Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Já nevím, ale vidím tam jediné pozitivum a to je atmosféra, takže té hře dám šanci.
  • Grafika hrozná, animace hrozný, zvuky hrozný.. = GamePlay NAHOVNO *12*
  • BoB.2
    Katastrofa ale palec nahoru za snahu.
  • Věřím tomu, že to bude mít dorbý děj a že hra v podstatě bude alespoň interaktivním filmem, protože z toho co je vidět, tak akce to moc vydařená nebude. To že se hráč může krýt je hezké, ale jak jsem si všimnul, protivníci jen tupě stojí na místě a pálí. To je spíše éra počátku stříleček.
  • Shenkster
    Mno když pominu grafiku (na které mi stejně tak nezáleží), tak nějak si nemužu pomoct ale nenadchlo mě to ničím. Vždyť tam nic nového není. Klasický styl krytí "přilepení ke stěně",pak vykouknutí a střelba...když to srovnám se Sniper Elite tak se tohle muže jít zahrabat. Ale uvidíme, třeba to bdue zábavné (moc šancí tomu ale nedávám)
  • DangerousDave
    v čom je táto akcia taktická alebo nebodaj strategická ? v tom, že tam každý striela stopovkami alebo vo využívaní bullet time ? či v tom kečupe čo strieka na obrazovku ?

    mohli ukázať aspoň náznaky tých prvkov o ktorých hovoria ale zatial zrejme toho veľa nemajú. Porovnávať to s hrami ako 7 rokov starý BiA:rth30 ani nemá cenu, nedopadlo by to dobre.
  • Izmæl
    Hm, vypadá to víc než hrozně.
    • Phillios191
      Jeden z těch co jsou závislí na perfektní grafice...
      • Izmæl
        To asi sotva, když před několika dny jsem poprvé dohrál prvního Splinter Cella (já vím, dal jsem si deset let načas) a bavilo mě to kvůli hratelnosti, nikoli kvůli grafice z roku 2002.

        Ten gameplay u Uprising 44 vypadá opravdu hrozně, pohyb postavy připomíná pohyb postavy v Deep Black Reloaded, což jsem zrovna včera nainstaloval a deset minut poté hned odinstaloval, protože se to nedalo hrát. A tady si myslím, že to bude něco hodně, hodně podobného. Samozřejmě nesoudit, dokud si to nezahraji, ale pocit už teď je negativní.
      • DangerousDave
        jeden z tých čo by perfektnú grafiku chceli ale vedia, že ju na svojej krabičke nerozbehnú a preto všade vykrikujú ako veľmi na grafike nezáleží.

        mimochodom ako vieš, že myslel grafiku a nie samotný gameplay ?
  • Phillios191
    Já ty poláky prostě miluju !!! :) Skvělý hry, co mě vždy pozitivně naladí a jsou originální.
    • Pozor ! Poláci vytvořili mj. Painkillera nebo Zaklínače :) Což jsou skvělé hry... *7*
    • Phillios191
      Nechápu proč jsem dostal tolik - ... ale to nic... tady si člověk nemůže mít nic rád vlastně - Protože ten druhý to rád nemá ... osobně bych body zrušil pač je to nesmysl.
      • DangerousDave
        možno preto, že táto hra nevyzerá ani skvelo a už vôbec nie originálne.
        • Phillios191
          To je fuk, ale mě se to líbí !!!!
          • DangerousDave
            to mi je jasné, väčšine konzolistov klesly nároky na hry už tak hlboko, že sa im páči prakticky čokolvek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit