Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Je to blbec *3*
  • Mám takový podezření ,že jsi někdo z redakce a snažíš se rozproudit diskuzi (větší návštěvnost stránek>líp placená reklama>víc peněz),protože takový intelektuální klenot jako ty to se jen tak nevidí.
  • JJ Dust 514 (http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dust-514) 60% definitivne nejlepsi FPS ... A jestli pro vyjmenovani FPS, ktera je jina nez jsem popsal, musis sahnout 3 roky zpatky, tak to asi neco znamena.
  • TheGGG
    Ne, PC TOTIŽ válí. Jestli máš jen konzoli tak sem radši ani nechoď, neboť zde krutě ale spravedlivě vládnou jediní skuteční hráči a to jsou majitelé PC.
    PC do toho
    PS: Už jsem si v bance půjčil 500 000,- a koupil si pár TITÁNŮ tak jak to má být.
  • :( to znamená že nejsem? fňuk
  • TheGGG
    Na druhou stranu, občas je třeba bojovat za to co je správné. Pro ochranu své rodné země a pro ochranu playstation komunity se nebojím pozvednout své zbraně.
  • TheGGG
    Po tom co jsi napsal o HALO mi došlo že jsi jen xbox fanboy a killzone jsi nikdy nehrál. HALO je bohužel ve všech směrech horší než killzone. Špatný pocit ze střelby, tupá AI, horší grafika, nulový pocit z konfliktu, směšné postavy. Mohl bych pokračovat, ale není třeba. *3*
    PS:HALO 4 přineslo zlepšení, to jsem hrál po nákupu xboxu 360 prvně a bavilo mě, pak jsem si koupil HALO 3 a ODST a byla to hrůza.
  • TheGGG
    Proč nenabízíš i červená jablka a žlutá? Myslíš že každý má zájem jen o zelená?
  • TheGGG
    POZOR, jen napíšu že se mě tato hra líbí ano. Žádné agresivní chování a žádné narážky na PC bohy. Pouze si myslím že tato hra bude zajímavá a že si ji zahraji. Samozřejmě NEMÁ na PC hry, opakuji PC je nejlepší platforma. Kdo nehraje na PC jako by nebyl.
  • Přečti si sloupky Michala Rybky, ten ti vysvětlí, že není násilí jako násilí. Vidíš vše až moc černobíle.
  • Samtron: asi vieš lepšie čo som hral a čo som nehral... áno nehral som všetky diely... nemal som k tomu dovod... ale to čo som hral mi stači na to aby som zhodnotil čo je pre mna lepšie. Jo a ked sme u toho... Hala som hral 3 diely, tak ako Killzonu... takze myslim že mozem posudzovat objektívne.
  • Samtron: s nějakým trapným Halo tady neotravuj. Killzone je kvalitní střílečka pokud si myslíš opak jsi b*bec a nemáš tady co dělat.
  • Tvůj problém.
  • Killzone je jen dalsi tuctovka bez napadu evidentne si Halo nehral a nebo jen na nejakou z nizsich obtiznosti jinak by si tohle nemohl napsat.... Halo hry maji dodnes spolu mozna s FEAR nejlepsi AI ve fps hrach
  • no AI a press fire to finish game? Zkus treba Halo: Reach na Legendary a pak nekomu vykladej o no AI.... Je to pravda jedny z nejlepsich FPS jsou v posledni dobe jen na konzole treba DUST 514 :/
  • On říkal,že vypadá ne že je.To je velký rozdíl.
  • Nejlepsi? Promin, ale hurdur pewpew No-AI fps game maji hodne daleko k tomu byt nejlepsi. Mel by si pravdu v tom, ze na konzole v tyhle dobe vychazeji nejlepsi "press fire to finish game" strilecky.
  • A Halo si ju zaslúži? nehovorim, že som skalnák Killzonu to vobec... ale v porovnani s Halo je to 100 a 1
  • mdkGT
    Uz si to dohral jo?
  • Kromě grafiky vypadá novej killzone dost obyčejně.Určitě bych si kvůli němu PS4 nekoupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit