Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je to lehký, tak tě to ani těch 60 hodin bavit nebude .. je pravda, že dnesni hry sou v ty obiznosti opravdu trošku vedle. Těšim se na konverzi Dark Souls !
  • lahkle ci tazke komplet prejst to zabere 200 hodin. a ked budes citat vsetky dialogy tak aj 300. za kupu to urcite stoji.
  • Cypri
    tak to za zakoupení nestojí.
    Dík
  • Pokud nejsi totalni rpg/akcni jelito, tak pro tebe hard nebude nic obtiznyho.
  • Cypri
    Plánuju tu hru na PC koupit, ale chci se zeptat:
    Je ta hra na nejtěžší obtížnost nějaká výzva? Nechci jít udělat dva švihy do téměř se nebránícího se nepřítele, slyšet hlášku quest completed a takhle dokola. Je to aspon trosku těžky? Dneska jsou totiz vsechyn ty hry moc jednoduchy a to pak neni ono kdyz proste vite ze vas nepritel skoro nemuze zabit.
  • zapni si world mapu a pak se muzes volne teleportovat mezi lokaceme, ktery jsi uz navstivil
  • prosim vas poradíte mi jestli v teto hre jsou nejake portali mezi lokacema. a jestli jo jak je pouzit
  • Veskoslav
    No já právě hrál demo z Originu (všiml jsem si ho jenom proto, že jsem hrál ME 3 demo:-D)
  • mohli tiez navysit lvl cap, osobne nechapem na co je v hrach vobec nejaky, ved koho by uz bavilo vyeexpovat postavu na moboch, ktore davaju 100xp a ty potrebujes na lvl povedzme 150k exp, to by predsa nikto nerobil, iba ak nejaky retard, ale kedze v tejto hre je cap 40, tak ked uz 15% vecsie uzemie tak lvl cap na 45 alebo neviem by bolo pekne tiez, ale si myslim, ze urcite dojde aj ktomu, inak osobne ma viac bavia a vzdy bavili RPG s odmenami aspon klasickych expov, lebo faktom je ze skyrim bol sice fajn, ale neskor uz side questy a ich odmeny boli na smiech doslova, zo zaciatku hry super pomoc, okolo lvl 50 uz len nuda, tu ma questy nenudia baviam ma stale a nezyskavam iba prachy ci vecne odmeny ale aj odmeny v podobe expov. Najlepsia odmena v skyrime bola pre mna ked za quest sa navysili body v nejakej z vlastnosti ( schopnosti ) pretoze to sa vlastne rovnalo tomu ze si dostal expy :), mohlo ich byt v skyrimu kusok viacej
  • Ringwraith
    Jo, Amalur je na Steamu. Já z něho hrál demo.
  • Veskoslav
    To jde koupit na Steamu? Ksakru, já to koupil na Originu, protože jsem si myslel, že to na Steamu nebude. Moje chyba.
  • Ringwraith
    Lineárním příběhem se myslí, že proběhne vždy stejně.
    Jo, sice má hra otevřenej svět a ty můžeš vedlejší questy plnit jak chceš, ale události hlavního příběhu proběhnou vždy stejně (možná s malými obměnami).

    Ale taková je naprostá většina her.
  • Veskoslav
    Tak Lineární příběh je třeba u mně osobně například Portal 2, ale Skyrim? Člověk povětšinou si může dělat co chce, jak chce a hlavní dějová linka se nemusí primárně plnit.
  • Pribeh ve Skyrimu je nelinearni? Asi mam spatnou kpii hry:)
    Vzdyt sami autoru se chlubi tim ze maji linearni pribeh v otevrenem svete *1*
  • BOMBA to sem rad , jaspon to neni prazdna hra jak naky skyrim .
  • Dle poctu nesouhlasnych minusu uz se nedivim vyvojarum. On si to DLC nekdo koupi i kdyby vyslo v den vydani hry. A dalsi penize za veci,ktere drive bezne byly soucasti zakladni hry,ty se prece hodi vzdy. *2*
  • Veskoslav
    Já vím:) Jenom je to pro mně osobně takový "uzavřený" openworld. Pro mně jsou třeba otevřené Skyrim (na hru mám samozřejmně dost výtek, ale to teď neřešíme), Stalker atd. U Assasin mi to prostě přišlo vždycky nějak "uzavřené". No u Stalkera to moc nejde, obzvlášť, pokud máš ty správné módy do hry, včetně patchů na respawn:) Tak prostě musíš z bodu A do bodu B jít minimálně v zastávkách:)
  • DarkHawk
    Ať už to byl Jeruzálem, Damašek, Acre, Italíe, Řím nebo Konstantipole. Ve všech městech byla uplná volnost a mohl sis tam dělat co chceš. Stalkera sem nehrál.. FPS mám odehraných nespočet. Vezmu si zásobu náboju a nějakou spolehlivou zbraň a těch pár kilometru z bodu A do bodu B dojdu na hard bez jediného umrtí.
  • Veskoslav
    Assassin a otevřený svět? No by mně zajímalo, co js dělal u her jako Stalker atd. To jsi musel umřít než jsi přešel z jedné části do druhé.
  • DarkHawk
    To jsi mimo s tím voděnín za ručičku. Otevřené světy jako jsou třeba v GTA nebo Assassins Creed, které jsou tak akorát mě baví. Ale tyhle mega open worldy ve kterých musíš nachodit plno zbytečných kilometru nemusím. U Reckoningu mi to nevadí, protože tam to plně nahrazuje parádní spubojový systém. Možná, že si někdo libuje se jen tak několik hodin procházet ve hře, ale u mě tohle nehraje žádnou roli. Dávam především přednost dobře podanému příběhu k tomu akci a dobré hratelnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit