Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si nejspíš Gothic 2 nepamatuješ. Ten měl celý systém skillů i soubojů na 100x lepší urovni než W3. Každý investovaný skill point byl znát, naučil ses nové pohyby, nové manévry. Z táborového otloukánka ses vypracoval až na bijce orků. A Diablo 2 že nemá hloubku? Zkoušel jsi to někdy hrát na jinou obtížnost než na tu základní? Na té základní obtížnosti totiž přílis nezáleží, jak investuješ do skillů, ale na vyšších obtížnost sakra ano.
  • maros.goc
    Srdce z Kameňa rozhodne po príbehovej stránke prekonalo aj pôvodného Zaklínača 3, fakt špička ale hrateľnosť bola slabšia....to O víne a krvi malo omnoho lepšiu hrateľnosť, neporovnateľne, ale príbehovo to bolo veru slabšie
  • maros.goc
    Dragons Dogma? :D :D chlapi, ak trolujete, tak trolujte lepšie, lebo toto nie je ani vtipné :D
  • Dragons Dogma. Kdyz porovnam soubojak tak zaklinac je uplne mimo.
  • maros.goc
    Dark Souls je rovnako dobré
    Gothic 2 sa na hrateľnosť súbojový systém a RPG systém Zaklínača 3 nechytá
    Diablo 2 je len klickfest, nemá to pôvab, hĺbku, príbeh, čiže ani náhodou ....

    ...ak sú fakt podľa teba G2 a D2 lepšie hry tak to len ukazuje ako ťa zatemňuje nostalgia :)
  • maros.goc
    nedá sa nič len súhlasiť :)
    PS: a MickTheMage si môže s tým blbým Daggerfallom vytrieť... :D
  • Dark Souls, Gothic 2, Diablo 2
  • Ristoro
    Parádně napsáno. Zaklínač posunul RPG žánr zase o něco výš. Určitě nejlepší hra, kterou jsem hrál v tomto desetiletí. Fantastické kombinování vážných a smutných momentů v příběhu s těmi radostnými a srandovními. Vynikající atmosféra a zpracování prostředí, skvělé zpracování příšer, majestátný soundtrack, fantastické postavy. Pokud bych měl v každém desetiletí vybrat hru, která u mě dostane hodnocení 10+/10, je to momentálně právě Zaklínač.
    PS: Když si vemu, že první rozšíření Srdce z kamene stálo nějaké 3 stovky (a co jste za to dostali, tedy nějakých 12 hodin příběhu a dalších cca 8 hodin ve vedlejších aktivitách, příběh se mi líbil ještě více, než původní hra), pokud jste sáhli po digitálce (5 stovek v krabicové verzi s parádními Gwentovými kartami) a Blizzard prodává Nekromancera do Diabla 3 za 15 Euro, něco tu není v pořádku :D.
  • Nebyl...
  • maros.goc
    no daj mi príklad lepšieho akčného RPG :)
  • maros.goc
    počul si už už názov žánru "akčné RPG" ? :) počul? :)
  • Jo, na tech 8/10 to urcite je, polaci se dost snazily.
  • maros.goc
    na tri tlačítka? :O a kolko tlačítok by si musel používať aby si povedal, že ten súbojový systém bol dobrý? :D no povedz :D
  • Ale jo, s tím bych souhlasil, férových 85 a podle sympatií bodík nahoru nebo dolů, takže fans 95, ne fans 75 to by i odpovídalo

    Skyrim mám rád, ale tam se o nějaký příběh a naraci snad ani nesnažili, první hodinu ti nastíní situaci a pak už je to jen volná jízda *4*
  • maros.goc
    ja dávam Zaklínačovi 3 jasných 10/10 a je to jedna z naj hier aké som hral :) a hry hrávam už od dôb NES
  • Ten byl zrušen...
  • 85/100. Naprosto férové ohodnocení. Jedná se kvalitní nadprůměrnou hru, která však má spoustu nedostatků srážející ji dolů. O kvalitní naraci bych nemluvil, to je asi subjektivní. Mně se příběh ani narace W3 nelíbila. A pořád to hodnotím líp než Skyrim, kterému bych dal 70/100, protože ty mechaniky měl porouchané ještě víc než Witcher. Jenže zaslepení fandové negativa nevidí. Kdo hře nedává 10/10 a neroztrubuje, jak se jedná o nej hru všech dob, tak je nepřítel. Opravdu to není hra všech dob. Myslím že u mně by se nedostala ani do top20
  • POETIKA :D :D :D :D ty seš jasnej...
    Také vidím, že si viděl ten film jak v něm bylo ticho a všichni věděli.

    Dark Souls je super série a mám ji moc rád, hlavně pro její gameplay...Ale příběh má asi takovou hloubku, jako chytré motivační citáty na facebooku...(ono to zní chytře a hluboce, ale jen do doby než se nad tím zamyslíš)

    Navíc Ringed City konec hry nikterak nemění, A za úplný konec Ringed City se dá považovat rozhovor s dívkou s malovaného světa po předaní krve temné duše... Těch pár vět co řekne navíc. Ale jak píšeš - "všichni ví"
  • Tak on Zaklinac 3 je docela dobra hra. Ale urcite ne ve vsech smerech. To ze hodne lidem staci u hry kvalitni narace a postavy a na ostatni kaslou automaticky neznamena ze by to u hrace co hledi na vsechny aspekty hry proslo jako nej rpg.
  • jo, souboje byly o ničem a hlavně systém skillů byl naprosto nevyvážený. Dohrál jsem to od začátku do konce na tu nejtěžší obtížnost (už nevím jak se jmenovala). White Orchard byl těžký, ale jakmile člověk vytrénoval igni a quen, tak se celá hra stala směšně jednoduchou. Nakonec jsem se rozhodl přeskillovat a přestat používat igni, ale i tak byl celý RPG systém a souboje porouchaný a nepříliš zábavný. O zpraseném lootku ani nemluvě. Každý otazníček měl truhlu, a v truhle to samé haraburdí, které bylo zaklínači k ničemu. A sbírat haraburdí a prodávat haraburdí nebylo moc zábavné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit