Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy to tady takhle krytizujete .sak nikdo vas nenuti aby ste to hrali .. jestl ise vam to nelibi ta ksi to nechte prosebe a NEZASIREJTE STIM INTERNETOVE STRANKY ... *16* *1*
  • Mám rád wowko že je dělané podle západního stylu ,ale tohle to celkem kazí jestli si chci zahrát nejakou asijskou hopsačku tak si zahraju lineage nebo podobne chujoviny. Sice Catalyzmu jsem se taky bál ale nebylo az zas tak nejhorší ale pořád ty asijské blbosti by tu nemuseli tahat ale jak ti uz nekdo psal víc se ponořit do příbehu který je.
  • KOKOS SAK WARCRAFT 1 by som hral radsej ako nejake pandy ...totalna piiiiiiiip .....
    ZE PANDARIA to uz rovno mozu este dat Shreka a McQueena a ine rozpravkove debiliny *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Pokud to bude kvalitní, s velice promyšleným příběhem který chytne, mohla by to být pecka, ale mám velké pochyby
  • Mi to hrozně připomíná kung-fu pandu.
  • Uz nech kaslu nato.Radsej nech spravia Warcraft 4
    • To mi mluvíš z duše.
  • Udelat tenhle datadisk driv tak si to zahraju ale jelikoz me za 2 mesice vyjde swtor tak si to nekoupim.
  • Ludo
    "Datadisk přinese navýšení max levelu na 90..."

    Do 24 hodin po vydani ocakavam prve spravy o umrtiach.

    Hry a drogy jsou spatne, ano.
  • Konečně Pandareni i ve wowku :-) brewmaster specializace u monka jako tank :-D ale stejně mě nejvíc dostává ten "Pet Battle system" ,kterej je vykrádačka pokemonů :-D
  • Zdá se mi to, nebo se stává stále více lidí zabedněnějšími? Dyť nikdo přeci nikoho nenutí kupovat nebo hrát Blizzardí hry, je to jen vaše volba.
    A zrovna v objasnění věcí kolem Pandarie a Pandarenů jsem si přál. Můj oblíbený hrdina z W3FT je Pandarenský mnich. Navíc když jsem viděl ten trailer, viděl tu práci a umění, které do toho Blizzardí tým vložil, tu krásnou hudbu vycházející z Čínských melodií, jak je známe třeba z filmů Hrdina nebo Klan létajících dýk, tak jsem se zase ujistil, že Blizzardi jsou prostě machři. Dyť vůbec nezáleží, jestli Wowko má super grafiku, ale má svůj styl a zachovává si ve všech směrech konzistentnost. A i když vám dám zapravdu, že v posledních letech Wowko upadá a že nejlepší bylo TBC, tak má pořád univerzum Warcraftu velkou duši.

    Ať už to bude s Wowkem dál jakkoliv, tak se těším na tu atmosféru při prozkoumávání Pandarie...

    Stejně si to všichni vyzkouší, takže co tu pořád řešíte...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit