Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se libi jak tu vsichni nadavaj na CoD a nadruhou stranu delaj z Killzone nejakou bohovskou strilecku . Pritom Killzone je stylove asi nejbliz prave k proklinanemu CoD . Netvrdim ze to je plagiat ,ale vsechny zasadni prvky obnasi . Hlavne me dostavaj ty kolejnicove sekvence kdy jen kolem sebe strilite a vy se vezete nebo letite ci plavete . Tohle bylo in tak v roce 2000 resp 2003 kdy vyslo prvni CoD . Nepratele stojej a cekaj na porazku semtam nejakej qte uber sekvence at to je akcni film a pribeh za kterej by se nemusel stydet Uwe Boll .
  • ty vtipalku *1*
  • Ironie Ti nic neříká, že?
  • vlastik.plaminek
    U něj dětství ještě probíhá.
  • vlastik.plaminek
    Víš, ono je rozdíl hrát na PC, hrát na konzoli, hrát na čemkoliv nebo být jenom totální p*ča, co akorát prudí na fóru.
  • vlastik.plaminek
    Nesnaž se, to nemá cenu.
  • Hanzales
    Já sem chodím rád. Z big shocku bych blil, z evropy 2 ještě víc a z tebe nejvíc :D Ale pořád sem chodím rád.
  • Hanzales
    Hele, to s tou redakcí mně už dříve napadlo taky, ale víceméně žertem, tak jsem to nechtěl psát nahlas :D
  • Hanzales
    Bože války, nic si z toho nedělej, já na začátku pustil slzu taky a pak jsem byl ještě nejednou tím dějem dojatý a konec ve mně zanechal absolutně šílený pocit. Za mně hra, která si tu desítku po dlouhé době opravdu zaslouží, i když taky nějaké ty mušky má. Už se těším, až to rozjedu na ten survival, či co to tam je, to asi nedám :D
  • JustinBieber
    Čeština ti moc nejde co ? Chlapče...
  • Jj tady vetsinou taky no, bohuzel..
  • ja mam ten samej pocit zase tady,kdyz ctu ty komenty
  • 2 god of war : a my ti to samozrejme vsichni verime *1*
  • God-of-War: Jj je to dobre, takova priprava na Dead Rising 3 *5* Hry se zombikama snad neprestanou vychazet nikdy.
  • TheGGG
    Reach jsem nehrál, tak možná ozkouším. *1*
  • Halo 3 me taky moc nebavilo, ODS se mi libilo ale nejlepsi je Reach. Uprimne Reach zmenil uplne muj pohled na Halo serii. A navic Noble team ma dost zajimavejch postav.
  • Cod je este vacsi hnoj snad budu robit nove cod kazdy mesiac a nechaju to len na konzolach, kazdy diel o tom istom a este rychlejsie dohratie a samozrejme cena na konzole aspon 60 euritos :)
  • TheGGG
    Já jdu v příští generaci na playstation 4 protože mám radši exklusivity co nabízí sony. *1*
  • God-of-War
    Last of Us je težká pecka:). No to doufám:). Miluju zombie hry, i když tohle neni přímo zombie hra. Jinak sem na začátku brečel:(
  • TheGGG
    Mě HALO 4 bavilo hodně, jen mám radši killzone 3 protože:
    má lepší a charismatičtější nepřátele, přináší lepší pocit ze střelby, lepší grafiku a sympatičtější postavy.
    HALO 3 a ODST mě vůbec nechytlo a gearsy mě také nebavily. Xbox 360 mám jen protože že jsem k němu levně přišel a i když jsem playstation fanboy něco za poloviční cenu neodmítnu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit