Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kámo, fanboyismus je dobrý slovo.
  • ringmancz
    zvláštní dedukce s Fezem, PC je asi jako platforma nenapadlo
  • dalsi -ismus? nikdy by me nenapadlo, ze vasek klausu cte i tiscali.games *5*
  • To souhlasím. Rád hraji právě ty tituly, kde mohu přemýšlet o ději, postavách, atmosféře a hra je dostatečně obtížná i na střední, a proto si radši zahraji COD.
  • Tvle, blbej fanboyismus se nevyhne nikomu.
  • Ataker
    A všichni žili šťastně až do smrti... konec pohádky.
  • mdkGT
    Tobe zase dneska preskocilo kolecko a pises v zenskym rode?
  • Spíš Dutyzone, je to jen přeskinovaný COD do scifi. Na PS3 sem nehrál přehypovanější hru než Killzone. Tahle hra si ten hype opravdu nezaslouží. Jediný štěstí že je tak krátká takže utrpení není tak dlouhý.
  • Trisska
    Hm asi ne, neboť já souhlasím s oběma půlkama tý věty.... A vůbec, bejt po mym, dala bych celej tenhle žánr zrušit, protože tam jde jen o střílení a zabíjení... a pořád dokola. *6*
    Potom není divu, že šíleným hráčům střileček často přeskočí kolečko a popletou si hru s realitou. A vždycky to odnesou ti neviní. *9*
  • tak si jdi koupit Minecraft a nepruď
  • Ataker
    A crysis snad není střílečka nebo co?
  • Psychotic
    Půlka hráčů nebude souhlasit s první půlkou té věty, druhá půlka zas s druhou :-D
  • To vyzera na zas dalsiu bezmozgovu somarinu pri ktorej sa nemusi ani rozmyslat a vsetko za teba vlastne spravi hra sama, este ze to nebude spatit na pc
  • Rhulad
    PC je baštou pro FPS, ale nejlepší FPS vycházejí na konzole. Sladká ironie.
  • God-of-War
    Dobrej pokus kamo, ale nefunguje;).
  • Psychotic
    Nech to být, jen jsem chtěl vědět, jetsli je to blb nebo trol. Teď se přikláním ke druhé možnosti.
  • 15k3
    Máš pravdu, já si kupuji jen hry, které mě opravdu zaujmou. *5*
  • JustinBieber
    Stejně by jsi to zpiratil, takže je dobře, že to na PC nebude...
  • luxusni je to ze vypada hur nez 5 let stara strilecka na PC?
  • God-of-War
    Oni vydelavaji dost a nepotrebujou k tomu par prodanych kopii na kompu,
    to mi ver;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit