Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tímhle děláš opravdu psí službu celé komunitě Zaklínačů. Nevím, jestli si to uvědomuješ, že možná i proto tady je taky ta kritika tak velká...Ano, kvůli idiotům jako jsi ty.
  • Ten svět je naopak minimálně reaktivní. Vůbec na tebe nereaguje. Nereaguje svět a vůbec nereagují na vývoj světa NPC. Např. Marigold vůbec nebere potaz ani vývoj hlavní linie, to je průser, jelikož je to příběhové RPG, jak sám říkáš. Takže s tebou neprohodí ani dialog navíc, i když se vývoj světa rapidně posunul a ten vývoj světa se samozřejmě týká i toho NPC(Marigold). Ten svět je zamrzlý ve svých pozicích, což je rozdíl oproti Skyrimu, kde NPC se pohybují, takže můžeš narazit na náhodné situace. Tady máš obrovský svět, snad ještě větší než ve Skyrimu, ale je to vlastně jen iluze světa, vše se děje dle skriptů, takže NPC se pohybuje jen na základě skriptu v questu. Myslím si, že je to obrovská škoda, že se tedy pustili do otevřeného světa, když je tu zbytečný. Daleko lepší by byla volba menších lokací, kde by si vyhráli s level desingem světa, takže bys nemusel chodit po stejných vesničkách jako osel.
  • Vidím, že nejlepší hra historie stále leží v žaludku místním anime panicům *15*
  • zahrej si Fallout NV a uvidíš teprve jak vypadají promakané questy a reaktivní svět. Oproti tomu je Zaklínač mateřská školka. Fakt nevím co na questech v zaklínači vidíte. Jo pár jich bylo zajímavých, ale většina byl generický brak navíc ještě zprzněný hledáním červených fleků.
  • Bojování za vlastní pravdu jim nikdo neubírá, tady jde spíš o způsob, jakým svojí pravdu člověk prezentuje. Takže můžu mít s někým duchaplnou diskuzi, proč Witchera (či cokoliv jiného) považuje za nejlepší hru ze všech, ale když řeknu, že mě nejvíce baví A, přičemž dalších 20 bláznů na svobodě mi začne vnucovat, že jejich C je mnohem lepší než moje A, pak máme problém. A nevím, proč to píšu vám, vždyť s vámi souhlasím. Teď přestanu psát. Tak teď.
  • RPG mechaniky jsou tam dost omezené, ale rozmanitost a hloubka voleb v questech je na úplně jiné úrovni, než konkurence od Bethesdy a Bioware. V TES dostaneš za úkol zabít draka a tím to končí. Zaklínač by tě nechal s tím drakem pokecat o jeho životním příběhu, odhalil skryté zločiny zdánlivě mírumilovných vesničanů a nakonec bys přemýšlel, jestli celou osadu nenechat potvoře napospas. Je to příběhový role-playing místo mechanického, který je založený na vcítění se do postavy a neustálém rozhodování, a připadá mi zajímavější, než milion statistik, které nakonec mění jen to, jestli po příšerách střílíš šípy, nebo kouzelné blesky. Je to na opačném konci spektra, než třeba Diablo, ale pořád je to RPG. Takhle příběhově reaktivní svět tady nebyl snad od prvního Deus Exu.
  • maros.goc
    načo viac kláves? to by robilo hru lepšou alebo čo? čo je BDO?
  • maros.goc
    je to výborná hra ale hodnotíme hry predsa z komplexného hľadiska a DD na Z3 proste ani náhodou nemá
  • maros.goc
    invenci :D však si si mal vypnúť všetky ukazovatele a hrať takto :D bohuzial si si znicil hru tym ze si chodil od otaznika k otazniku a tak vyzerala aj tvoja hra :D ja som ich mal vypnute a vsetko som nasiel na vlastnú päsť a aj preto mi celá hra vrátane datadiskov zabrala približne 250 hodín :) najlepšie hodiny strávené pri hre v mojom živote :) vedel som, že sa to už nebude opakovať, preto som si hru užil maximálne ako sa len dá :) ...a bol to veru parádny zážitok skúmať všetko sám, zisťovať kde je čo len podľa toho, čo ti hovorili ľudia a ani náhodou som nechodil od otáznika k otázniku ako opica :) zablahoželaj si, si priemerným produktom plytkej modernej doby
  • maros.goc
    ale však ty si hral za Geralta, nemusel si si obliekať vôbec nič ;)
  • Kdoví jestli se to vubec dá brát jako rpg. Nemužete volit roli, vzhled charakteru ani zpusob boje ani co budete delat. Proste jen jste zaklínač a chodíte od vesnice k vesnici a lide vam reknou zabij potvoru, tak ji zabijete mečem ez. To rychle omrzí.
  • Zaklínač 3 mi znásilnil manželku a přejel psa.
  • možná
  • Rhulad
    O tom se nebavím, ale tohle musíš mít v sobě a vědět o hře dostatek, abys pochopil, co jsem myslel. Celá DLC s tebou komunikuje, že je konec. Draci pryč, démoni pryč a ty tam stojíš na konci světa proti člověku(vlastně částečně i proti sobě) a bojuješ o Dark Souls. Dokonalá symbolika, poetika. Nepotřebuješ ani řádek dialogů a přesto pochopíš. 10/10

    Pokud chceš přesný popis napiš, rozepíši se.
  • Pro mě je Zaklínač III největší zklamání...
  • Chodis tam jen od ukolu k ukolu. Ten svet nema zadnou hracovu invenci. Nuda . Jediny co tam jde se kochat jak to pekne vypada. S tim ruku v ruce jde prisernej system lootu a s tim spojena nechut cokoliv hledat.
  • Jenze tam se krome otazniku nedeje vubec nic, to je to. Ten svet je megalomansky velky a clovek by cekal ze se tam aspon neco dit bude. Je to hra a ne simulator lesa.
  • "Jeden nobrain vedle druhyho."

    Kdo nesouhlasí, že je to nejlepší hra světa, tak automaticky nobrain. Hoši jděte do hajzlu s takovými názory, všichni nejsme 100% kopie.
  • Nic co si napsal ve skutecnosti ale neni fail. System ukolu neni nesmyslny, je naprosto normalni. Ukol hry rozhodne neni, aby se na kazdym milimetru delo neco (i kdyz se da rict, ze se ve skutecnosti deje v rozumny a naprosto dostacujici mezi), to by byl onen nesmysl, kterej ty ovsem zjevne chces. To snad neni pravda tyhle myslenkovy pochody. Nestacim se divit. Ty snad prijdes do lesa a tam se neco deje? Prijdes na louku a tam se neco deje? Ne. To, ze to je hra neznamena, ze by se tam dit neco melo. Ta hra ma svet, kterej se chova celkem normalne a nevytvari blbosti, jakoze se musi na louce a v lese neco zakonite dit, kdyz to je hra.
  • @maros.goc
    Proc mam pocit, ze si Baldur's Gate nehral. Level postav je tam sakra znat, hlavne u kouzelniku a kleriku, kde jedno odemknuty kouzlo (kazdou lichou uroven postavy) muze rozhodnout celou bitvu, nemluve o systemu hp/level, kde je rozdil jednoho levelu otazka zivota a smrti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit