Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polska SIŁA *15*
  • Bože můj zase 2 světová *11*
    • Danny28
      Jak zase?! Chtěl by jsi radši další trapnou moderní střílečku? *6*
      • on utekl z mass effect blazince, nech ho byt..
  • Po zaklínačovi teda od poláků čekám nějak víc
    • Jsem teď potkal jednoho Američana a myslel jsem, že bude jako Kevin Costner... a von, čoveče, nebyl. Dneska už nemůžeš věřit ničemu.
  • Phillios191
    Já ty poláky prostě miluju !!! :) Skvělý hry, co mě vždy pozitivně naladí a jsou originální.
    • Pozor ! Poláci vytvořili mj. Painkillera nebo Zaklínače :) Což jsou skvělé hry... *7*
    • Phillios191
      Nechápu proč jsem dostal tolik - ... ale to nic... tady si člověk nemůže mít nic rád vlastně - Protože ten druhý to rád nemá ... osobně bych body zrušil pač je to nesmysl.
      • DangerousDave
        možno preto, že táto hra nevyzerá ani skvelo a už vôbec nie originálne.
        • Phillios191
          To je fuk, ale mě se to líbí !!!!
          • DangerousDave
            to mi je jasné, väčšine konzolistov klesly nároky na hry už tak hlboko, že sa im páči prakticky čokolvek.
  • A bude i kampan za Nemce? :)
  • Mně to tedy nejvíc připomíná the Saboteur, ten měl tedy také nic moc grafiku ale byla to výborná hra, sice trochu trhlá, ale mně tedy bavila. Škoda že nikdy nevyšlo pokračování.
  • Achjo, když jsem viděl ten nadpis a obrázek u videa, tak jsem poskočil radostí. Jak to ze mne vyprchalo po zhlédnutí videa. Vždyť ani ta grafika není tak strašná, nicméně o "taktické" hře samozřejmě nemůže být ani řeč a ano, mohu to soudit už podle traileru. Proč tam do něj z 3 metrů střílí a nic se neděje, proč jsou výstřely vidět jak z laserové pušky, proč zahodili tak zajímavý nápad? =´(
  • pl koukám z varšavského povstáni se muže posr.t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit