Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že grafika je z XB360 nebo PS3. Jinak potěš koště....
  • Princ.Jablon
    Praha má svojich teroristů dost...nepotřebuje aby se tu producírovali nějak trapáčci mluvící anglicky ruským přízvukem, třeba takovýmu mladýmu Stropnickýmu by tam mohli vytvořit postavičku šitou na míru,..a společn s Krnáčovou by mohli šéfovat mafii feťáků neoprávněně užívající městké prostory
  • V tom nasem kasparkove je uplne jedno, kdo je prezident... stejne to nezmeni fakt, ze se tu vsechno tak hezky rozkradlo a stale rozkrada :D kazdopadne Milos je porad lepsi, nez nejaky uslintanec, ktery ani neumi cestinu... i kdyz ten bucicek a liti by omezit mohl :D
  • "Adame, tvoje mise v Praze musí proběhnout v naprostém utajeni!"

    O pět minut později....

    "Nejslavnější augmentovaný člověk v Prazéé...."

    Komisař Ledvina: "To věděj, u nás se všechno vykecá."
  • TheGGG
    ah... to mě vždycky připomene Drdu a ty jeho hlášky o tom, jak vývojáři jezděj do Prahy š*kat na levný priváty a pak zkouknou Anastasův portál... *1* *1* *1*
  • ovčaček illuminati confirmed
  • Femto
    PS. Navíc celá povídka je postavena na zcestné myšlence, že Geralt nakonec vybere, co je menší zlo, takže Sapkowski mu dává status někoho na morální výši. Tady by se měl ohánět svou neutralitou a odejít, bohužel pokrytectví je jeho základní rys, proto poseká bandity. Jeho charakter je tuze nezajímavý :)

    Klidně se můžeš dál ohánět poučkami o debatách, je jen škoda, že nemáš co říct k tématu :)
  • Femto
    on někdo pochybuje, o tom že mám pravdu? Já mám vskutku potřebovat argumentovat? Smutné, že někdo považuje Geralta za nějaké antihrdinu či cokoliv. Geralt je naprosto nudný mamlas a hrdina jak z nějaké pohádky. Povídka Menší zlo jasně dokazuje, že je napsán nudně a předvidatelně, že řešit psychoanalýzu je vlastně blbost, že? Takže tady se klidně můžou ohánět faktem, jelikož nikdo mi nic vyvrátit nemůže, protože tvorba jak her, tak Sakpowskiho mi dává všechny možné trumfy do ruky. Klidně si to můžeme demonstrovat na Menším zlu, kde by zajímavý charakter nechat tu řeznici přežit a nepostavil se naprosto klišoidně na stranu bezbranných vesničanů.
  • Hmm. To vypadá, že máš mezery v základních principech debaty, jakože třeba nepravdivost faktu neprokazuje protistrana, ale musí ho prokazovat ten, kdo se o něj opírá. Zřejmě ho prokázat nedokážeš, proto používáš klamnou logiku. Zkus to jinak a líp prosím.

    Dále doporučuju nastudovat samotný pojem fakt. Fakt je "objektivní pravda", doložitelná, dohledatelná a PROKAZATELNÁ informace. To, že je Geralt nudný charakter, je tvůj subjektivní názor, ne fakt.

    Lekce logiky 101 zdarma končí, nemáš zač.
  • MickeyMutant
    Kdyby Adam dostal v Praze k ruce přiděleného svého komisaře Ledvinu, jak je v podobných případech obvyklou praxí, tak by věděl, že na jeho augmentovaný boj není v Čechách nikdo zvědavý. My se tu prosím fackujeme.
  • Docela se tesim. S Prahou to srovnavat nema smysl. Asi jako Detroit v HR. Spis je skoda, ze si nezapli aa a ostatni efekty, kdyz uz delali trailer ze hry. Vypada to tak hur nez predvadeli posledne. Predpokladam, ze to ted ladi na konzolich, tak to vypada rozhrkane...
  • Magister_Peditum
    A Ovčáček bude ještě v roce 2029 stále hledat ten Peroutkův článek.
  • Zeman je jasnej *1* Augmenťáky v ČR nechceme.
  • Femto
    takže pokud dobře nechápu fakt, mohl bys mi rozvést psychoanalýzu u Geralta a říci, kde se mýlím u mého faktu, že je to tuctový charakter s naprosto zanedbatelnými psychologickými rysy...
  • informacny pretlak *1*
  • A jeden z další talentů. Nechápání významu slova fakt. *7*
  • Však je to z budoucnosti
  • Tak buď mají fakt dobře udělaný domácí úkol a vědí, že je to v Phe rusáky zaplavené.Anebo z toho můžou udělat reklamu, že to tak vlastně chtěli i když si původně mysleli, že ČR je pořád součástí sovětského svazu :D
  • Thorleif_cz
    DE:MD bude teda daleko dystopičtější než jsem myslel... *1*
  • ze by navstevnici ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit