Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na mna to skor zaposobilo ako riadna sranda a nie hra. *1* . Co dodat. Co citam tak spusta ludi asi bude rusit konta, ale asi to nepravia budu chciet diablo 3 zadara.
  • World of Warcraft byla průlomová hra plná magie, kouzel a příběhu. The Burning Crusade krásné a hlavně barevné rozšíření s ještě více magie a Illidanem jako třešničkou na vrchu Černé citadely. Wrath of the Lich king - ponurost prostředí (a samej sníh) se dostala i do samotného příběhu a začalo to celé nějak drhnout. Cataclysm mi připadá jako kdyby Blizzardi vzali barevnost z TBC a zahalili ji do WOTLK grafiky. Mě osobně se Cata líbil... Teď mi připadá, že Blizzardi vyplácali svoje peněženky na hlavní chody a místo kvalitní stravy nás vzali do čínského bistra. Grafika nádherná a ano Pandareni jsou ve W3...ale vypadáto že to všechno patří do jiné hry. Očekával jsem velkolepý návrat Azshary. Nebo portál do Smaragdového snu (nebo Azurového teď nevím), ale tohle ne... Mám vzato že na Blizzárdí impérium padl stín... Stín hrůznější než Onyxia... než Illidan... Lich king... Deathwing... Tohle je stín, který zadupe MMORPG s podtitulem Mists of Pandaria ( stále tomu nemůžu uvěřit že to vážně udělali, doufám že je to Halloweenský žertík který nás má vystrašit) hluboko do prachu a Blizzardům nezbyde nic jiného než z toho udělat F2P... A tím stínem... Je Guild Wars 2 beta...
    (tento komentář je názor uživatele Lorda Skeletona, je jeho, a pokud je váš jiný, tak vám ho nebude vnucovat) *5*
    • Souhlasim, ale F2P WOWku nehrozí v každem pripade ani dnes ani za 4roky.
      GW2 má malou sanci na prekonaní WOWka, ale kdyby mela víc lidí jako SWOTOR tak bych se vubec nedivil.
  • ja se teším, znova budou startovní lokace plné a ja znova budu gankovat. Muzu si vybrat s jakým charakterem to budu delat, mam 5 klas na maximalnim levelu.
  • Když jsem o tom slyšel poprve, že by mohl byt datadisk pandaria tak sem se zacal smát kde vzali tyhle kraviny. No a ona je to pravda, už se nesměju jen je mi celkem lito co s tim wowkem dělaj.
    Nikdy bych neveřil, že by mohl SWOTOR porazit WOW, ale po oznamení tohoto datadisku o tom zacinam uvažovat, že to není tak nerealný.
    Ano vaděj mi pandy jsou tam mnohem lepší temata než pandy, ktere jsem videl asi 15min ve W3. Ale to by se jeste dalo prekousknout, ale tento datadisk neprinasi takrka nic nového ( samozrejme nepocitam ty zakladni veci jako v každem datadisku levl up, nová lokace atd )
    Podle mě už věděj, že wowko umírá a tak se z nej ted snažej jeste vytrískat co nejvic penez a ne ho oživit jak říkají.
    • Přečetl sis něco jiného než tenhle článek, chápeš že první info začlo zhruba před hodinou a půl ? O tom že wow umírá, lidi to tvrděj už od wotlk a ono pořád nic *15*.
      • A videl jsi to video ? Tam vždy rikaj nejdulezitejsi veci a porovnej co noveho bylo v cata a co je tady.
        Porád nic ? To je zvlastní, že ve wotlku odešlo nejvíce lidí a v cata už zacinaj také odcházet, nejhranejší MMORPG světa už dosáhla své špičky a už jen ztrácí hráče a ty tomu rikáš nic ?.ehm..raci si zjisti nejdirv nake informace než zacnet komentovat.
        • To že ve wotlk odešlo nejvíc lidí sis přečetl kde ? Ve wotlk bylo nejvíce platících pak to začlo klesat.
          • Co nechapes na vetě ''ve wotlku odešlo nejvíce lidí'' ?Ano na zacatku vydani bylo nejvic platicich hraču, ale netrvalo dlouho a vsichni zacali odchazet. Nemusís to ani nikde císt ( ikdyž clanku na to je vic než dost vsude) to proste vidíš. Aspon jestli jsi hral WOW dele a na offiku, ale nevypada to tak.
            • Co? :D proste vidis? no nevim :D... radsi sem hod nejakej clanek z duveryhodneho zdroje s tematem hojneho odchodu hracu z wow a neohanej se tady nejakym "co nechapes na vete" :D lol

              k tematu: ja sem spokojen, nove cata lokace sou paradni a tydle budou taky .. a to ze to ma trosku jinou grafiku? tvl lidem se fakt nezavdecis .. je to vyvoj .. pokud chcete lepsi grafiku tak je to logicky ze to projde zmenou ... ja teda v cata u blizzu cejtim snahu o zmenu dost ;) vashjir, uldum, deepholm sou proste epicky.. a final fight na deathwingovych zadech? maras!
  • Stále se přesvědčuji o tom,že jste super web.Dovolím si tvrdit,že co se týče informovanosti,jste na prvním místě.Díky.Neustále čerstvé a čerstvé věci několikrát za den.Moc díky.
  • myslim, ze ma abstak konecne a nadobro presiel *1*
  • Tady je nejvíc informací a průběžně je aktualizují - http://www.mmo-champion.com/content/2516-World-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria-Preview-Panel
    • nic tam není
      • To ten gay-filtr, proto tam nic nevidis...
    • Oficiální web i s trailerem - http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/
  • Na monka už se čeká dost dlouho, docela by to s ním mohl bejt nářez. Ale než to výjde, tak už snad bude Guild Wars2 a na wowko prdíky prdíky.
  • Já nevím. Nová rasa, zase +10 level cap a nový mise. Jako předtím, předtím, předtím i předtím. Mě už to přijde jako výsměch. Zkoušení (ne)náročnosti publika.
    5x nastavená kaše ...to teda musí být chuť
    (hrával jsem to, do 2. dat. včetně)
    • Proc vymejslet neco nove, kdyz dojne kravy platej stale ;)
    • remm
      btw WoW vzdy bolo, je a bude mmorpg hra pre masy :)
    • Level cap je 90 takže +5, aspoň si to přečti. Navíc pár novinek už bylo oznámeno a to je teprve začátek blizzconu.
    • +5 player level cap
    • kostejnesmrtelny
      No, v podstatě jo, ale copak s tím uděláš jinýho, abys zachoval odkaz předchozích 6 let? Tu hru by museli úplně komplet předělat, úplně novej základ hratelnosti. To není reálný.

      Jedinej zásadnější rozdíl tady vidím v tom, že tenhle datadisk se nemá točit okolo nějakýho dalšího brutálního záporáka, co chce zničit svět. Uvidíme, co z toho vyleze.
  • kostejnesmrtelny
    Arrakoa = bird people. Centaurs=horse people. Furblogs = bear people. Gnolls = hyena people. Kobolds = rat people. Magnataur = mammoth people. Murlocs = fish people. Naga = fish/snake people. Qiraji/Nerubian = bug people. Quillboar = boar people. Taunka = buffalo people. Tauren = cow people. Tol'vir = cat people. Tuskarr = walrus people. Wildkin/Moonkin = owl people. Wolvar = wolverine people. Worgen = wolf people.

    Oni chtěj přidat do WoW pandy? Tak to končím!!! *11* *11* *11*
    • No, ale už ve Warcraft III: Frozen throne jsi si mohl najmout jako hrdinu pandarenskýho pivovarníka. Takže to není až zase taková novinka, ale udělat z toho celej datadisk to je opravdu i na mě trochu moc.
    • Jo, už je to zhrublá pohádka pro děti :-). Samí lidičky se zvířecí tváří.
      • pandové byly už v W3
      • kostejnesmrtelny
        Tvůj detektor sarkazmu je zjevně rozbitej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit