Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Aneb jak jeden d*ment může z veřejné diskuse udělat vlastní malé pískoviště na dětinské téma PC X konzole. Já vím, že jsi plný promyšlených názorů a dojmů, kterými potřebuješ obohatit svět, ale vážně by byl takový problém nechat si to na zítra na velkou přestávku? *7*
  • Hrál to tady někdo na horší konfiguraci, než jaká je minimálně doporučená?
  • Připomíná mi to SS a to se mi líbí.;)
    • Mě ani ne, přece jenom noc dlouhých nožů probíhala v trochu jiném prostředí.
      • Mně*
  • grafika sice vypadá jak z HL2, ale já nikdy nebyl na grafiku. Hlavě že se to dobře hraje a má to i příběh. První Prey to ale moc nepřipomíná - indiánská mytologie, únos
    • maros.goc
      presne tak :) po tých indiánskych blbostiach niet ani stopy, čo je skvelé :)
  • Tak jsem hru dohral. Podle steamu v ni mam 55h. A podle hry jsem nesplnil nekolik vedlejsich ukolu, na ktere jsem se chystal, ale hlavni pribeh me zaujal natolik, ze jsek se na ne vyprd. Libilo se mi, ze pribeh je konsistentni s tema audio logama, co ve hre jsou. Cely to na me dela dojem uzasne ziveho celku. Asi opravnene se tomu rika immersive simulation. Ke konci jsem si zacinal pripadat, jako docela drsnej geroj, kterej pripravi past a nalaka do ni vsechny phantomy a smeje se za rohem. A prislo vystrizliveni v podobe zvratu a opet jsem byl lovna zver. Pak jsem prisel na to, jak opet minimalisovat enemaky, a opet to bylo jen mezi mnou a phantomama. Ale zaroven bylo fajn divat se, jak military boti masi phanotmy a ja mam tak klid.
    Jak vsichni nadavaj na konec, me se libil. Prisel mi fajn, necekal jsem to a uzil jsem si to.
    Hra ma par technickych neduhu - fyzicke telo obcas nezafunguje a Morgan se nechyti a nevyleze. Ale jinak mi to prislo famozni, ze se tam rad vratim. I system savu mi prijde dobre vyreseny - quick load je posledni ulozeny save, ale nacist jde samozrejme libovolny za tim. No, ja uz to vlastne rozehral podruhe :) A tentokrate si budu hrat i s phanom neuromodama. Hra, bohuzel pro nektere, vyzaduje od hrace inteligenci a neni tak pro kazdeho. Pod peknym kabatkem se skryva docela specificka hra, ktera proste nesedne kazdemu. Ale lidi, co maji System Shock 1,2 nekolikrat dohrany. Co milujou Thiefa 1,2,3, The Dark Mod nebo Thievery. Kterym Bioshock prisel jako trapna strilecka, tihle lide budou Prey povazovat za opravdoveho duchovniho nastupce SS2.
  • zaty
    Díky recenzi jsem dostal chuť si to zahrát. Ale není čas, takže šup s tím do wishlistu :)
  • schali
    Klobouk dolu pred autory. Je to zrejme nejlepsi mainstreamova hra za poslednich 5 let. Uzasna prace s game designem, atmosferou, hudbou-zvuky, rpg prvky. Na kazdym kroku je videt, ze je to promysleny, coz zaslouzi absolutorium. Trosku zamrzi grafika, na to, ze je to cry engine, chtelo to udelat fotorealisticky a bylo by to jeste brutalnejsi. Kazdopadne tohle je skutecna 10kova hra, protoze je v ni videt dotek dokonalosti, kdyz ne tahle, tak rozhodne nic jineho.
    PS: Takto bych si predstavoval hry na VR.
  • Malleth
    Je to skvělá hra. Asi letos první výborná, tříáčková hra, co není z japonska.
    • Souhlas. Akorád škoda, že ty třiáčkový hry z japonska vůbec jako třiáčkový nevypadaj, čímž se dostáváme k tomu, že pojem aaa nemá žádný význam.
      • Malleth
        Na tom něco bude, ale aspoň často běžej 60fps
    • a pořád je to na japonskou produkci sakra daleko, ale tak pro zdejší členy Mensy to stačí :)
  • DwaR
    vďaka za fakt skvelú recenziu - nie hodnotenie hry, ale štýl a formu recenzie.

    hru som ešte nehral, tak kvalitu neviem posúdiť, ale na základe mnou sledovaných recenzií (steam, games, hrej, indián) je hra naozaj nadpriemerná a stojí za pozornosť. minulý rok vyrazil dych doom, tento rok to bude prey.... bethesda valí.
  • hru si pridávám do seznamu her ktere chci hrát. (nutno podotknout že ten seznam je ale hodne dlouhy takže se k tomu asi nedostanu) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit