Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konec sveta je znovuzrozeni zeme. Tudiz zadny hrany ;).
  • Hairy_Ass
    Jasně, asi jako Y2K, co? A to přepólování Slunce se děje každých pár let, takže to je hróózná katastrofa! *7* *1*
  • on nekončí jeden cyklus. Ten cyklus je poslední, další není, proto je to vyjmečné. To že v tom lidé začli hledat konec světa atd. Není ničím neobvyklé, lidská blbost je neomezená. Teoreticky by měl nastat konec času tak jak ho známe, měli by se převrátit zemské póly a země by měla být v jedné rovině z ostatnímy planetami. Co to způsobí? Nevím, ale média se postarají o takový humbuk, že si z toho každý vezme co chce a onu "katastrofu" způsobí celosvětová média těmi sračkami, které budou vypouštět.
  • chapete ze tzv. konec sveta neni konec sveta ale konec doby tak jak ji zname, v tu dobu si slunce vymeni poli(dle NASA az na zacatku 2013 je vtom rozdil ? ) v ten den budou planety se sluncem v jedne ose ke stredu galaxie. uz jenom to ze si vymeny poli tu bude srumec, berte to jako velkou erupci. nepudou satelity atd. nejspis vypadne elektrika na svete tzv. BlackOut. a nejsou to keci. historicky jsou zaznamenay pripady z ameriky a canady o utaveni dratu el. napeti atd. jenomze tuto bude mnohonasobne vetsi a silnejsi.

    jako v unoru kdy mensi erupcicka na slunci vyrazovala wifi a satelity atd. :)
  • Cosi
    A díky, že levis translator 3.0 po sobě opravil hašašíny na asasíny. Víme jaká bouře se proti tomuto slovu zvedlo po vydání AC 2 v českém překladu.
  • Cajk
    Já bohužel musím souhlasit, od začátku je ta konspirační linie jenom prostředkem k virálním marketingovejm cílům. Tam šlo prvotně hlavně o to, co nejvíc se odlišit od sérií Prince of Persia, Thiefa a Hitmana, takže scénáristi tak dlouho přemýšleli, jak to udělat, až je napadlo tohle. A pak už není problém trochu si to upravit a poměřit s historickými fakty, koneckonců tam se toho vejde.. Na druhou stranu právě ta moderní sci-fi složka, chcete-li Desmondova linie- už mi několikrát přivodila pocit husí kůže (viz Villa a červený stopy), takže musim připustit, že ačkoliv asi chápu, proč se primárně vůbec vyskytuje, mi nakonec nepřijde tak úplně od věci..
  • Cosi
    Máš na mysli toho kazatele v Americe co kázal o konci světa a že zajistí budoucnost lidem kteří mu poskytnou finanční pomoc, nebo dokonce odkáží majetek, aby mohl šířit osvětu do světa a pomoci tak více lidem najít spásu a po daném datu zkázy utekl s miliony na tropické ostrovy? Jo je to frajer, nebo lidská blbost je do nebe volající?
  • Cosi
    Hariry ass tu častokrát psal věci s kterými jsem nesouhlasil, ale tvrdit, že Assasins Creed má komplexní a dobrý příběh je blbost. Mám rád období, v kterém se hra odehrává ale moderní doba, celosvětové spiknutí a Eziovo drama hraničí s parodií. Nemluvě o tom, že někdo věří v konec světa na základě konce kalendáře. *7*
  • no jasně konec světa *7* těch já už za svůj život přežil minimálně deset, dokonce letos už jeden podle jakésy předpovědi měl být...a nebyl *1* takže další navíc příští rok mě nezabije, klidně si dám repete *1*
  • 21.12.2012 je jen číslo na papíře, vzhledem k tomu jaký bordel v kalendáři způsobil přestupný rok bude 21.12.2012 úplně někdy jindy než 21.12.2012 podle současného kalendáře

    co kdyby se teď lidstvo rozhodlo prosinec zrušit, to by jako konec světa nebyl?! *1*
  • http://2012.webz.cz/ Konec se blíží (věřte si, čemu chcete)
  • Cajk
    přesně tak, prostě u nich ten datum končí (končil) jeden cyklus probohaaaa... Co je na tom k nepochopení. Rok 2k znovu a jinak? A už k tématu, prosím.
  • Erien
    Já to vidím tak, že Máyové vymřeli = neměl kdo psát kalendář = kalendář skončil. Teď aby na tom někdo vydělal, tak v tom vidí, něco co v tom není a šiří to na lidi pomocí medií.
  • Hairy_Ass
    " To pohrdani z tebe jen cisi. Ze by nejaka osobni zast? Taky jsi tomu driv veril? A ted uz jsi dospel?"

    Ááá, pán je asi špičkovým psychologem! Skutečně skvěle jsi mě analyzoval. Že to tak znáš, to by mě vskutku zajímalo? Ale nechme těch malicherností, oba dva zjevně stojíme na opačných stranách. Nicméně asi budu muset zdůraznit, že proti hře samotné nic nemám, naopak, moc mě baví, jen se mi od samého začátku nelíbí Desmondova linie (a vše s tím spojené), od začátku myslím od AC1.

    "Konec sveta je vyklad podle Mayskeho kalendare, to je proste historicky fakt. (nikdo ale netvrdi, ze konec sveta bude, to si mysleli jen Mayove)" - Ne? Že to slyším ze všech stran... *15*
  • http://www.lookingforairhostess.com/ Prosím o pomoc!!
  • Konec sveta je vyklad podle Mayskeho kalendare, to je proste historicky fakt. (nikdo ale netvrdi, ze konec sveta bude, to si mysleli jen Mayove). To pohrdani z tebe jen cisi. Ze by nejaka osobni zast? Taky jsi tomu driv veril? A ted uz jsi dospel? ;) Tyhle teorie nejsou o nic blaznivejsi, nez svetove uznavana nabozenstvi, ze napr. vsechno stvoril a kontroluje Buh a my prijdem po smrti do nebe, nebo do pekla.
    Clovek nemusi verit na mimozemstany a cist Ericha Von Danikena, aby ocenil pribeh Assassins Creed a hru jako takovou. Proti tomu se budou certit jen lidi, kteri si mysli, ze tohle uz preci maji za sebou *3*
  • Hairy_Ass
    Ale houbeles! Sice končí jedná éra, ale jen ve smyslu, jaký chápeme třeba u konce století...
  • Hairy_Ass
    Ahá, takže dänikenovec! To je asi stejně alternativní jako ten fór s koncem světa v roce 2012... *7* A ke sci-fi averzi nemám, když na mě z knihovny kouká Odhalený vesmír, Nadace a Hyperion - jen se mi to nelíbí v AC, tečka.
  • prudislav
    určo pirátsky co?
  • Sorry, ale mas pekne blbej nazor :) Zapletka v Assassins Creed je prave jedna z nejkomplexnejsich a nejslozitejsich, ktera se kdy v modernich hrach objevila. Ze mas averzi proti alternativnejsim nazorum, nebo snad sci-fi, jeste neznamena, ze je neco blbe a naivni. Ze cele civilizace ovlivnovali bytosti - casto z nebe, ci vesmiru - o tom jsou realne zaznamy ze staroveku od Sumeru, po Egypt, Indii az po moderni vek. Staci si jen zamenit slovo "bohove / buh" ve vsech nabozenskych textech a mas ufony jako vysity ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit