Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • killzone byl titul kvuli kteremu bych šel do ps, na predeslych dilech se mi líbilo ta temna atmosfera, ale tady to až moc pripomína crysis, nelíbí se mi to.
  • God-of-War
    Kullzone mi sázejte přímo pod nos..hned! *16*
    • MrSanta
      Krásný překlep *4*
      • Dullzone by taky sedlo.
        • Spíš Dutyzone, je to jen přeskinovaný COD do scifi. Na PS3 sem nehrál přehypovanější hru než Killzone. Tahle hra si ten hype opravdu nezaslouží. Jediný štěstí že je tak krátká takže utrpení není tak dlouhý.
          • TheGGG
            Po tom co jsi napsal o HALO mi došlo že jsi jen xbox fanboy a killzone jsi nikdy nehrál. HALO je bohužel ve všech směrech horší než killzone. Špatný pocit ze střelby, tupá AI, horší grafika, nulový pocit z konfliktu, směšné postavy. Mohl bych pokračovat, ale není třeba. *3*
            PS:HALO 4 přineslo zlepšení, to jsem hrál po nákupu xboxu 360 prvně a bavilo mě, pak jsem si koupil HALO 3 a ODST a byla to hrůza.
            • me se libi jak tu vsichni nadavaj na CoD a nadruhou stranu delaj z Killzone nejakou bohovskou strilecku . Pritom Killzone je stylove asi nejbliz prave k proklinanemu CoD . Netvrdim ze to je plagiat ,ale vsechny zasadni prvky obnasi . Hlavne me dostavaj ty kolejnicove sekvence kdy jen kolem sebe strilite a vy se vezete nebo letite ci plavete . Tohle bylo in tak v roce 2000 resp 2003 kdy vyslo prvni CoD . Nepratele stojej a cekaj na porazku semtam nejakej qte uber sekvence at to je akcni film a pribeh za kterej by se nemusel stydet Uwe Boll .
            • TheGGG
              Reach jsem nehrál, tak možná ozkouším. *1*
            • Halo 3 me taky moc nebavilo, ODS se mi libilo ale nejlepsi je Reach. Uprimne Reach zmenil uplne muj pohled na Halo serii. A navic Noble team ma dost zajimavejch postav.
            • TheGGG
              Mě HALO 4 bavilo hodně, jen mám radši killzone 3 protože:
              má lepší a charismatičtější nepřátele, přináší lepší pocit ze střelby, lepší grafiku a sympatičtější postavy.
              HALO 3 a ODST mě vůbec nechytlo a gearsy mě také nebavily. Xbox 360 mám jen protože že jsem k němu levně přišel a i když jsem playstation fanboy něco za poloviční cenu neodmítnu. *1*
            • Jasne protoze jsem hral HALO tak sem xbox fanboy... a ano Killzone 3 jsem dohral v koopu na nejtezsi takze to srovnavat rozhodne muzu co se halo tyce Reach a 4 jsou podle me nejlepsi.
              BTW jsem PC hrac konzoli jsem prodili v roce 2007 v domneni ze bude spousta her jen na konzole jenze skutek utek a 90% her je multiplatformnich takze krome HALO a Gears of War(ano GoW jen tuctova ptakovina) DMC HD pack, Zone of endersHD, A MGS HD pro me na xboxu nic zajimaveho neni.
            • God-of-War
              Je to blbec *3*
          • A Halo si ju zaslúži? nehovorim, že som skalnák Killzonu to vobec... ale v porovnani s Halo je to 100 a 1
            • Samtron: asi vieš lepšie čo som hral a čo som nehral... áno nehral som všetky diely... nemal som k tomu dovod... ale to čo som hral mi stači na to aby som zhodnotil čo je pre mna lepšie. Jo a ked sme u toho... Hala som hral 3 diely, tak ako Killzonu... takze myslim že mozem posudzovat objektívne.
            • Samtron: s nějakým trapným Halo tady neotravuj. Killzone je kvalitní střílečka pokud si myslíš opak jsi b*bec a nemáš tady co dělat.
            • Killzone je jen dalsi tuctovka bez napadu evidentne si Halo nehral a nebo jen na nejakou z nizsich obtiznosti jinak by si tohle nemohl napsat.... Halo hry maji dodnes spolu mozna s FEAR nejlepsi AI ve fps hrach
        • God-of-War
          Tak nam nezavid luxusni strilecku a bez si, radeji hrat benchmark serii;)..Teda vlastne Crysis:)
          • Ataker
            A crysis snad není střílečka nebo co?
          • luxusni je to ze vypada hur nez 5 let stara strilecka na PC?
            • God-of-War
              Dobrej pokus kamo, ale nefunguje;).
        • MrSanta
          S tím jdi, laskavě, do pr*ele.
    • Vypadá to velice dobře. Taky se na to hodně těším, ale vypadá to jako bych viděl uplně jinou hru než killzone.... Ale i tak se těším *3*
    • A já se také hlásím *3* !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit