost ktora sa pomali snazi kopirovat dianie v realite. Duke vystrielaval emzakou s "drsnymi poznamkami", Doom marinak bol na nejakej scifi planete, Blazkowicz nicil nackov ale bolo to smrcnute aj tou naczi dark tematikou. Ale ziadne ze ja som navonok obycajny vojak akurat zo special super duper americkym vycvikom, vysadia ma do konfilktu z ktoreho zrazu zistim ze ide o cely svet ktory samozrejme zachranim kludne aj s utrhnutou rukou a zlomenou nohou (tot pribeh CoDov, BF a dalsich...).
  • NumberFiveAlive
    celkem dobry zpravy :) wolf vypada jako poctiva strilecka a vyvoj doomu na tom asi nebude zase tak zle jestli se pripravujou na betu, doufam ze bude vic jako doom 1 a 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit