Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vyzera to celkom dobre, taka trochu over the top strielacka klasickeho razu ako zo starej skoly. Myslim ze take nieco tu chyba, dnesne fpska sa beru moc seriozne a moc vazne. Vsade samy ostrielany special ops vojak co nehne brvou ani pri trhani nechtov a samozrejme ma vytetovanu americku vlaju na zadku lebo je to ten spravnacky hero. Konecne nieco ine, aspon dufam.
  • Kozy
    ne
  • A to neni na pc?To je skoda(,budu plakat.
  • nejaka poradna čistokrevna fps na trhu chybí (pokud možno koridorovka a s minimem skriptu). dneska se všude cpe open world a rpg prvky. (codko se nepočita)
  • To na mě hned na začátku společně s hudbou dýchla atmosféra Falloutu 3. Udělat to v rpg stylu jako je Fallout by bylo skvělý.
  • každopádně případná hudba! *4*
  • Já se na to i tak těšil, ale to jsem nevěděl (do dnešního dne), že na tom dělá Bethseda. Stačil by mi Rage v hávu postapoWWII, kde by rozšířili koridory a dali volný průběh už tak fungující AI.
  • Jack1947
    No, to abych si to predobjednal pac BETA DOOMA ( i kdyz se nevi jakeho) to je automaticky udalost stoleti. *4*
  • Jasně že ne a nezapomen' na Nazi Zombies DLC to prostě musíš mít!
  • No zabíjení nácků jak se zdá nikdy neomrzí
  • trailer dobrej, ale když sleduju ty zabery hrani tak to na me dejcha tezkym průměrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit