Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chapal som preco sli do BigWorldu na zaciatku, nemali peniaze, teraz ich maju tolko ze si mozu licencovat akykovlek engine, ale kde ze, zostaneme na tom nasom ubhohom trapnom bigworde.

    Kazdopadne dalsia pracka na peniaze kde gameplay bude stejne tupy ako WoT, WoWP je tragedia uplna, neni dovod cakat od toho naku dobru hru.
  • Jestli to bude neco jako Battlestation Midway nebo Pacific tak to bude zabavny.
  • Nikdy, protoze sou naprosto neschopny - wot za 3 roky provozu neni multicore ...
  • Ponorky a dát každou loď? :D
    Toho asi moc nevíš o ponorkách. Hodně námořníků ponorky přezdívali plovoucí rakev. Jedna chyba, která ti ponorku odhalí a je s ní ámen, pokud nestačí utéct a navíc ponorky neměli zase takový úspěchy než jak si myslíš.
  • Máš naprostou pravdu, jediná hra kterou jsem hrával a dostala mně s loděma byl navy field, držím všechny své palce ať tato hra se jí přiblíži jak s provedením, tak se složitostí a variabilitou posádky, lodí, složení děl a tucty dalších vychytávek. Nevím jak tomu je ve WOT ale mám pocit že když se koupí dva stejné tanky tak moc rozdílu mezi něma nejde vybudovat, nevím určitě mně někdo opraví ,) !!!AŤ SI NA TO DAJI ZÁLEŽET!!!
  • Byl by to asi kapku hardcore to nelze poprit :)
  • To radši ne tam pak přiběhne týpek s prémiovou squadou vyzbrojenou s AR15 a ty tam budeš běhat s nějakejma mosinama a konec. (Ale jako taky bych si to zahrál ale nesměli by to dělat WG)
  • Beztak prémiáci budou mít ponorky, který daj každýho.
  • Uz to vidim, jak se hraci v tancich vztekaji, kdyz je sejme kolem pobrezi plujici lod. Uz tak je tech nadavek a urazek ve WoT spousty, zejmena mirene proti artynam. *1*
  • Her, ktere se motaji kolem tematiky bitevnich lodi moc neni, takze za me urcite plus. Snad se to povede. *3*
  • Nooo nevim jestli by to ty jejich enginy zvladli protoze ta rozloha by musela bejt dost velka, uz takhle to ma nekdy co delat, ale nechme se prekvapit treba to jednou bude.
  • Veskoslav
    To je na druhou stranu pravda:)
  • exmaxx
    Kdy myslite, ze spoji World of Tanks, Airplanes a Warships do World of War? *3*
  • Nerekl bych, ze jsou az tak priserne. Mam pristup do closed bety a za tu dobu co ji spustili se hra dost posunula. Je nutno to brat jako WoT, neni to simulator, ale hrat se to v pohode da a bavi me to momentalne vice nez WoT.
  • Tikov
    já bych bral World of Squads nebo aspoň Companies. Technika vypadá hezky, ale pěchota je pěchota.
  • a World of retarded trolls
  • walltar
    Mě třeba WoT ani WoA vůbec nezajímají, ale tohle si chci zahrát ... imho toho moc není. Her, které se zabývají loděma není zase tak moc.
  • World of WheelChairs
  • Veskoslav
    Ty jo, WoT mě baví, jednou za týden si zahraji dvě tři bitvičky a končím. Ale není toho už nějak moc?:)
  • Tie príšerné lietadielka už vyšli, alebo to vzdali? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit