Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zas americky epický, že bych se z toho zeblil. No rozhodně už nikdy nebudou hry jako AvP1. A co se týče AvP2, kdo ji hrál za nejvyšší obtížnost tak mi dá za pravdu, že to bylo taky pěkně o nervy a přežití (alieni se nedali vůbec strefit, jak byli rychlí). A stále tvrdim, že je ve hře moc světla. Na základnu, která by měla být srovnaná se zemí.
    • Ještě si přisadim. Vetřelec to je prostě H.R.Gieger...to je umnění...a mně už tam prostě chybí...něco novýho, originálního. Přitom námětů má dost. Já se na hru od (zvlášt od) Gearbox těšil, ale s každym novym videm jsem víc a víc zklamanej.
      • H. E. Gieger mě překvapil svým návrhem na vetřelce 3. Inspiroval se šelmou, která by měla lidskou tvář, byla by neskutečně sexy a při polibku by jazykem oběti propíchla hrdlo, či ocasem, který by jí číhal nad hlavou protrhla lebku. Nicméně, nevím jak by to přijalo publikum, on byl totiž původní scénář situován Vincentem Wardem na dřevěnou planetu plnou věřících. Určitě by to byl od Aliens šok.
        • Je hezké, že sis přečetl info, jak měl původně vypadat Alien3, ale příjde mi to trochu mimo mísu
          • No, já měl za to, že tvůrce vetřelců přispěl svojí originálností, přičemž hra stále recykluje staré známé. Reagoval jsem na nadřazený komentář :-)
        • Chybička se vloudila, samozřejmě H. R. Gieger :-)
          • Chceš říct H.R. Giger, že?

            http://cs.wikipedia.org/wiki/H._R._Giger
  • Nevim, čím to je..ale grafika mi trailer od traileru přijde čim dál horší..animace taky nic moc..ale přesto hře CHCI dát šanci, jakej bude výsledek, to se nechám překvapit *3*
  • Asharak
    Hmmmm, to vypadá jako kdyby vzali AvP a "přiscriptovali" tam cutscény. *7*
  • Lukyz
    Mě se zdá, že se kluci snaží být s tímhle trailerem "epický" ale fakt se jim to nedaří.
    Kdyby se pokusili o strašidelně laděnej trailer, určo by to dopadlo o hooodně líp :(
    Jsem fakticky zvědavej na výsledek...
  • Hm. Těšil jsem se. No myslim, že už je to tak pět let, co jsem se začal těšit. A stačila minuta a půl a právě mě to přestalo zajímat. Leda by přišly nadšené recenze, ale v to asi nikdo nevěří
  • Magister_Peditum
    Nejsem v aliením universu zas tak zběhlý, ale proč je tam Bishop? To je jiný model sériové číslo?
    • Stejný model, jiné sériové číslo?
      Tvůj kuchyňský mixér asi taky nemá unikátní design :)
      • Řekl bych že půjde o stejného Bishopa jako ve filmu, když se to má odehrávat na lodi Sulaco, což je loď ze dvojky. A co jsem četl má to to dějově přemosťovat vetřelce 1 až 3.
      • Magister_Peditum
        No, tak jsem to myslel. *1*
  • Zase jen pohyblivé kostičky.. Už s tou kompresí proboha něco dělějte, protože na ty videa se nedá dívat.
    • Aspoň když už nic tak by mohli sundat to tlačítko "HD" a dát tam spíš HQ a ani tak by to nesedělo.
  • Taky odpudivy trailer som snad ani nevidel..
  • alladjex
    Většina her posledního roku, která mě z počátku vůbec nezajímala, mě začala díky trailerům a videím postupně zajímat natolik, že jsem si je buď pořídil nebo o jejich nákupu časem uvažuju. U týhle hry to mám tedy přesně naopak a tenhle trailer ... *12*
  • Jestli je tahle vypada animace v renederech tak ani nechci videt jak to bude vypadat ingame, pat a map hadr :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit