Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Achjo, když jsem viděl ten nadpis a obrázek u videa, tak jsem poskočil radostí. Jak to ze mne vyprchalo po zhlédnutí videa. Vždyť ani ta grafika není tak strašná, nicméně o "taktické" hře samozřejmě nemůže být ani řeč a ano, mohu to soudit už podle traileru. Proč tam do něj z 3 metrů střílí a nic se neděje, proč jsou výstřely vidět jak z laserové pušky, proč zahodili tak zajímavý nápad? =´(
  • Mně to tedy nejvíc připomíná the Saboteur, ten měl tedy také nic moc grafiku ale byla to výborná hra, sice trochu trhlá, ale mně tedy bavila. Škoda že nikdy nevyšlo pokračování.
  • Nedalo se nevzpomenout: http://www.youtube.com/watch?v=lZUYg4AXSpc *4*
  • Ach jo... kde jsou ty časy Hidden and Dangerou (především 2. díl je pro mě dodnes hranou a nepřekonanou záležitostí). Čert vem grafiku, na té mě osobně nezáleží, ale ta hratelnost a mechanika je na pohled absolutně otřesná. A ano je to především absencí lékárniček, která z mého pohledu zlikvidovala moderní akce. Přeji sousedům hodně štěstí, avšak bez mé přímé finanční podpory.
    • EuroSamurai
      2 díl sem nehrál ale 1 díl je příšerná rádoby taktická hra.
    • pro mne nej hra všech dob ...doufám v 3.
  • A bude i kampan za Nemce? :)
  • Většinu rozpočtu vyhodili za trička pro tvůrce a na pořádnou hru nezbylo *9*
  • Jestli to bude mít stejnou kvalitu jako jejich potraviny, tak to potěš koště *1*
  • ...ale pokud bude dobře zpracovaná a zábavná, komu na, ne úplně dokonalé, grafice sejde?

    No nevím, grafika také dotváří celkovou atmosféru hry a ovlivňuje vaše celkové dojmy, kde by bylo Far Cry nebo Crysis ale i další tituly bez své grafiky.
  • Mi to připomělo první Mafii :D
    • Caincz
      Mně to silně připomnělo Hidden and Dangerous 2, celkově tím stylem a bohužel i technologickou úrovní, ten panák jim tam běhá, jak kdyby si Polák dal tři český piva... :(
      • Tady bych chtěl trochu poupravit, jelikož polská piva jsou silnější, tak panák běhá, jako Čech co si dal tři světlé mocné piva.Ono čím víc na Východ, tím je pivo i víno silnější(více procent alkoholu).
    • Tak to prr. Na první Mafii mi nesahej, i po těch letech je to pro mě stále skvělý titul, který si čas od času zahraju.
      • Kozy
        tak on to asi nemyslel špatně, přece jenom kdy vyšla mafie a jaká to byla panečku hra, a oni teď přijdou s tímhle zvěrstvem
        • Já vím, už bylo ale pozdě na edit, aby to vyznělo trochu jinak.
  • pl koukám z varšavského povstáni se muže posr.t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit