Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby to vydali pred 12 lety mozny by slavili i uspech, ale ted jak tak na to koukam, tak to koupi snad jen patrioti z polska a to kdo vi jestli.
  • Kozy
    Proč má ten odbojář obrnu?
  • Po zaklínačovi teda od poláků čekám nějak víc
    • Jsem teď potkal jednoho Američana a myslel jsem, že bude jako Kevin Costner... a von, čoveče, nebyl. Dneska už nemůžeš věřit ničemu.
  • Hra skvěle navozuje atmosféru... her z roku 2000 *4*
    • DangerousDave
      sry ale táto kvázy moderná GoW-akcia zabalená do otrasného technologického obalu nemá s atmosférou v hrách z roku 2000 spoločné absolútne nič.
      • O to mi ale, Mlho, vůbec nešlo... *4*
  • To je nejaky vtip tenhle pocin ? :D No dobre nebudu soudit kdyz jsem nehral ale moc mi to teda nevoni citim z toho takove "City interactiv" :D
  • Bože můj zase 2 světová *11*
    • Danny28
      Jak zase?! Chtěl by jsi radši další trapnou moderní střílečku? *6*
      • on utekl z mass effect blazince, nech ho byt..
  • No tak nesmíte mít tak přehnaný nároky, vždyť je to jasnej budget. Ale téma zvolili pěkný (Varšavský povstání), škoda jen, že to sklouzne (pravděpodobně) jen k obyčejný střílenici. Za těch pár korun, co ot bude stát, to bude třeba fajn. *3*
  • Zďaleka mi to pripomína The Saboteur z roku 2009. Aspoň tú čapicu teda .. takú mal aj hl. hrdina v sabotérovi.
    • Tikov
      Takú mal aj Lenin a určitě ho při pohledu na Saboteur nikdo nevzpomínal.
    • Krtecek-GT
      Hlavně v The Saboteur dokázal hlavní hrdina vydržet, když do něho vystříleli tisíc nábojů ze samopalu a pak to v klidu za rohem opět rozdýchal. Ale Paříž byla zase celkem hezky udělaná a navozovala okupační atmosféru, v U44 jsem teda žádnou atmosféru neviděl. Připomíná mi to Brothers in Arms na Android
  • Polska SIŁA *15*
  • Tikov
    Kdyb to byla ukázka z Alfy a od data vydání by nás dělil rok, tak by to mohlo být zajímavé. Vypadá to na nevyužitý potenciál- mohl to být docela zajímavý stealth, případně přidat hafo AI spolubojovníků a nechat hráče topit se v jejich krvi a ustupovat, ale pobíhání koridory a kosení desítek (aspoň že tak) okupantů se nehodí k tématu a ani nevypadá dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit