Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslis treba i takove, ze vesi ceske vlajky vzhuru nohama (viz obrazek v galerii)? ;)
  • no vidíte stačí zvoliť babiša za premiéra a o 13 rokov to budete mať :D
  • Zdá se mi to, nebo na úvodním obrázku vidím CML??
    Pro nevzdělanou mládež - Centrální Mozek Lidstva. Google it out.
  • jo, a Václav Klaus bude potřetí prezidentem, poté co vystřídá Miloše Zemana po jeho druhém volebním období
  • Premyslel si nekdy o tom, ze je to naschval a ne o tom ze nekdo neco nedokaze pochopit (oni to moc dobre vedi samozrejme)? Mel bys zacit.
  • Radsi kdybys prestal resit kraviny
  • Bude v té době ještě hrát Jaromír Jágr NHL?
  • Cesi maji jen o kapanek lehci prizvuk nez rusaci a cela vychodni evropa. Na zapade te budou automaticky povazovat za rusa. Kdyz jim to vyvratis, tak si budou myslet ze jsi polak.
    Navic ve stredni a vychodni evrope neni zadny rozdil .... je to smesne jak se vsichni urazi a chteji se srovnavat se zapadem i kdyz jsme porad o svetelne roky pozadu.
    Navic vetsina cechu neni schopna popsat ani evropske staty, ale od celeho sveta ocekava ze bude znat cesko .....
  • Nikdo na svete nepozna cesky prizvuk, vetsinou proto ze ani nevi ze existujeme. Zato rusky prizvuk je docela hodne proflaknuty a vetsina hercu ho umi napodobit. A ze to irituje deset lidi z celkoveho poctu potencialnich zakazniku je jim asi uplne fuk :)
  • no tesim se , po dobrem HR ,zase neco co by me mohlo bavit :)
  • kdy si byl naposledy v praze? já byl na koncertu ve středu (všední den, žádný víkend nebo svátek) a rusky tam mluvili mnohem víc jak česky (po ruštině angličtina a pak až mateřský jazyk)
  • dneska to hraju zase po dlouhe dobe a zadna hra tomu nesaha ani po kotniky nechapu jak neco takove mohli udelat pro stare konzole zazrak
  • ps human revolution je nejlepsi hra vsech dob vsichni by si to meli uvedomit :D
  • tohle bude neco jako 3 prichod krista
  • Tanatonaut
    No, mám minimálně tři otázky:
    1) Kde jsou cyklisti, turisté a Korejky pátrající po Japoncích?
    2) Bude jako Boss Krnáčová?
    3) Už oznámili, jak to bude s náplavkou????

    Fight Club Speciál
    https://www.youtube.com/watch?v=R-dRUxAtB24 ( od 3 minuty )
  • Mno, jelikož jsem za studií strávil několik měsíců v Belfastu v Severním Irsku, vím z první ruky, že angličtina cezená přes českou pusu prostě místním zní po ruským přízvuku. Nevím, kdo daboval české postavy v DE:MD, ale IMO by to klidně mohl být Čech, nebo někdo, kdo má k češtině blízko.
  • jj vyšmelí to s čínou a rusakama za lahev vodky.. *16*
  • Doufam, ze tam pujde vypnout ten shader, co vyrabi cerne outlines i kolem malych sviticich jisker, protoze to vypada fakt strasne...
  • Nejvyšší čas na další pořádnou příběhovou střílečku. A tohle vypadá moc dobře. Líbí se mi, že z minulýho dílu nechali možnost všechno postřílet a rozbombardovat, takže to není jen trapná stealth akce, kde hodiny čekáte až si stráž pujde na cigárko, já zabiju každýho co pujde tak jak minule *1*
  • Magister_Peditum
    Na to, že se to má odehrávat už za 13 let, tak Praha a Policie ČR prodělala masivní upgrade. Nejlepší je "Útulek station", která vypadá velká asi jako celý Středočeský kraj. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit