Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika hrozná, animace hrozný, zvuky hrozný.. = GamePlay NAHOVNO *12*
  • Hra skvěle navozuje atmosféru... her z roku 2000 *4*
    • DangerousDave
      sry ale táto kvázy moderná GoW-akcia zabalená do otrasného technologického obalu nemá s atmosférou v hrách z roku 2000 spoločné absolútne nič.
      • O to mi ale, Mlho, vůbec nešlo... *4*
  • Jestli to bude mít stejnou kvalitu jako jejich potraviny, tak to potěš koště *1*
  • Izmæl
    Hm, vypadá to víc než hrozně.
    • Phillios191
      Jeden z těch co jsou závislí na perfektní grafice...
      • Izmæl
        To asi sotva, když před několika dny jsem poprvé dohrál prvního Splinter Cella (já vím, dal jsem si deset let načas) a bavilo mě to kvůli hratelnosti, nikoli kvůli grafice z roku 2002.

        Ten gameplay u Uprising 44 vypadá opravdu hrozně, pohyb postavy připomíná pohyb postavy v Deep Black Reloaded, což jsem zrovna včera nainstaloval a deset minut poté hned odinstaloval, protože se to nedalo hrát. A tady si myslím, že to bude něco hodně, hodně podobného. Samozřejmě nesoudit, dokud si to nezahraji, ale pocit už teď je negativní.
      • DangerousDave
        jeden z tých čo by perfektnú grafiku chceli ale vedia, že ju na svojej krabičke nerozbehnú a preto všade vykrikujú ako veľmi na grafike nezáleží.

        mimochodom ako vieš, že myslel grafiku a nie samotný gameplay ?
  • Shenkster
    Mno když pominu grafiku (na které mi stejně tak nezáleží), tak nějak si nemužu pomoct ale nenadchlo mě to ničím. Vždyť tam nic nového není. Klasický styl krytí "přilepení ke stěně",pak vykouknutí a střelba...když to srovnám se Sniper Elite tak se tohle muže jít zahrabat. Ale uvidíme, třeba to bdue zábavné (moc šancí tomu ale nedávám)
  • Věřím tomu, že to bude mít dorbý děj a že hra v podstatě bude alespoň interaktivním filmem, protože z toho co je vidět, tak akce to moc vydařená nebude. To že se hráč může krýt je hezké, ale jak jsem si všimnul, protivníci jen tupě stojí na místě a pálí. To je spíše éra počátku stříleček.
  • Většinu rozpočtu vyhodili za trička pro tvůrce a na pořádnou hru nezbylo *9*
  • Ach jo... kde jsou ty časy Hidden and Dangerou (především 2. díl je pro mě dodnes hranou a nepřekonanou záležitostí). Čert vem grafiku, na té mě osobně nezáleží, ale ta hratelnost a mechanika je na pohled absolutně otřesná. A ano je to především absencí lékárniček, která z mého pohledu zlikvidovala moderní akce. Přeji sousedům hodně štěstí, avšak bez mé přímé finanční podpory.
    • EuroSamurai
      2 díl sem nehrál ale 1 díl je příšerná rádoby taktická hra.
    • pro mne nej hra všech dob ...doufám v 3.
  • BoB.2
    Katastrofa ale palec nahoru za snahu.
  • To je nejaky vtip tenhle pocin ? :D No dobre nebudu soudit kdyz jsem nehral ale moc mi to teda nevoni citim z toho takove "City interactiv" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit