Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvěk typický pro W3 hatera. Co dál??? Rád vás poznám osobně a chci vidět jak mi do očí řeknete něco o W3 dětech. Já vidim teda spíš jako dítě vás. A to předevšim za tu urážku autora článku. Kritika je totiž možná i bez urážek, ale na to budete asi muset ještě trochu dospět ;-)
  • Hele vy Hateři. Tento článek je určen právě lidem, kteří maj zaklínače rádi. A vaše stupidní nadávání na hru, kterou jste ani pořádně nehráli, je tak naprosto irelevantní. Když nenávidíte Vědmáka, tak mi přijde normální, že ten článek budete ignorovat. Ale vy radši urazíte autora, hru a všechny ostatní, kteří nesdílejí stejný názor. Asi máte hodně času nebo nějaký mindráček. Kolik vám je děti? :-D :-D :-D
  • No, to si ovsem odpovedel na uplne neco jineho. My se tu bavime o tom, co by se melo dit v lese, ne o tom, jaky by mohly bejt rozmanitejsi questy. Jinymy slovy se bavime o tom, ze prijdes na kraj lesa, cumis a ja se te ptam, co tam vidis v tech tvych predstavach. Jak tam prcaj jeleni?
  • Nejlepší příběhová hra, co jsem kdy hrál. Tato hra mě doslova ohromila.
  • Ano. Muzes ovlivnit zivot npc rozhodnutim jestli ho zabijes nebo obejdes. Genialni. :D
  • "prečo napísal Niečo končí, niečo začína"

    Aní náhodou, aní náhodu.

    Co to je za trapnou fabulaci ty onanisto. Něco končí, něco začíná NENÍ Kánon, Tohle DLC JE Kánon pro trilogii.

    Srovnání tu kulhá na všechny nohy. Zbytek komentovat snad ani nechci.
  • tak skriptů je tam tedy xkrát méně než ve Witcherovi, minimálně můžeš ovlivnit život každého NPC, to se nedá o Zaklínačí říct ani náhodou.
  • takový stěr fanboyů. +
  • Dark Souls tu řeší Zaklínač fanatici, protože se nemůžou vyrovnat s tím, že průměrný Zaklínač fanboy skonči na prvním bossovi v jakékoliv Souls hře.
  • misho8723
    Ja neviem čo sa tu rieši.. v CD Projekte sa chceli rozlúčiť s Geraltom nadobro, a využili na to toto posledné DLCčko.. úplný koniec tohto DLCčka nie je ani tak naša - hráčov - rozlúčka s Geraltom, ale hlavne rozlúčka celého štúdia s postavou, s ktorom strávili cez 10 rokov..

    Ja to beriem ten koniec tak ako beriem poviedku Sapkowského Niečo končí, Niečo začína.. ja môj hlavný koniec hernej trilógie mám na konci hlavnej hry, Srdce z kameňa je v podstate je len bočná poviedka a Krv a víno (teraz myslím len koniec) je proste len také "a žili spolu šťastne až na veky" od CD Projektu ku Geraltovi a ich púte s ním.. neviem prečo ľudia berú toto DLCčko tak vážne, keď samotné DLCčko sa tiež neberie z veľkej časti vážne..

    V datadisku sa CD Projekt vrátil v mnohých momentoch až na začiatok ich vzťahu so Zaklínačom - veľa monštrier sa vrátilo zo Zaklínača 1, nové brnenie, ktoré je zo Z1, Pani jazera sa taktiež vrátila, narážka na sex karty zo Z1, narážky na udalosti zo Z1 v dialógoch, atď.) a ku tomu im Toussaint umožnilo priniesť ešte viac humoru ako mohli v predchádzajúcich možnostiach a oni to fantasticky využili..

    Samozrejme príbeh v Srdce z kameňa je lepší ako v Krv a víno, ale Srdce z kameňa sa môže rovno postaviť k najlepšie napísaným hrám všetkých čias, ako napríklad Planetscape Torment a nie vždy sa podarí vyrovnať tomu najlepšiemu, čo sa vám v minulosti podarilo (ani nástupca Planetscape vydavý tento rok, napísaný v podstate tým istým kolektívom nedopadol práve najlepšie).. ale na pomery videohier, príbeh v tomto DLCčku je stále na vysokej kvalite, napriek svojim chybám..

    Že je koniec DLCčka príliš "sladký" pre niekoho? To je problém niekoho, kto berie niečo vážne, čo sa v prvom rade nemá ani brať vážne.. ak niekto nechápe tónu, aké malo celé DLCčko Krv a víno, tak pardon, ale ten človek totálne minul pointu celého datadisku..samozrejme, ten človek má právo nemať rád či už koniec, celé DLCčko alebo vôbec Zaklínača 3 (alebo ktorýkoľvek diel série) ale to je to isté ako nadávať na Sapkowského, prečo napísal Niečo končí, niečo začína
  • Vobec nie, fanusikovia zaklinaca akurat obhajuju, ze je to dobra hra. Pre DS fanatikov su vsetky hry zle, len Souls su dokonale. Maximalne zoberu na milost dalsiu japonsku produkciu. Ich "argumenty" proti zaklinacovi vytrvale prehliadaju u svojej modly...alebo snad souls hry ukazuju vynikajucu AI nepriatelov, svet je neskutocne dynamicky a plny zivota a nenaskriptovanych cinnosti a samozrejme neuveritelne reaguje na hracovu cinnost?
  • misho8723
    Čože? O akom článku na RPS? Však v recenzii píšu, že toto DLCčko robí všetko čo by malo ako posledné DLCčko ku Zaklínačovi 3 a že robí správne voľby - priamo z ich recenzie: " As a finale though, it does everything it needs and made the right choices."

    https://www.rockpapershotgun.com/2016/05/25/the-witcher-3-blood-and-wine-review/

    Neviem či nevieš dobre po anglicky alebo čo, ale Krv a Víno chvália so svojej recenzii.. samozrejme aj niečo kritizujú, ale nikde a nikdy nenapísali, toto DLCčko je sklamanie alebo ako ty hovoríš: "nejslabší, co universum nabízí."

    Tak aspoň si nevymýšľaj niečo, čo nie je pravda
  • Mam stejný pocit, kdykoliv otevřu diskuzi na Games. Tak mi připadá, že sem chodí převážně lidi, co nenávidí hry. Úspěšné, neúspěšné, dobré či spatné, nové nebo staré, aaa i pixelartové... je to úplně jedno, tady se najde hejt pro každou...
  • Prosím tě, Drizzte, už jsem zapomněl, kolik asi procent bys dal Zaklínači 3? Už jsi to dlouho nepsal...
  • mám pocit, že ti jebe a vidíš všude kolem sebe to, co děláš sám dele...
  • Hahahaha.... to je prave tvuj omyl, coz u blazna neni prekvapivy, vetsinou si neuvedomuje realitu kolem sebe. Vsichni tady vi, kdo je femticek a jak se tady znemoznuje. Furt ty samy kecy dokola o nejakym radoby umeni, presahu, fantasy klise, multinicky, doklikavani lajku, odkazy na nejaky blogy ds fanboyu, metacritic cisla, neustaly hate zaklinace, cd projekt a omylani her od from software. Naprostej mentalni zasek. Kolovratek. Predvidatelnej, jako kdyz pejskovi hodis kabanos...
  • flash789
    jeste ze ne naopak..
  • flash789
    A kterej z tech dvou ze si to holi tu prddel? *1*
  • spíš s Femtem neotravuje nikdo jiný než Del
  • Hele femtulik uz dorazil z kanalu i se svym delem. To fakt vypada, ze del bude asi nekdo, kdo si ho tady vodi jak psa a lezi mu v zaludku. V tom pripade sem pocten, ze si me tak oznacil a zaroven se sam usvedcil, protoze nikdo jinej nez femto s delem neotravuje. Good job, trole.. ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit